Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem obok tego kowala gdzie sie walczy z Gargulcami na dachu i mam Uchigatana +5 ale nie moge nigdzie znalezc tego Fire elementu i ta 1 opcja u niego jest zablokowana. Coś tam mówi i nie mogę jej używać.

mówię ci przecież że ogniste bronie robi kowal w katakumbach, zobacz na youtube jak się do niego dostać, żeby zrobić fire uchigatana +5 musisz mieć 11 green titanite shard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma 2 zakonczenia. Poki co nie mam pomysłu jak odkryc 2 zakonczenie :/ No ale NG+ sa latwiejsze niz NG+ w Demons Souls. Ogolnie lajtowo mi idzie poki co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego zaczalem nowa postacia od poczatku :) Jak zobaczylem, ze Asylum Demon wytrzymal 2 ciosy to postanowilem zalozyc nowa postac, a do tego zmienic profesje na Pyromancer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego zaczalem nowa postacia od poczatku :) Jak zobaczylem, ze Asylum Demon wytrzymal 2 ciosy to postanowilem zalozyc nowa postac, a do tego zmienic profesje na Pyromancer.

Panie Smalcu pyrkiem mozna grac kazda klasa i ... ogolnie to wlasnie nim gra jest latwa :D Ja myslalem ze zeby robic jakis dmg pyro to trzeba miec inta dopakowanego... alem sie zdziwil gdy kupilem lapke i zrobilem na +15 - 700 bije greater fireballem a fire orbem tłuke 600 :P A mam chara na str nastawionego... I wiekszosc bossow tłuke czarami na power within ^.^ Jedynie czego mi brakuje to slotow na owe czary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać buildem podobnym do tego czym grałem w Demon's Souls i muszę powiedzieć że gra się tak samo przyjemnie.

Build faith broń na razie blessed shortsword +5 wszystko padam raz dwa. Jedyna różnica jest, że broń blessed nie odnawia zdrowia automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie powinienem się udać na 25 lvl po Gargulcach ?

I kiedy bedzią dostepne nowe czary dla Pyromancera(ogniste) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Smalcu pyrkiem mozna grac kazda klasa i ... ogolnie to wlasnie nim gra jest latwa :D Ja myslalem ze zeby robic jakis dmg pyro to trzeba miec inta dopakowanego... alem sie zdziwil gdy kupilem lapke i zrobilem na +15 - 700 bije greater fireballem a fire orbem tłuke 600 :P A mam chara na str nastawionego... I wiekszosc bossow tłuke czarami na power within ^.^ Jedynie czego mi brakuje to slotow na owe czary...

No niby tak sam mialem Flame na +15, ale nie rozpoczynalem gry ta klasa i mialem Wanderera przystosowanego do duala hand z duzym endurance,a moc w tych czarach faktycznie byla ogromna(troche mnie zdziwil fakt, ze wiekszosc przeciwniow ma slabosc na obrazenia od ognia). Teraz przynajmniej bede mial roznorodnosc, bo postac nie bedzie w stanie nosic ciezkich zbroi i stawiam na czary, a co za tym idzie mam nadzieje, ze gra nie bedze wybaczac az tak bledow i przy dobrym uderzeniu bede gina, ze wzgledu na niski DEF.

Ale z drugiej strony na NG+++++... czary moga stac sie zwyczajnie slabe, ale jeszcze czas pokaze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zacząłem sobie nową postacią - Pyromancer - Taurus Demon padł po 3 ciosach toporkiem - 2 skoki + dobitka - zwykły toporek trzymany oburącz wzmocniony pyłem dodającym mocy do błyskawic. Byłem na 1 lev ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, zaczyna się. Co dwie strony pytania o curse.

Curse - 6000 undead female merchant, 3000 gość pod pierwszym dzwonem.

Ja sobie właśnie biegam wesoło pirotechnikiem, palę co popadnie. Przed minutą strącili mnie z piedestału czterej królowie. Czterej? Czy 10? Ta walka to masakra! 3 kamienne skóry zużyłem, a to mi się jeszcze nie zdarzyło. Chyba wyekwipuje sobie firestorma jakiegoś. Akurat tutaj może się przyda.......

Pyro ma jeszcze jedną wielką (?) zaletę - zaczynamy grę na levelu 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. mam 30 lvl. Mogę iść:

-forest za sławnym farm souls powiedziałem kotu "nie"

-hydra

-most z masą smoków

- podziemia w lokacji z ubitym capra demonem

-na dół do duchów

- za dużym szkieletem i 3 małymi widać miejsca gdzie by można doskoczyć

-katakumby

Gdzie najlepiej się udać?

p.s. Ziomek od miracles zawiął się z babeczką i 3 rycerzami nie za wiele od niego zdążyłem kupić :/

dobrze odpowiedziałem kotu?

pozdro

Edytowane przez boooh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ok. 30SL najpierw ubiłem hydrę potem wróciłem do firelink i poszedłem do podziemi za capra demon.

