Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zacznę. 

Chciałem poszukać ludzi do drużyny aby grać w nową Fifę 11 vs 11.

Chętnych proszę żeby odpisywali do mnie na PW.

Warunki:

- musisz grać w grę Fifa już ładnych parę lat

- mieć jakieś pojęcie o piłce

- przekładać dobro drużyny nad swoje (prościej mówiąc jak masz kolegę lepiej ustawionego to podaj a nie strzelaj)

- musisz mieć MINIMUM 16 lat

- grać w miarę możliwości jak najczęściej (chodzi o to, żeby chociaż 3/4 razy w tygodniu usiąść i pograć chociaż 1/2 godziny)

P.S. 

Mile widziane osoby, które w Fifa 10 miały zdobyte trofeum dotyczące 100 zwycięstw w rankingowych meczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z miłą chęcią bym się pisał, jeśli chcesz możemy się przetestować grając szybki meczyk;).

pozdrawiam

Edytowane przez Gibbson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to ze swoim promowaniem klubu to poczekam jeszcze ^^ no ale wstepnie moge powiedziec swoje wymagania jesli chodzi o przyjmowanie nowych graczy ^^

- osoby z minimum 10 levelem ^^

- minimum 18 lat ^^

- i miec pojecie o grze zespolowej :P

moj PSNID: pilchoworycerz

Reszte podam po premierze gry ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to ze swoim promowaniem klubu to poczekam jeszcze ^^ no ale wstepnie moge powiedziec swoje wymagania jesli chodzi o przyjmowanie nowych graczy ^^

- osoby z minimum 10 levelem ^^

- minimum 18 lat ^^

- i miec pojecie o grze zespolowej :P

moj PSNID: pilchoworycerz

Reszte podam po premierze gry ^^

Co do wieku, to rozumiem, iż dla mnie wyjątek rycerzu niewierny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym dołączył do jakieś drużyny, mam nadzieję że ktoś mnie przygarnie, spełniam większość wymagań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram w nową fife po premierze gry , 1na1 z osobami mającymi headsety 

psn_id: PezLWH 

odzywajcie się na priv jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kielczan ja się wpisują. W połowie października chcę zmienić internet więc mam nadzieję na bez problemową rozgrywkę :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem chętny pograć w jakimś teamie. co do drużyn podjacie szersze info po premierze fify. 5iona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja równiez jestem chętny. moj PSN KRIS_Gano. Mozecie dodac mnie do znajomych ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem zielony w fifach na ps3 :( tylko gralem w Fife 10 na psp . Ale zagrac moge jak kupie gre PSNID laqum_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej poszukac chetnych do grania ligi , zamiast szukac jedenastu osob do klubu , z czego po dwoch tygodniach gralo bedzie piec szesc osob ?

czasem przegladam forum F1 i jestem pod wrazeniem ilosci chetnych do tego aby brac udzial w zabawie , byc moze chetnych do grania ligi byloby rownie wielu , tym bardziej , ze aby rozegrac kolejke w fifie nie potrzeba godziny czy dwoch :) a po rozpisaniu terminarza rywale moga sie umowic na taki termin , ktory pasuje obydwu graczom .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej poszukac chetnych do grania ligi , zamiast szukac jedenastu osob do klubu , z czego po dwoch tygodniach gralo bedzie piec szesc osob ?

czasem przegladam forum F1 i jestem pod wrazeniem ilosci chetnych do tego aby brac udzial w zabawie , byc moze chetnych do grania ligi byloby rownie wielu , tym bardziej , ze aby rozegrac kolejke w fifie nie potrzeba godziny czy dwoch :) a po rozpisaniu terminarza rywale moga sie umowic na taki termin , ktory pasuje obydwu graczom .

Popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga swoją drogą a kluby swoją.

Było by super gdyby nasze forum stworzyło ligę!!! :thumbsup:

Pierwszy był bym chętny!!! A jak sami zauważyliście liga to nie 3 godziny dziennie gry tylko kilkanaście minut co jakichś parę dni ( zależy od tego jakie będą ustalenia) więc liga nie prezszkadza w utworzeniu Polskich klubów aby ośmieszyć: anglików, hiszpanów francuzów itd... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po premierze chcecie pograć w FIFE 11 online typu ligi,różne turnieje,sponsorki to zapraszam na takie stronki jak :

EFIFA.PL

ELITELIGA.PL

!!! :)

A jeżeli gracie w FIFE 10 to zapraszam już teraz turnieje trwają cały czas !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,fajnie by było jakąś lige konkretną utworzyć tutaj na ps3Site..pisze sie na to jak najbardziej..szukamy też z kolegą klubu jakiegoś konkretnego,gdzie najwazniejsze jest dobro druzyny a nie czyjeś statystyki..Mój poziom w fifa 10 -24 i Fifa WC -4 liga..Prosze pisać na ps3 store  PS ID   FANKIS..fifke już z koleszką zamówilismy wiec bedziemy gotowi od początku..acha kumpel poziom ma równy ze mna..Pozdrawiam

Edytowane przez Fankis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po premierze chcecie pograć w FIFE 11 online typu ligi,różne turnieje,sponsorki to zapraszam na takie stronki jak :

EFIFA.PL

ELITELIGA.PL

!!! :)

A jeżeli gracie w FIFE 10 to zapraszam już teraz turnieje trwają cały czas !

Mi bardziej chodziło o taki turniej naszego forum niż o taki poważny turniej, Oczywiście warto także w takim wziąść udział, aby się sprawdzić ale narazie poruszmy temat turnieju naszego forum.

Trzeba by pogadać z adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 11 już kupiona. Tylko czekać na premiere i kuriera :)

Moje PSN id: rafi49

Zapraszajcie maniacy fify!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram również pomysł z ligą forumową. można zebrać okresloną liczbe zespołów i rozpisać terminarz po premierze gry , wystarczą tylko chęci:) tabele byśmy podliczali po każdej kolejce. 

11 vs 11 tez będzie się grało kozacko. Mozna zmontowac dobry zespół z próbowac swoich sił z innymi! jednym słowem spotykamy sie panowie on line już niedługo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z moderatorem o nicku Ćwir doszliśmy do wniosku, że można by się zastanowić nad ligą naszego forum.

Wszyscy chętni proszeni są, aby wpisali tutaj swój nick i godziny w jakich najlepiej mogli by grać. 

TYLKO TYLE!!!

PRZYKŁAD

PSNid: kowalski123

godziny: 20-21 sobota-niedziela

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w turnieju i sprawdzeniu się na tle innych forumowiczów!!!

Wszystkie pytania na PW do mnie!!!

W przypadku kiedy będzie wielu chętnych podzielimy się na 2 lub więcej lig. 

kielczanCK.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×