Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że to pojawi się w Europie bez opóźnienia i nikt nie będzie musiał sprowadzać tego tytułu z Azji. Ja nie muszę czekać na recenzję, opinię i trailery. Absolutny must-have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to jest najbardziej wyczekiwana kontynuacja w roku 2011. Mimo silnej konkurencji w przyszłym roku (Arcania, Dragon Siege 3, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Dragon Age 2, Hunted: Demon's Forge i Wiedźmin2), Project Dark powinien zarządzić. Niecierpliwie czekam na jakieś szczegóły i dobrej jakości trailery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to pojawi się w Europie bez opóźnienia i nikt nie będzie musiał sprowadzać tego tytułu z Azji. Ja nie muszę czekać na recenzję, opinię i trailery. Absolutny must-have.

Jak to bedzie trzymac poziom i klimat DS to ja bym to importował nawet z 2 końca świata :)

Zadanie na pewno trudne bo DS to już dla wielu graczy gra kultowa i nadzieje odnośnie kontynuacje są ogromne .

Mam nadzieję ze nie zabraknie im pomysłów na walki z Bossami i będą jeszcze ciekawsze niz w pierwowzorze .

No i przydało by sie by gra była objętościowo większa bo kolejne rozgrywki na NG+ znając levele i taktyki na bossów przechodziło sie w zastraszającym tempie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo silnej konkurencji w przyszłym roku (Arcania, Dragon Siege 3, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Dragon Age 2, Hunted: Demon's Forge i Wiedźmin2), Project Dark powinien zarządzić.

Dla mnie wyżej podane tytuły to żadna konkurencja dla Project Dark :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieję że PD nie będzie łatwiejsza ... co do sprowadzenia też nie widzę problemu, sprowadziło się DS, sprowadzi i PD :biggrin:

jeżeli będzie trzymał poziom DS plus podobny multiplayer (może wspólne serwery dla PS3 i X360 :whistling: ) to znowu mam kilkaset godzin z życiorysu

Edytowane przez okrutny_misio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie zmieniali poziom trudności to byłbym w siódmym niebie!fajnie jakby teraz bossowie byli bardziej przerażający i więksi.i niech zostawią system walki z ds i ta gra będzie najbardziej zajebista na świecie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Otwarty świat więcej zabawek i masa innych walorów, nie no must-have.

Oby był dłuższy i trudniejszy od poprzedniczki, oraz oby miał jeden wielki serv, a nie jak w przypadku DS1 był azjatycki itp. itd.

Ale niestety twórcy podążyli ciemną stroną mocy i nie będzie to już nasz exclusive. WHY!!!!!!!!!???????? :verymad: :confused: :nuke: :sad:

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

For money Leo, for money.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trailer daje rade :biggrin:. Są urywki ingame i widać, że to spadkobierca Demon's souls. Trudno nie poznać tego feelingu gry. Teraz tylko modlić się aby nazbyt nie ułatwili tej gry zbędnymi checkpointami i GOTY się szykuje.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieziemsko. Ciekawi mnie czy twórcy postawią jeszcze wyżej poprzeczke w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Będzie więcej zwiedzania lokacji

-Świat Dark Souls będzie w 100% dostępny dla gracza – jeśli zobaczysz jakieś miejsce w oddali, będziesz miał możliwość do niego dotrzeć

-Nie będzie mapy

-Gra będzie równie trudna i satysfakcjonująca, jak pierwsza część

-Dostaniemy nowy świat i fabułę

-Porzucono koncepcję pięciu światów połączonych centralną lokacją. Zamiast tego dostaniemy jednolitą przestrzeń gry

-Lokacje będą bardziej rozbudowane – w poziomie i w pionie

-Tworzenie postaci nie będzie oparte na klasach – gracz ma mieć więcej wolności w prowadzeniu bohatera

-Będzie więcej wszystkiego – czarów, broni, animacji etc.