Dojdziesz tamtędy do Blighttown, myślałem że będzie jakaś masakra tam no i jest ale głównie z framerate :)

Weź ze sobą z 20 itemów do leczenia poision i z parę sztuk do leczenia curse, no i jakiś łuk do wyciągania przeciwników pojedyńczo.

Pytanie, wczoraj ubiłem Caseless Discharge i po jego zabiciu poniżej zastygła lava.

Zaraz jak tam zszedłem na prawo jest przejście z przeciwnikiem wyglądającym jak Capra Demon.

Ubiłem go ale jak niżej zobaczyłem jeszcze 6 takich dałem sobie spokój, ktoś wie co się tam znajduje?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa, jestem w lesie tam gdzie sie dusze nabija, wszedłem w układ z kotem i nikt mnie już nie atakuje, a chciałbym sobie jeszcze kilka leveli dopakować, co się stanie gdy zaatakuje tych gości co już są pokojowo do mnie nastawieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa, jestem w lesie tam gdzie sie dusze nabija, wszedłem w układ z kotem i nikt mnie już nie atakuje, a chciałbym sobie jeszcze kilka leveli dopakować, co się stanie gdy zaatakuje tych gości co już są pokojowo do mnie nastawieni?

Zostanie zerwany układ i wyskoczy na Ciebie duży gościu z dużym mieczem. Tak samo wpadnie w przepaść jak go doprowadzisz do schodów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem ember, ulepszyłem broń w standardzie (bez fire itp) do +6 i opcja znikła (kowal w lesie) chociaż posiadam wszystkie składniki, niech mi ktoś powie o co chodzi bo nie wiem co mam dalej robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanie zerwany układ i wyskoczy na Ciebie duży gościu z dużym mieczem. Tak samo wpadnie w przepaść jak go doprowadzisz do schodów.

Thx + dla Ciebie, jeszcze nie ogarniam do końca tych paktów, ale coś czytałem że żeby znowu odbudować pakt trzeba się wyspowadać u księdza i po ponownym przystąpieniu będze o połowe mniejszy czy jakoś tak

EDIT: ciekawy ten pakt, właśnie zostałem przywołany bo ktoś kręcił się po lesie w zasadzie nic nie zrobiłem bo gościa nie mogłem znaleźć ten gdzieś zginoł, a ja dostałem jakieś kamyki :-)

Edytowane przez Duch_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 27 lvl ubiłem gargi i chciałem iść na drugi dzwon ale nie wiem gdzie można kupić to żeby można było atakować te zjawy i nie ma tego itemu koło mostu chyba go na początku zużyłem jak zaczynałem grę to ta łapka ?? gdzie ją można kupić ?? i jak otworzyć tą brame w u unded parish gdzie stoi ten gośc co nic nie mówi >? i jak zrobić żeby mnie nie atakował bo go uderzyłem niepotrzebnie dzięki za pomoc

Edytowane przez Xnol_Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby iść na drugi dzwon nie potrzebujesz nic do atakowania zjaw bo w drodze na dzwon ich nie ma.

Potrzebujesz za to coś do leczenia poison i curse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego momęu gry będzie dostępna teleportacja po między Bonfire ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 27 lvl ubiłem gargi i chciałem iść na drugi dzwon ale nie wiem gdzie można kupić to żeby można było atakować te zjawy i nie ma tego itemu koło mostu chyba go na początku zużyłem jak zaczynałem grę to ta łapka ?? gdzie ją można kupić ??

też dołączam do pytania jak zdobyć te łapki bo mi się zużyły... ponoć można gdzieś "złapać" klątwe przez jakieś żaby tylko gdzie one są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo drugi dzwon jest tam jak się idzie na dół do windy z początkowej lokacji ?? i tam na lewo na mosty takie ??...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapki można kupić po 4000 souls od Female Undead Merchanta jak sie otworzy skrót z deeps na underburg a teleportacja jest dostępna po pokonaniu bossów i rozmowie z księżniczką w anor londo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dokładnie jest gościu od "łapki"? i czy drugi dzwon jest tam gdzie pytałem w poście wyżej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w lokalizacji Anor Londo są wrota które świecą na żółto jak można tam wejść bo ubiłem boosów i się zastanawiam w jaki sposób można się dostać za tą żółtą poświatę prosiłbym o informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×