Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

GZ właśnie ukończyłeś połowę gry teraz przygotuj się na hc musisz iść na duchy, katakumby, do duke archiwes w anar rondo i pare innych miejsc. :thumbsup:

Jestem wlasnie w tym samym miejscu, po Anor Lando. Gdzie teraz najlepiej isc, gdzie zaczac?

Udalo sie komus przyzwac albo byc przyzwanym przez Dragon Eye?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie podpiac jakis FAQ pod ten temat? Tak zeby zawsze jako 1 post byl widoczny? Bo ludzie mnie zalamuja po 5 odpowiedzi na to samo pytanie na jednej stronie a nadal jakies lamy zadaja to samo pytanko... ~,~ Poza tym ludzie... ukonczylem gre i nie ma w niej rzeczy niemozliwych do zrobienia ... nie wiem o co macie tyle pytan - gdzie klucz do tego, gdzie do tego... tamtego sramtego... Pograjcie wiecej niz 10h to znajdziecie 99% rzeczy ktorych poszukujecie a nie docieracie do drzwi ktore sa zamkniete i szybko lecicie na forum pytac o klucz... No kuffa... klucz jest zazwyczaj 10-20min gry bez zgona pozniej...

Co do NG+ - lapke pyro mozna ponad 15 podnosic. Tzn bylo tak ze na NG podnioslem lapke na +15 i dalej juz nic sie nie dalo z nia zrobic poza sciagnieciem do 10/5/0. Ale teraz jak gram to u Wiedzmy w Blight-town moge sciagnac lapke z +15 do 0 za 25k souli ale staty tej łapki sa lepsze niz +15. Czyli cos jakby wbijanie lvli lapki od nowa tylko ze staty zostaly. Wiec nie bedzie tak ze pyro-czary na NG++++ beda bezuzyteczne. Nie wiem jeszcze jak z bronmi jest bo trzeba embery itp od nowa zbierac co jest irytujaca ~,~

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie podpiac jakis FAQ pod ten temat? Tak zeby zawsze jako 1 post byl widoczny? Bo ludzie mnie zalamuja po 5 odpowiedzi na to samo pytanie na jednej stronie a nadal jakies lamy zadaja to samo pytanko... ~,~ Poza tym ludzie... ukonczylem gre i nie ma w niej rzeczy niemozliwych do zrobienia ... nie wiem o co macie tyle pytan - gdzie klucz do tego, gdzie do tego... tamtego sramtego... Pograjcie wiecej niz 10h to znajdziecie 99% rzeczy ktorych poszukujecie a nie docieracie do drzwi ktore sa zamkniete i szybko lecicie na forum pytac o klucz... No kuffa... klucz jest zazwyczaj 10-20min gry bez zgona pozniej...

Co do NG+ - lapke pyro mozna ponad 15 podnosic. Tzn bylo tak ze na NG podnioslem lapke na +15 i dalej juz nic sie nie dalo z nia zrobic poza sciagnieciem do 10/5/0. Ale teraz jak gram to u Wiedzmy w Blight-town moge sciagnac lapke z +15 do 0 za 25k souli ale staty tej łapki sa lepsze niz +15. Czyli cos jakby wbijanie lvli lapki od nowa tylko ze staty zostaly. Wiec nie bedzie tak ze pyro-czary na NG++++ beda bezuzyteczne. Nie wiem jeszcze jak z bronmi jest bo trzeba embery itp od nowa zbierac co jest irytujaca ~,~

Granie w gre i bieganie na forum to sama przyjemność,więc nie odbieraj tej przyjemności innym.Po prostu nie wchodż na forum jak ci to przeszkadza!!!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie podpiac jakis FAQ pod ten temat? Tak zeby zawsze jako 1 post byl widoczny? Bo ludzie mnie zalamuja po 5 odpowiedzi na to samo pytanie na jednej stronie a nadal jakies lamy zadaja to samo pytanko... ~,~ Poza tym ludzie... ukonczylem gre i nie ma w niej rzeczy niemozliwych do zrobienia ... nie wiem o co macie tyle pytan - gdzie klucz do tego, gdzie do tego... tamtego sramtego... Pograjcie wiecej niz 10h to znajdziecie 99% rzeczy ktorych poszukujecie a nie docieracie do drzwi ktore sa zamkniete i szybko lecicie na forum pytac o klucz... No kuffa... klucz jest zazwyczaj 10-20min gry bez zgona pozniej...

