Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Jak ktos ma ochote pograc z rana to bede dzisiaj od 10 do 13. Pozdro PSNID. marcin2402

To czekam :) ghc85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam dzisaj problem z graniem. Mozecie sie połączyć z serwerem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ghc85 rewanż dzisiaj wieczorem? Może tym razem się odegram :-P

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ghc85 rewanż dzisiaj wieczorem? Może tym razem się odegram :-P

Pozdr0

Pewnie dobrze sie grało, daj znać i gramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podać jakąś nową ligę, gdzie nie ma jeszcze za wielu osób i nie zostały wybrane wszystkie najlepsze zespoły...?

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby stworzyć nową ligę bez ograniczeń w ilości tych samych zespołów jak chce 6 osób grac milanem to niech graja dla mnie w lidze moze byc 5 AC Milan i 1 BARCELONA

tu chodzi o gre zabawę a nie ze ja biorę milan i już nikt nie może "bo boję sie że przegram"

Tak samo możemy zagrać reprezentacjami

Nikt by nie brał udziału w turniejach jak by nie można było by grac tymi samymi zespołami.

Edytowane przez ghc85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA!! Teraz czy ktoś podejmie się stworzenia tak przemyślanej ligi aby każdy był zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby stworzyć nową ligę bez ograniczeń w ilości tych samych zespołów jak chce 6 osób grac milanem to niech graja dla mnie w lidze moze byc 5 AC Milan i 1 BARCELONA

tu chodzi o gre zabawę a nie ze ja biorę milan i już nikt nie może "bo boję sie że przegram"

Tak samo możemy zagrać reprezentacjami

Nikt by nie brał udziału w turniejach jak by nie można było by grac tymi samymi zespołami.

I ja jestem chętny na taką ligę lecz zagraną reprezentacjami. Jeżeli nie ma chętnych to jej stworzenia ja się tym zajmę o ile będą chętni to znaczy przynajmniej kilku chętnych żeby był sens grać.

Podstawowe zadanie aby o ile powstanie dobrze funkcjonowała to uzgadnianie terminów meczów. Chętni do gry niech się zastanowią jakby to miało wyglądać i rzucać propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To parasite do roboty :)

sam bym sie za to zabrał ale nie wiem czy sobie sam dam rade

I dla odmiany zagrajmy reprezentacjami

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na taka ligę :thumbsup:

Mój problem polega na tym że mogę grać prawie codziennie lecz w godzinach wieczornych (na pewno po 22 <_<)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na taka ligę :thumbsup:

Mój problem polega na tym że mogę grać prawie codziennie lecz w godzinach wieczornych (na pewno po 22 <_<)

Ja mam ten sam problem gram przynajmniej w tygodniu w późnych godzinach. Tylko sporadycznie gram wcześniej oczywiście poza weekendami.

Także tu się zgadzamy :rolleyes:

O ile dam radę jeszcze dziś w godzinach późnowieczornych coś sklecę i dam znać, a jak się nie uda to jutro w południe jakiś news puszczę :tongue:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko coś stworzysz daj znać i napisz jakie warunki ustawiłeś (tzn. np czy może być kilka tych samych reprezentacji, ile meczy itp)

Czekam z niecierpliwością :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w jednej lidze lecz zapisałem się stosunkowo późno i ostały mi się same cieniasy, także uważam że wszyscy możemy grać np.: Argentyną czy Hiszpanią. Każdy wybiera co lubi, a nie kto pierwszy ten lepszy. Tak będzie uczciwiej :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mogę grac w godzinach wieczornych

dlatego może od razu warto ustalić

że gramy od godziny 18 nie wcześniej ( oczywiście jak ktoś może wczesniej to niech gra )

trzeba rozegrać 3 mecze w tygodniu

nie ma ograniczeń w ilości tych samych zespołów

gramy mecz i rewanż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mogę grac w godzinach wieczornych

dlatego może od razu warto ustalić

że gramy od godziny 18 nie wcześniej ( oczywiście jak ktoś może wczesniej to niech gra )