-Zapowiedziano kooperację i rywalizację po sieci, podobnie jak w “jedynce”

-Dalej będzie można zostawiać innym graczom wiadomości i oglądać ich ostatnie chwile przed śmiercią

-Pożegnano mechanikę Soul Tendency i dedykowane serwery

-Gra ma się pojawić w tym roku

http://niezgrani.pl:80/2011/02/01/dark-souls-zamiast-demons-souls-2/#more-17410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Nie będzie mapy

Niestety skoro świat ma być większy ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała/

-Zapowiedziano kooperację i rywalizację po sieci, podobnie jak w “jedynce”

Oby tym razem można było używać hs.

-Pożegnano mechanikę Soul Tendency i dedykowane serwery

-Gra ma się pojawić w tym roku

Te zmiany mnie bardzo cieszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieję na prawdziwy hardcore, a tu klops tylko DS1 no cóż ale i tak kupie innego wyjścia niema:D

Nie będzie mini-mapy, a nie mapy będzie to pewnie coś na wzór FFXII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieję na prawdziwy hardcore, a tu klops tylko DS1 no cóż ale i tak kupie innego wyjścia niema:D

Nie będzie mini-mapy, a nie mapy będzie to pewnie coś na wzór FFXII.

FF XII miał mini-mapę i mapę świata. Błędne porównanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie ze gra bedzie tak wymagajaca jak DS, poniewaz przez to sprzedaz im troche spadla i na pewno beda sobie chcieli odbic, np zyskujac przychylnosc recenzentow idiotow ktorzy dawali jako minus poziom trudnosci (na forach ludzie pisali ze nie kupia bo "boja sie ze nie przejda i strata kasy bedzie" <- i w tym zalosnym kierunku sie rozwija gaming). Mimo to trzymam kciuki, FS ma u mnie spory kredyt zaufania.

A co do faktu ze gra wychodzi na xboxa, coz, mimo iz posiadam x'a, jestem negatywnie nastawiony do tej decyzji, FS, nie oszukujmy sie, mistrzami kodu nie sa i jak sie rozdrobnia na 2 platformy to optymalizacja moze na tym ucierpiec, obym sie mylil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie ze gra bedzie tak wymagajaca jak DS, poniewaz przez to sprzedaz im troche spadla i na pewno beda sobie chcieli odbic, np zyskujac przychylnosc recenzentow idiotow ktorzy dawali jako minus poziom trudnosci (na forach ludzie pisali ze nie kupia bo "boja sie ze nie przejda i strata kasy bedzie" <- i w tym zalosnym kierunku sie rozwija gaming). Mimo to trzymam kciuki, FS ma u mnie spory kredyt zaufania.

A co do faktu ze gra wychodzi na xboxa, coz, mimo iz posiadam x'a, jestem negatywnie nastawiony do tej decyzji, FS, nie oszukujmy sie, mistrzami kodu nie sa i jak sie rozdrobnia na 2 platformy to optymalizacja moze na tym ucierpiec, obym sie mylil.

NIe zgadzam się do końca z Tobą, gdyż właśnie poziom trudności zachęcał hardcorowych fanów do tej pozycji. I sprzedaż DS poszła im zdecydowanie lepiej, niż przewidywali.

Dlatego mam nadzieję, iż poziom trudności nawet się zwiększy. Dla mnie pozycja must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

NIe zgadzam się do końca z Tobą, gdyż właśnie poziom trudności zachęcał hardcorowych fanów do tej pozycji. I sprzedaż DS poszła im zdecydowanie lepiej, niż przewidywali.

Dlatego mam nadzieję, iż poziom trudności nawet się zwiększy. Dla mnie pozycja must have.

Gdyby ta gra byla latwa tez bym sie na nia skusil, mnie zafascynowal system walki w tej grze i jej replayability, poziom trudnosci to byl tylko dodatek ktory NIE ZAWAZYL nad decyzja kupic czy nie.

Gracze byli na te pozycje napaleni swego czasu (ja sie gra interesowalem wiec wiem), ale przez informacje o "hardcorowym poziomie trudnosci" ich zapal troche ostudzil sie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×