Co do NG+ - lapke pyro mozna ponad 15 podnosic. Tzn bylo tak ze na NG podnioslem lapke na +15 i dalej juz nic sie nie dalo z nia zrobic poza sciagnieciem do 10/5/0. Ale teraz jak gram to u Wiedzmy w Blight-town moge sciagnac lapke z +15 do 0 za 25k souli ale staty tej łapki sa lepsze niz +15. Czyli cos jakby wbijanie lvli lapki od nowa tylko ze staty zostaly. Wiec nie bedzie tak ze pyro-czary na NG++++ beda bezuzyteczne. Nie wiem jeszcze jak z bronmi jest bo trzeba embery itp od nowa zbierac co jest irytujaca ~,~

Winiasz nie marudz ;) gratki za ukonczenie gry. Trudniejszy jest NG+? Swoja droga, ten FAQ to nie taki glupi pomysl .

podpowie ktoś jak ściągnąć z siebie klątwę i gdzie ?? czy nto jest purplemoss clumb ??

Chodzi ci o curse? Lec do goscia, ktory stoi pod pierwszym dzwonem. 3000 za jedna sztuke.

Edytowane przez Fighterzysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Embery emberami, to ujdzie. Na początku myślałem, że przepadają wszystkie shardy ( I dont know why :rolleyes: ) Łapkę można ulepszyć tylko raz do advanced, i można to zrobić w czasie pierwszego podejścia. Advanced Flame +5 to maks, z tego co mi wiadomo.

Co do pytania o CURSE. Wypiję dzisiaj piwo za swój zmysł przewidywania przyszłości i zachowań ludzkich na podstawie...coż, wielu, ale w tym przepadku tematu o demons souls. Napisałem 2 strony temu, że co 2 strony będzie sie pojawiać to pytanie, i BEHOLD MY MAGNIFFFFiCENte. Yup.

Wczoraj chyba wpadłem na cheatera. Tzn, on wpadł do mnie, bo mnie cham najechał. Biegam w zbroi Havela + ring + ring od Lautreca, czyli salta niezłe naku...am i obronę też mam całkiem całkiem. Oprócz tego latam z maksymalnie ulepszoną ognistą łapą boga.

I nic mu nie zrobiłem. N I C. Dostał 3 fireballe chaosu prostu w ryj, w wąskim korytarzyku, więc nawet lag go nie tłumaczy. Potem dostał great combustion 2 razy, też po ryju. POTEM przejechałem mu po plecach 3 razy moim bastard swordem +10.

Nie zszedł mu nawet milimetr paska życia. On coś mi tam próbował robić, ale przed walką rzuciłem na siebie formę żelaza, więc generalnie miałem jego ataki w dupie. Do czasu aż rzucił, homing crystal soulmass, chyba tak sie to zwie. Instant kill, miałem cały pasek życia, tarczę podniesioną i tą formę chyba jeszcze aktywną. I dont get it! :verymad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, zaczyna się. Co dwie strony pytania o curse.

Curse - 6000 undead female merchant, 3000 gość pod pierwszym dzwonem.

A co zrobić w przypadku gdy niechcący zaatakowałem tego gościa? Jest jakaś inna postać mogąca zdjąć tą klątwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przywaliłeś temu w kanałach, to idziesz do tego w kościele.

Jak przywaliłeś temu w kościele, no to nic Ci już nie pomoże. Ewentualnie kupujesz u tego pierwszego.

A raczej pierwszej. To kobieta jest. Była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem ember, ulepszyłem broń w standardzie (bez fire itp) do +6 i opcja znikła (kowal w lesie) chociaż posiadam wszystkie składniki, niech mi ktoś powie o co chodzi bo nie wiem co mam dalej robić?

http://postimage.org/image/21hfz31pg/

nie tą stronę znam, mam na myśli poradnik tego typu jak w limitce, tam był w wersji papierowej (jak poruszać się to światach, od czego zacząć, jak postać jest najprostsza do zbudowania(Royal) itd.). Ściągnąłem ten mini poradnik ale tam jest to słabe. Chodzi o coś w tym stylu http://www.amazon.co...f=pd_sim_vg_h_1 , ale w pdf.

Taki?

Edytowane przez Duszol_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przywaliłeś temu w kanałach, to idziesz do tego w kościele.

W kanałach tzn w którym miejscu? Ja tam żadnej babki nie widziałem jedynie pamiętam gościa, którego trzeba było uwolnić bo siedział zamknięty. Babka w kanałach...? Poszukam jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie ma w tej grze rzeczy niemożliwych - wiedźma chaosu pokonana na 18 lev. nie powiem było przyjemnie kilka razy mnie pojechała ale nie dałem się :)

Co do cheaterów to ja się im nie dziwię dla niektórych ta gra jest po prostu za trudna :P A później można poczytać jak to każdy przeciwnik pada od jednego ciosu na NG + i w ogóle że to łatwa gra. I zamiast pomyśleć nad strategią na bossa to lepiej dofarmić 100 lev i będzie łatwiej :) Lepiej stosować glicza na dusze bo farmiąc w lesie można zginąć - LOL roku :) Na niższych poziomach nawet udaje mi się z kimś pograć - poprzednia postacią były zarówno wezwania do lasku jak i księżycowej frakcji ;) Miałem wizyty nieproszonych gości - chcecie pograć online - nie farmić do 700 poziomu bo sobie za dużo nie pogracie ot filozofia :)

Jak to ktoś kiedyś pisał ta gra oddziela mężczyzn od chłopców - na różne sposoby jak widać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś zrobić CRYSTAL RING SHIELD? Bo próbuje i nie wychodzi zmarnowałem mnóstwo ORE i nic...