trzeba rozegrać 3 mecze w tygodniu

nie ma ograniczeń w ilości tych samych zespołów

gramy mecz i rewanż

Z wszystkim się zgadzam jednak mam już doświadczenie z ligi w PES 2010 i obecnie z dwóch lig z 2011. Istotą tutaj jest kwestia uzgadniania terminów meczy. Jak każdy o to zadba to będzie ok. Forma uzgadniania terminów ( gg, e-mail, to forum ) ? Proponuję wyznaczyć dwa stałe terminy np. każdy wtorek i czwartek od 22.00 oczywiście indywidualnie jak najbardziej można się umawiać. Poza tym kartki włączamy ( urealnienie gry ) aby faularze zastanowili się przed ostrym wejściem i nie wiem jak jest z kontuzjami czy też można włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkim się zgadzam jednak mam już doświadczenie z ligi w PES 2010 i obecnie z dwóch lig z 2011. Istotą tutaj jest kwestia uzgadniania terminów meczy. Jak każdy o to zadba to będzie ok. Forma uzgadniania terminów ( gg, e-mail, to forum ) ? Proponuję wyznaczyć dwa stałe terminy np. każdy wtorek i czwartek od 22.00 oczywiście indywidualnie jak najbardziej można się umawiać. Poza tym kartki włączamy ( urealnienie gry ) aby faularze zastanowili się przed ostrym wejściem i nie wiem jak jest z kontuzjami czy też można włączyć.

Dobry pomysł z ustaleniem dokladnych dni. Mi pasuje wtorek i czwartek co do kartek jak najbardziej włączamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ruszmy z tą ligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj pograć ale zmęczenie wzięło górę, tak to jest jak od ponad tygodnia siedzi się do późnych godzin przy ps3, a wstaje do roboty o 5.00. Dziś jednak pojawię się ok. 22.00 i zapraszam do gry w lidze. Usunę hasło bo mam sygnały, że są chętni a nie potrafią się zalogować bo im hasło nie wchodzi.

Będzie ktoś ???? zgłaszać się :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do zobaczenia po 22 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za mecze :teehee: Musimy to powtórzyć :thumbsup:

Reszta proszę się sprężyć bo niepotrzebni nam w lidze lenie. Myślę, że damy sobie czas do końca przyszłego tygodnia i zaczniemy porządki :shok:

Pisać kiedy możecie grać bo jak zwykle jest kilka osób które zawyżają poziom ilości meczy i dla nich bravo ale i jest kilka osób które zapisały się i na tym koniec. :yucky:

Jeszcze jedno nazwa community pisownia jak wyżej ( dla chętnych do zapisania są jeszcze miejsca ) natomiast hasło usunąłem.

Przyjmuję zasadę dwa tygodnie brak rozegranych meczów, ponaglenie indywidualne na psn w przypadku braku reakcji po kolejnych 7 dniach pożegnamy się.

Jakieś uwagi ?? :tongue:

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję zasadę dwa tygodnie brak rozegranych meczów, ponaglenie indywidualne na psn w przypadku braku reakcji po kolejnych 7 dniach pożegnamy się.

Siema

Moim zdaniem dwa tygodnie brak rozegranych meczów to za długo mamy dwa sztywne dni do gry wtorek i czwartek jak ktos nie znajdzie w tygodniu godziny zeby zagrac no to sorry chyba bez sensu zeby grał w tej lidze jak po tygodniu jak nie ma rozegranego meczu to przykro ale usuwamy ze chyba ktos wczesnie napisze ze bedzie nie obecny przez tydzien albo dwa urlp itd no to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z ~ghc85, tydzień wystarczy spokojnie na rozegranie chociażby jednego meczu (choć powinno ich być znacznie więcej). Poza tym mamy dwa terminy w tygodniu o ustalonej godzinie gdzie powinno być najwięcej osób a ja widzę tylko ~ghc85, ~parasite oraz ~itisawar.

Panowie, do zobaczenia we wtorek.

Pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×