Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ja jestem :P

Jakżeś taki nachalny to pojaw się dziś ja może około 22.00 będę to zrobimy ligę :woot:

Zgadzam się z ~ghc85, tydzień wystarczy spokojnie na rozegranie chociażby jednego meczu (choć powinno ich być znacznie więcej). Poza tym mamy dwa terminy w tygodniu o ustalonej godzinie gdzie powinno być najwięcej osób a ja widzę tylko ~ghc85, ~parasite oraz ~itisawar.

Panowie, do zobaczenia we wtorek.

Pozdr0

Gdzie tam chcesz czekać do wtorku grajmy ile się da i kiedy, ja postaram się dziś zawitać znowu po 22.00. Jak nie będzie z kim ligi zrobić to może dla odprężenia 2v2 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakżeś taki nachalny to pojaw się dziś ja może około 22.00 będę to zrobimy ligę :woot:

Gdzie tam chcesz czekać do wtorku grajmy ile się da i kiedy, ja postaram się dziś zawitać znowu po 22.00. Jak nie będzie z kim ligi zrobić to może dla odprężenia 2v2 :rolleyes:

Nachalny to ja nie jestem. Po prostu chcę grać (oczywiście nie zawsze dostosuję się do kogoś w odp. godz. bo wiadomo może mnie z różnych powodów nie być ale codziennie na pewno się pojawiam w różnych godz. :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nachalny to ja nie jestem. Po prostu chcę grać (oczywiście nie zawsze dostosuję się do kogoś w odp. godz. bo wiadomo może mnie z różnych powodów nie być ale codziennie na pewno się pojawiam w różnych godz. :D)

i o to chodzi :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie czysto techniczne. czy dobrze dziala pes 11 podczas waszych rozgrywek online ? lagi, spowolnienia animacji i inne nieporzadane rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem lekkie spowolnienia animacji, ale ogólnie to jak na razie większych problemów z działaniem nie ma. W porównaniu z poprzednią częścią jest o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, jak cena lekko spadnie to sie skusze :)

Czasem lekkie spowolnienia animacji, ale ogólnie to jak na razie większych problemów z działaniem nie ma. W porównaniu z poprzednią częścią jest o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś ktoś chętny na ligową potyczkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj się dopisałem do ligi. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy dzisiaj po 22 będą rozgrywane mecze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się być bo jako organizator tej ligi powinienem trochę przyspieszyć i dać dobry przykład, mam nadzieję, że inni też się pokażą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wróciłem z urlopu i wieczorem na pewno się pojawię. czekam na resztę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie przypominam ze jest wtorek i licze na to ze rozegramy kilka kolejek jest pare osob od jakiegos czasu bez rozegranego meczu

Więc jak do czwartku nie rozegrają te osoby meczu to usuwamy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie przypominam ze jest wtorek i licze na to ze rozegramy kilka kolejek jest pare osob od jakiegos czasu bez rozegranego meczu

Więc jak do czwartku nie rozegrają te osoby meczu to usuwamy !!!

groźny jesteś :rolleyes:

Ale racja albo gramy albo wypad :down:

Adix's właśnie zastanawiałem się co z Tobą :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parasite jestes po urlopie wypoczęty wiec do roboty !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parasite jestes po urlopie wypoczęty wiec do roboty !! :)

a czy ja się spowiadałem że byłem na urlopie :scare: nie przypominam sobie, ale masz rację :laugh:

Powiem tylko tyle, że im więcej gram na peesie tym gorzej mi to idzie ( polecam spojrzeć na moje ogólne punkty - wstyd :down: ), dlatego zapraszam wszystkich co chcą nabić sobie punkty moim kosztem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wróciłem z urlopu i wieczorem na pewno się pojawię. czekam na resztę :thumbsup:

Nie spowiadałeś sie ale napisałeś więc wszyscy o tym wiemy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie przypominam ze jest wtorek i licze na to ze rozegramy kilka kolejek jest pare osob od jakiegos czasu bez rozegranego meczu

