Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałem nadzieję na prawdziwy hardcore, a tu klops tylko DS1 no cóż ale i tak kupie innego wyjścia niema:D Nie będzie mini-mapy, a nie mapy będzie to pewnie coś na wzór FFXII.
There will be no map display in the game, just a position display marker.

http://www.examiner.com/video-game-news-in-national/new-project-dark-details-from-famitsu

Co do poziomu trudności odgrażają się, że ma być jeszcze bardziej wymagający i satysfakcjonujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ehh 400zł na gre znów będzie trza wydać;p gra + nowy pad ( nie nie , nie rzucałem padem o ściane, ale jak wreście udało mi się zabić False King Alanta chyba za 9 podejściem;p podskoczyłem z radości w tym momencie pad wyleciał mi z rąk bo akurat go ładowałem i kabelek się skończył i spadł tuż pod moją stope i crush;pp)

Na Dark Souls czekam bardziej niz na pecetowe Diablo 3. Będzie się działo.

Jedyne co mnie martwi albo raczej troche zastanawia to motyw z tym kończeniem "bosów". Jest tam moment że nasz bohater wspina się na mobka i wykańcza go - mam nadzieje że nie będzie żadnych QTE. Aczkolwiek patrząc na silnik DS wydaje się to nie możliwe, ale kto wie. Mam nadzieje że to poprostu animacja na pokonanym bosie i tyle.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie granie! :)

niech tylko odrobine rozbudują multiplayer..

obawiam sie aby twórcy nie poszli na łatwiznę i nie stworzyli nowych leveli/stworów/czarów/broni i na tym poprzestali..

koncept gry ma potencjał ale powinien być bardziej otwarty, moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ogromna nadzieje ze nie odwala lipy - a na xa to tylko zwieksza sprzedaz przeciez bo to DS byl tytulem roku 2009 jak pamietam - zobaczycie bedzie jeszcze lepiej !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ogromna nadzieje ze nie odwala lipy - a na xa to tylko zwieksza sprzedaz przeciez bo to DS byl tytulem roku 2009 jak pamietam - zobaczycie bedzie jeszcze lepiej !!!

Ja naprawde nie mam nic przeciwko temu całemu hypowi że tracimy exclusiva.

Imo ofc jeśli gry nie tracą jakościowo na tym all gry powinny być multiplatformowe możecie mnie flamować za takie stwierdzenie,

ale multiplatforma znaczy wiecej sprzedanych egzemplarzy, a to równa się większe sukces i większe szanse na kontynuacje.

Wiem że to troche herezje bo nie ma jeszcze DS na rynku a ja już myśle o kolejnej kontynuacji. Bo to co ze mną zrobił Demon`s Souls jest nie do opisania z tego co mówią twórcy (jeśli się tylko nie przechwalają- a ja im ufam=] ) to Dark Souls będzie lepsze, a ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie rynku multimedialnego bez dzieła panów z From Software i mam nadzieje że na Dark Souls się nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja naprawde nie mam nic przeciwko temu całemu hypowi że tracimy exclusiva.

Imo ofc jeśli gry nie tracą jakościowo na tym

ale zawsze traca.. czasem mniej czasem wiecej ;P.. kase i czas mogliby sporzytkowac inaczej i by wydali gre wczesniej/lepsza/dopieszczona/wieksza/ladniejsza ... ogolnie dla nich korzystniejsze bo wiecej kasy zarobia ale exy to exy.. osobiscie jak gram w gry to jakies 60-70% to sa exy na PS3 bo wyrozniaja sie (nie dlatego ze sa to exy tylko poprostu sa b. dobre).. dopieszczone i przystosowane do PS3.. czesto tez inne od pozostalych (LBP, InFamous, Demon Souls itp. bo takich gier nie ma nigdzie indziej, a sa swietne)

Edytowane przez szatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm data premiery to gdzieś mniej więcej grudzień, listopad, a to trochę długo:/

Pare postów UP: mini była ale chodzi mi o mapę główną.

To znowu będzie maniaczenie z Kaganem, EndarSethem, Phorusem oraz innymi rzezimieszkami :biggrin: ( O ile kupią, a mam taką nadz. :whistling: )

Nareszcie otrzymaliśmy ukochaną wiadomość o podwyższeniu poziomu trudności w DS za co ja jestem niezmiernie wdzięczny. :D

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm data premiery to gdzieś mniej więcej grudzień, listopad, a to trochę długo:/

Pare postów UP: mini była ale chodzi mi o mapę główną.

To znowu będzie maniaczenie z Kaganem, EndarSethem, Phorusem oraz innymi rzezimieszkami :biggrin: ( O ile kupią, a mam taką nadz. :whistling: )

Nareszcie otrzymaliśmy ukochaną wiadomość o podwyższeniu poziomu trudności w DS za co ja jestem niezmiernie wdzięczny. :D

Ja z założenia od daty premiery odpisuje sobie miesiąc z życia, uprzedzam żonę, rodzinę i znajomych (niestety praca pozostaje niezmienna) i zagłębiam się w świat brutalnych, bezlitosnych i frustrujących przygód. Napływ frustracji rozładuję z pewnością jako black phantom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BP hmmm... DS(1) mnie na starcie odpycha pvp przez zbyt duże lagi. Gdy widzę jak jakiś kolo macha mieczem 4m ode mnie, a mi ucieka życie to ku.. murowany. Oby poprawili połączenia.

