Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

@shemaforash: http://www.vg247.com...iplayer-issues/ ... tylko ze z tego co tu pisza, a mianowicie:

-Regular weapons rebalanced against reinforced weapons

czyli ze zwykłe bronie przebalansowane wzgledem wzmocnioncyh (+1, +2, +3....) broni... ale co biorą za zwykłe (regular) bronie? Przeciez nie zywiolowe... Czyzbo ascended weapons? ale to przeciez tez nie regular... Pogubilem sie.. W kazdym razie chciales zrodlo, a to prawdopodobnie jest wlasnie zrodlem tych info...

(info pojawia sie tez w wielu innych miejscach, np na oficjalnym forum http://preparetodie.com/forums/viewtopic.php?f=18&t=2801&start=665 czy na gamefaq gdzie przy okazji nawiazala sie ciekawa dyskusja na temat skalowania broni http://www.gamefaqs.com/boards/606312-dark-souls/60675653?page=1)

Edytowane przez jashiu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tvgry.pl/?ID=1997

Ktos wie o co chodzi z tym mrocznym Anor Londo na samym poczatku?

Gdy zabijesz Madonne z wielkim cycem, nastanie ciemnosc - domyslam sie, ze wiesz o kogo mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tvgry.pl/?ID=1997

Ktos wie o co chodzi z tym mrocznym Anor Londo na samym poczatku?

Dobry filmik. Ogladam je teraz wszyskie. Swoja droga: m ktos namiary na jakies dobre filmiki tego typu z Dark Souls?

Wczoraj zjeebal mi s ie seve z gry a dzis juz mam 50 lvl w kilka h. Jak sie wie dokad pojsc i co robic to w miare szybko to idzie;)

Aha, zaatakowalem kota w tym lesie. Ktos mi moze napisac co stracilem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Możliwość przystąpienia do conventu

Nie rozumie przeznaczenia niektórych broni, miałem laito +10. Za dusze Quelaaga zdawało by się ulepszyłem ją na Chaos Blade, Myślałem że za dusze demona będzie miała jakieś zaskakujące właściwości. Nie miała. Broń jest do dupy i żadne ulepszenia nie zapowiadają by coś w tej kwestii się zmieniło. Czy jeśli cofnę ją u kowala z powrotem do laito +10 odzyskam też dusze Quelaaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos z Was taki przypadek, ze zostal wyrzucony z przynaleznosci do"Forest Hunter"?

Farmilem sobie dusze i humanity na Great Grey Wolf Sif (stawialem znak przed wejsciem do jego lokacji i czekalem na wezwanie) oraz wykonywalem zadania dla Łowców (inwazja na innego gracza wchodzącego do lasu) - kilkanascie razy bylo ok, zabilem wilka wpadla kasa/dusza i tak w kolko; w pewnym momencie po kolejnym ubiciu Sifa, zostalem przeniesiony do lokacji w ktorej bylem przed wezwaniem - przenioslo mnie przed ruiny z Kotem, ledwo sie tam pojawilem wszysty sie na mnie rzucili, nie bardzo czaje dlaczego. Czy po odkupieniu grzechow u goscia w wiezy bede mogl znowu przynalezec do Łowców?

Teraz farmie w kanalach humanity i oczy smierci - jestem w ludzkiej formie, mam humanity 4 i calkiem czesto moby dropia te itemki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Możliwość przystąpienia do conventu

Nie rozumie przeznaczenia niektórych broni, miałem laito +10. Za dusze Quelaaga zdawało by się ulepszyłem ją na Chaos Blade, Myślałem że za dusze demona będzie miała jakieś zaskakujące właściwości. Nie miała. Broń jest do dupy i żadne ulepszenia nie zapowiadają by coś w tej kwestii się zmieniło. Czy jeśli cofnę ją u kowala z powrotem do laito +10 odzyskam też dusze Quelaaga?

Chcialbym wiedziec to samo ;]

Wiekszosc broni z duszy bossow sa do dupy, zrobilem prawie wszystkie i poza niektorymi specjalnymi atakami, same bronie jako takie sa slabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same bronie nie sa lepsze od +10 ale nie zapominajcie ze dostajecie czysta bron ktora mozecie ulepszyc :) Ja teraz np inwestuje w Miecz Krola Gwyyna. Staty po ulepszeniu podam na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bronie elementarne są zupełnie chybione, mam nadzieje że naprawdę dadzą rady tym patchem i scaling będzie na poziomie Demona, plus szkoda że zmarnowali bronie z demonów prawie sam crap, unikalne bronie tak samo, niby jakiś spoko efekt a dmg ssie na wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem juz przesylke z DS, chetnie bym zaczal z kims w co-opie. Jak ktos zaczyna lub dopiero co zaczal niech da znac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Możliwość przystąpienia do conventu

Nie rozumie przeznaczenia niektórych broni, miałem laito +10. Za dusze Quelaaga zdawało by się ulepszyłem ją na Chaos Blade, Myślałem że za dusze demona będzie miała jakieś zaskakujące właściwości. Nie miała. Broń jest do dupy i żadne ulepszenia nie zapowiadają by coś w tej kwestii się zmieniło. Czy jeśli cofnę ją u kowala z powrotem do laito +10 odzyskam też dusze Quelaaga?