Jeśli ktoś ją złożył prosiłbym o przepis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś zrobić CRYSTAL RING SHIELD? Bo próbuje i nie wychodzi zmarnowałem mnóstwo ORE i nic...

Jeśli ktoś ją złożył prosiłbym o przepis :)

jakaś mała tarcza na +10, potem u kowala w anor londo z duszy motyla i dalej przy pomocy demon titanite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kanałach i dostałem Curse, mam strasznie mało HP i kompletnie nie wiem gdzie isc. Ktoś może mi powiedzieć jak moge uwolnić się z tego Curse ?? Najlepiej gdyby się dało bez wychodzenia z kanałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co stworzyli kilka lepszych broni? Gdzie jsa najlepsze miejsca do farmienia kamieni i przedmiotow do ulepszania broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kanałach i dostałem Curse, mam strasznie mało HP i kompletnie nie wiem gdzie isc. Ktoś może mi powiedzieć jak moge uwolnić się z tego Curse ?? Najlepiej gdyby się dało bez wychodzenia z kanałów.

w kanałach nie da rady, musisz iść do gościa na wieży gdzie były gargulce albo do undead merchant albo do maga w londo ruins

Pytanie do tych co stworzyli kilka lepszych broni? Gdzie jsa najlepsze miejsca do farmienia kamieni i przedmiotow do ulepszania broni?

green titanite shard(fire) i large titanite shard(normal) można farmić na tych glutach w kanałach, white titanite shard(divine,occult) w giants tomb na szkieletach, titanite chunk(lighting) na black knightach i rycerzach w londo ruin, kilka kamieni można też znaleźć w great hollow, jak farmisz dobrze jest mieć założony serpent ring

Edytowane przez macification
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kanałach nie da rady, musisz iść do gościa na wieży gdzie były gargulce albo do undead merchant albo do maga w londo ruins

A mogę gdzieś sobie kupić jakieś kamienie lub czar czy coś żeby w trakcie móc tego używać odtrucia z Curse ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę gdzieś sobie kupić jakieś kamienie lub czar czy coś żeby w trakcie móc tego używać odtrucia z Curse ??

no możesz kupić właśnie u tego gościa na wieży za 3000 i undead merchant za 6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no możesz kupić właśnie u tego gościa na wieży za 3000 i undead merchant za 6000

To jest 1 razowe czy działa po założeniu ? Jak to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 1 razowe czy działa po założeniu ? Jak to wygląda ?

kupujesz, konsumujesz i to wszystko, złapiesz znowu curse to znowu trzeba kupić

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

green titanite shard(fire) i large titanite shard(normal) można farmić na tych glutach w kanałach, white titanite shard(divine,occult) w giants tomb na szkieletach, titanite chunk(lighting) na black knightach i rycerzach w londo ruin, kilka kamieni można też znaleźć w great hollow, jak farmisz dobrze jest mieć założony serpent ring

dzieki. Troche tego mam. Teraz czy kazdy z kowali ma opcje zrobienia broni+15? I gdzie mozna wykorzystac te dusze,ktore mozna zamienic ma unikatowe bronie. Mam tego od cholery i nie chce czegos zle zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normal weapons robi każdy, fire i chaos robi kowal w katakumbach, z dusz demonów i lighting robi kowal w anor londo, divine occult i raw robi ten brodaty kowal, a magic enchanted i crystal robi koleś za kratami w londo ruins

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no możesz kupić właśnie u tego gościa na wieży za 3000 i undead merchant za 6000

Jest jeszcze Rare Ring of Sacrifice, jak giniesz ściąga klątwę, można go dostać u kruka, znaleźć w New Londo Ruins albo w Sen's Fortress. Najlepiej przed pójściem do kanałów pofarmić z 6 tysiaków i kupić ściągacz klątw na zapas. Jak złapiesz klątwę na niskim poziomie to można się pociąć zanim ją ściągniesz, stracona godzina przynajmniej jak nie masz zapasu konserwowanych dusz :D

http://www.gamefaqs.com/boards/606312-dark-souls/60623765 Ogniska skillowane nie tracą "naładowania"

Edytowane przez Bear_In_Despair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normal weapons robi każdy, fire i chaos robi kowal w katakumbach, z dusz demonów i lighting robi kowal w anor londo, divine occult i raw robi ten brodaty kowal, a magic enchanted i crystal robi koleś za kratami w londo ruins

Dzieki za info:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×