Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiego momęu gry będzie dostępna teleportacja po między Bonfire ?

Dopiero po dotarciu do Anor Londo i pokonaniu bossa( a raczej dwoch). Pogada z laska i od tego momentu mozesz sie przenosic. Super sprawa

Mam pytanie w lokalizacji Anor Londo są wrota które świecą na żółto jak można tam wejść bo ubiłem boosów i się zastanawiam w jaki sposób można się dostać za tą żółtą poświatę prosiłbym o informacje

Wroc do glownego ognska w Firelink Shrine i pogadaj z tym potworkiem. Przeniesie cie do kolejnej lokacji. Podejdz do tego ustrojstwa przy bramie i nacisni X. Powinny zniknac te zolte blokady z kilku lokacji. pogadaj z potworkiem i przeniesie cie spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w lokalizacji Anor Londo są wrota które świecą na żółto jak można tam wejść bo ubiłem boosów i się zastanawiam w jaki sposób można się dostać za tą żółtą poświatę prosiłbym o informacje

Musisz mieć Lordvessel od Gwynevere, po walce z dragon Slayer Ornstein i Executioner Smough , następnie iść do Firelink i pogadać z wężem w światyni, jeśli chcesz wstąpić do covenatu Darkwright najpierw zabij Four Kings w Abyss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd wziąć klucz do drzwi pod pierwszym bossem (taurus demon) nie wchodzi się do góry tylko od razu na wprost są drzwi, ale zablokowane i w drodze do pierwszego dzwona jak się idzie w dół przy pierwszym ognisku, potem niedaleko jest kowal wchodzi do góry i są również drzwi zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was poradnik (coś w stylu tego który był w Demon`s souls)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam glupie pytanie. Jak uzywac czarow? Grram rycerzem ale mam wykupione czary i bron. postac tezz mam rozwineta w strone czarow. Jak ich sie uzywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi w niektórych miejscach nie mogę zapalić ogniska bo padła ta laska która siedziała w więzieniu w firelink, niby dostałem jakieś czarne oko, żeby zaatakować jej zabójce, ale nie mogę go użyć. Co trzeba z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://darksouls.wikidot.com/ - zgaduje że o to pytasz ^^

nie tą stronę znam, mam na myśli poradnik tego typu jak w limitce, tam był w wersji papierowej (jak poruszać się to światach, od czego zacząć, jak postać jest najprostsza do zbudowania(Royal) itd.). Ściągnąłem ten mini poradnik ale tam jest to słabe. Chodzi o coś w tym stylu http://www.amazon.co...f=pd_sim_vg_h_1 , ale w pdf.

Edytowane przez nextgen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam glupie pytanie. Jak uzywac czarow? Grram rycerzem ale mam wykupione czary i bron. postac tezz mam rozwineta w strone czarow. Jak ich sie uzywa?

Juz ci pisalem, przy ognisku masz opcje Attune Magic, wybierasz ja, osadzasz w slotach czary, do reki bierzesz catalyst (czary), talisman (cuda) albo lapke czerwona (pyromancy) i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem się do Anor Londo i ubiłem bossa tych dwóch kolesi.

Teraz pytanie, od cycatej panny dostałem przedmiot który pozwala mi przejść przez żółtą bramę (i przy okazji teleportować się między ogniskami).

Czy jak ubiję tam bosa to koniec gry? Pytam bo nie byłem nawet na duchach a nie chce nic ominąć.

@up

Musisz uruchomić oba dzwony, przejść przez dużą bramę do Sen's Fortress tam ubić bossa Iron Golem i z tamtąd będzie mógł przejść do Anor Londo.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby napisać do mnie na PW ktoś kto używał glitcha na infinite souls z Dragon Head'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nawiedzac obce swiaty? Lub przywolywac kogos do pomocy?

Do tego jest przedmiot, nazwy nie pamietam. Mozna zostawic tez znak, ktorym gracz przyzwie Cie jako BPhantom. Przywolac kogos mozesz jesli masz cialo i zobaczysz bialy znak summoningu.

Shemaforash - tak nie zakonczysz gry tam bedzie tylko jeden z 4 glownych bossow. Niezbednych do dotarcia do ostatniego bossa.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem się do Anor Londo i ubiłem bossa tych dwóch kolesi.

Teraz pytanie, od cycatej panny dostałem przedmiot który pozwala mi przejść przez żółtą bramę (i przy okazji teleportować się między ogniskami).

Czy jak ubiję tam bosa to koniec gry? Pytam bo nie byłem nawet na duchach a nie chce nic ominąć.

Musisz zabić 4 bossów, Seath the Scaless to ten za brama, 4 z Abyss, Nito, i jednego w podziemiach za pajęczą wiedźmą, składasz ich dusze na ołtarzu po Firelink i dopiero final fight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno żeby przejść przez żółtą mgłe trzeba porozmawiać z tym wężem w firelink shrine,ale o u mnie śpi.Jak go obudzić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno żeby przejść przez żółtą mgłe trzeba porozmawiać z tym wężem w firelink shrine,ale o u mnie śpi.Jak go obudzić??

Uderz go, ale tylko RAZ, to powinien się obudzić, lub wróć później, jak się wyśpi to wstanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki wielkie.

Gdzie zdobyć czerwoną łapkę do czarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem się do Anor Londo i ubiłem bossa tych dwóch kolesi.

Teraz pytanie, od cycatej panny dostałem przedmiot który pozwala mi przejść przez żółtą bramę (i przy okazji teleportować się między ogniskami).

Czy jak ubiję tam bosa to koniec gry? Pytam bo nie byłem nawet na duchach a nie chce nic ominąć.

@up

Musisz uruchomić oba dzwony, przejść przez dużą bramę do Sen's Fortress tam ubić bossa Iron Golem i z tamtąd będzie mógł przejść do Anor Londo.

GZ właśnie ukończyłeś połowę gry teraz przygotuj się na hc musisz iść na duchy, katakumby, do duke archiwes w anar rondo i pare innych miejsc. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem juz po rozmowie z węzem tak jak koledzy mi poradzili ale jest problem bo po wyświetleniu filmiku wiem gdzie są 2 wrota z trzech niekojaże pierwszej lokacji gdzie to jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem juz po rozmowie z węzem tak jak koledzy mi poradzili ale jest problem bo po wyświetleniu filmiku wiem gdzie są 2 wrota z trzech niekojaże pierwszej lokacji gdzie to jest???

Na koncu tej ciemnej lokacji. Musisz przejsc do nej przez Katakumby. Polecam grac z lampka;)

Edytowane przez Fighterzysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktoś jak ściągnąć z siebie klątwę i gdzie ?? czy nto jest purplemoss clumb ??

Edytowane przez Xnol_Krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×