Akurat broń z duszy wiedżmy Quelaag jest przyzwoita. Normalny dmg + fire dmg. A prawa gałka + R1 robi fajny trick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem juz przesylke z DS, chetnie bym zaczal z kims w co-opie. Jak ktos zaczyna lub dopiero co zaczal niech da znac :)

NIe wiem czy tak się da ale mam 22 lvl XD , co-op by się przydał bo ja totalnie tej gry nie ogarniam , Mam jakieś SICK itemy , którymi bije co jak chcę xD chyba jakos 4-5boss :D ale nie wiem jaki jest cel gdzie mam się udac :D po prostu idę na pałę a grę kupiłem bo :D sprzedawca ją chwalił że jest mega ciężka miał racje ale JA nic z tej gry nie kumam ( i nie chodzi o angielskI) tylko co z czym się :D , jak coś to możeesz mnie dodac i coś wspólnie po ogarniamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat broń z duszy wiedżmy Quelaag jest przyzwoita. Normalny dmg + fire dmg. A prawa gałka + R1 robi fajny trick.

Jak sie robi ta bron i u kogo i gdzie? Gram juz 3 raz i nie moge jej zrobic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o

robi się ją z dowolnego curved swords +10, jedank z tej duszy można zrobić też Chaos Blade ulepszając dowolną katane do +10, i ta broń akurat jest do dupy jak już wyżej wspomniałem, zamienił bym ją z chęcią właśnie na tą pierwszą więc ponawiam pytanie czy jęsli cofne Chaos blade z powrotem na (w moim wypadku) laito +10 to odzyskam dusze demona??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o

robi się ją z dowolnego curved swords +10, jedank z tej duszy można zrobić też Chaos Blade ulepszając dowolną katane do +10, i ta broń akurat jest do dupy jak już wyżej wspomniałem, zamienił bym ją z chęcią właśnie na tą pierwszą więc ponawiam pytanie czy jęsli cofne Chaos blade z powrotem na (w moim wypadku) laito +10 to odzyskam dusze demona??

http://www.gamefaqs.com/boards/606312-dark-souls/60664522 Piszą że nie odzyskasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem sie do New Lando Ruins (mam nadzieje ze nie pomylilem nazwy miejscowki).

Chodzi mi o to miejsce niedaleko ogniska startowego gdzie lataja duchy i cale jest zalane woda.

Niestety nie moglem dojsc do Very Large Ember (zeby dzieki niemu zrobic bron na +15) bo wlasnie wszystko jest wlsnie pod woda.

Mam pytanie

Jak te wode spuscic? Gdzie trzeba isc by to zrobic?

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te wode spuscic? Gdzie trzeba isc by to zrobic?

Przebij się przez pierwszy budynek, na akwedukcie spuść drabine, (jak nie chcesz tracić dusz na itemy pozwalające zabijać duchy to teraz można po prostu przelecieć przez lokacje ) za akweduktem masz budynek wejdź na dach, pogadaj z kolesiem w czerwieni pare razy lub go zabij, weź klucz za budynkiem pójdź wzdłuż wzdłuż muru, dojdziesz do pomieszczenie z krata, otwórz ją kluczem, przekręć zawór. Otworzą się wrota do Drake Valley i woda ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna. Wlasnie przechodze ja po raz trzeci. Znalazlem kilka zbroii, broni i przedmiotow, ktore wczesniej ominalem. Stworzylem kilka zajebistych broni( w koncu!!!) Teraz zabic kilku bosow, dopakoac postac i scalakowaac ja w koncu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Czy ktoś chciałby mi pomóc zabić Capra Demona w kanałach ?? I odrazu by mi powiedział jak się zaprasza kogos ;P

GG: 2957469

PSN : Leito_PL

Czekam z niecierpliwością !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Czy ktoś chciałby mi pomóc zabić Capra Demona w kanałach ?? I odrazu by mi powiedział jak się zaprasza kogos ;P

GG: 2957469

PSN : Leito_PL

Czekam z niecierpliwością !

Nie da sie zapraszac. Mozesz kogos wezwac jesli znajdziesz odpowiedni znak na ziemi lub ty mozesz pomoc jesli uzyjesz specjalnego kamienia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie zapraszac. Mozesz kogos wezwac jesli znajdziesz odpowiedni znak na ziemi lub ty mozesz pomoc jesli uzyjesz specjalnego kamienia;)

Chciałbyś może dzisiaj lub jutro pomóc m iz tym Capra Demonem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś może dzisiaj lub jutro pomóc m iz tym Capra Demonem ?

Musieli bysmy miec te same lub podobne lvl. A z tym bylby problem. Z tego co wiem to chyba da sie grac z randomami tylko, ale moze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×