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BP hmmm... DS(1) mnie na starcie odpycha pvp przez zbyt duże lagi. Gdy widzę jak jakiś kolo macha mieczem 4m ode mnie, a mi ucieka życie to ku.. murowany. Oby poprawili połączenia.

Ja nie miałem lagów, może dlatego że grałem w wersję US. Prawdę mówiąc gra bez pvp traci dużo na wartości. Mam jednak nadzieję, że ds(2) będzie miało szybkie serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem lagów, może dlatego że grałem w wersję US. Prawdę mówiąc gra bez pvp traci dużo na wartości. Mam jednak nadzieję, że ds(2) będzie miało szybkie serwery.

Ja przegralem 200h i jakos nigdy nie odczulem braku jakiegokolwiek spadku wartosci przez brak PVP w tej grze, czemu ? Za duze lagi oraz schematyczne buildy postaci, podobnie z itemami, od PVP to ustalmy, ze jest jednak MMO ;). Jako BP nigdy sie nigdzie nie pchalem, a jak BP pchal sie do mnie, szybko przekonywal sie ze to byl zly pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam , mam pytanie pokonałem 1 bossa PHALANX'a czy jakoś tak wróciłem do nexusa i nie wiem gdzie rozdaje się umiejętności tzn zamienia dusze na punkty. Proszę o pomoc najlepiej na PW pozdrawiam gilas90 Pomyłka proszę o skasowanie mojej wypowiedzi

Edytowane przez gilas90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam , mam pytanie pokonałem 1 bossa PHALANX'a czy jakoś tak wróciłem do nexusa i nie wiem gdzie rozdaje się umiejętności tzn zamienia dusze na punkty. Proszę o pomoc najlepiej na PW pozdrawiam gilas90

rofl.gif jakas beta chyba

gilas - drzwi obok biggrin.gif

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne tytuły :D Ponoć nie będzie oddzielnych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha DS 30-40h zabawne, a ile w tym prawdy, tylko tyle, że zrobić ją można przy pierwszym podejściu w 15h.(Wiem bo na kumplu testowałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest uśrednione oczywiście tak jak np. o GOW3 mówi się, że to gra na ok. 10h a wiadomo, że można ją przejść w 7-8 można i w 14. Zależy jak kto gra. Finale przeważnie były na 50+ a ja żadnego nie skończyłem poniżej 100h, tak że 60h w DS napawa mnie optymizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje, krótki czas gry w DS był głównie spowodowany małymi lokacjami i liniową fabułą. Po twoim poście jakoś nabrałem optymizmu, ech poczekajmy na jakiś wiarygondy gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jara to, że zamiast kilku oddzielnych światów będzie jedna wielka piaskownica po której będzie można hasać, chociaż pewnie bez loadingów przy np. wchodzeniu do zamków czy innych podziemi się nie obędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w DS platyna pekla juz wieki temu, a mimo to od czasu do czasu ciagle wracam do tego tytulu poczuc ten klimat sredniowiecznej grozy :) dla mnie Dark Soul moze byc taki sam jak poprzednik, byle lokalizacje byly nowe, a najbardziej by mnie ucieszylo gdyby wprowadzili tryb co-op zeby we dwoch mozna bylo pykac na jednej konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby nie był gorszy od DS, jeżeli nieco poprawią fizykę (np. zwłoki o ciężarze papieru toaletowego) ... reszta może zostać bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doświadczenia powiem, że wprowadzenie pełnej komunikacji tekstowej i głosowej nie jest do końca dobrym pomysłem. Zaczną się wtedy, wybaczcie za stwierdzenie, biegające szczyle, które spędziły o kilkadziesiąt godzin więcej w tej grze od ciebie i wyzywające wszystkich od noobów i cieniasów. Brak komunikacji to brak chamstwa. Tego mi nie potrzeba w tej grze. Dobrze było w DS. Ta zdawkowość buduje klimat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doświadczenia powiem, że wprowadzenie pełnej komunikacji tekstowej i głosowej nie jest do końca dobrym pomysłem. Zaczną się wtedy, wybaczcie za stwierdzenie, biegające szczyle, które spędziły o kilkadziesiąt godzin więcej w tej grze od ciebie i wyzywające wszystkich od noobów i cieniasów. Brak komunikacji to brak chamstwa. Tego mi nie potrzeba w tej grze. Dobrze było w DS. Ta zdawkowość buduje klimat gry.

W DS gralo sie przewaznie tylko ze znajomymi (z takimi co wiedza co robic), a nie z random noobami, wiec w czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×