Więc jak do czwartku nie rozegrają te osoby meczu to usuwamy !!!

ciekawe niby jak mam rozegrać jakikolwiek mecz jak Was nigdy tam nie ma. od 2 dni szukam rywala i nic. wchodze na lige o prawie każdej porze. 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24, a nawet bylem ok 4 rano ... poza tym z jakiej niby racji chcesz usuwać osoby ktore dopiero co sie zapisały? niby kiedy miały zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe niby jak mam rozegrać jakikolwiek mecz jak Was nigdy tam nie ma. od 2 dni szukam rywala i nic. wchodze na lige o prawie każdej porze. 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24, a nawet bylem ok 4 rano ... poza tym z jakiej niby racji chcesz usuwać osoby ktore dopiero co sie zapisały? niby kiedy miały zagrać?

Wystarczy napisac wiadomość albo na gg i umówić sie trzeba pomyśleć i przeczytaj co wczesniej napisałem po jakim czasie bedziemy usuwali i dopiero cos napisz. Myslisz ze wszyscy maja tyle czasu i czekaja na to aby zagrac z tobą mecz ?? bo ciężko jest umówić sie indywidualnie ? trzeba wszystko za wszystkich robić ?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ruszamy z nową ligą, w tej chwili zapisanych jest 8 osób, zaczniemy grać jak zbierze się przynajmniej 12

Chętnych proszę o kontakt na PSN,

Serdecznie zapraszamy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ruszamy z nową ligą, w tej chwili zapisanych jest 8 osób, zaczniemy grać jak zbierze się przynajmniej 12

Chętnych proszę o kontakt na PSN,

Serdecznie zapraszamy!!!

Nie za dużo tych lig jak na początek??? Co chwilę tworzycie nowe ligi a potem nie ma jak rozegrać parę meczy :D. Nie lepiej skupić się na jakiś 2 góra 3 ligach i tam pograć ??

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe niby jak mam rozegrać jakikolwiek mecz jak Was nigdy tam nie ma. od 2 dni szukam rywala i nic. wchodze na lige o prawie każdej porze. 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24, a nawet bylem ok 4 rano ... poza tym z jakiej niby racji chcesz usuwać osoby ktore dopiero co sie zapisały? niby kiedy miały zagrać?

wyznaczyliśmy dwa dni wtorki i czwartki od 22.00 i jakoś Cię dziś nie widziałem a tak pyszczysz. Można się oczywiście indywidualnie umawiać. Zobaczymy co będzie w czwartek i podjęte zostaną decyzję. Niepotrzebni nam statyści......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy napisac wiadomość albo na gg i umówić sie trzeba pomyśleć i przeczytaj co wczesniej napisałem po jakim czasie bedziemy usuwali i dopiero cos napisz. Myslisz ze wszyscy maja tyle czasu i czekaja na to aby zagrac z tobą mecz ?? bo ciężko jest umówić sie indywidualnie ? trzeba wszystko za wszystkich robić ?

Pozdrawiam :)

Jak już to nie po jakimś czasie tylko napisałeś wyraźnie że "do czwartku i wypad", nie muszą wszyscy od razu mieć czas by ze mną grać wystarczy że będzie ktokolwiek tam żeby własnie tacy jak Ty nie chcieli od razu kasować. dobra nieważne, bezproduktywna gadka.

wyznaczyliśmy dwa dni wtorki i czwartki od 22.00 i jakoś Cię dziś nie widziałem a tak pyszczysz. Można się oczywiście indywidualnie umawiać. Zobaczymy co będzie w czwartek i podjęte zostaną decyzję. Niepotrzebni nam statyści......

zanim coś napiszesz chwilke pomyśl, nie widze nigdzie że nick tu i tam musi być identyczny więc jest duża szansa że możesz kogoś przeoczyć, btw dziś akurat udało mi sie złoić Ci 2x (_|_) więc jednak byłem ;)

czekam na rewanże ;)

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×