Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbyś może dzisiaj lub jutro pomóc m iz tym Capra Demonem ?

No co ty, ten Capra Demon jakiś ciężki nie jest (biegaj po schodkach , luruj go tak byś mógł na niego zeskoczyc parę minut się go biję :D ) , pozatym ja ogarnąc nie mogę nigdy ludzi do pomocy ;/ w co-opie

/ Wy też macie takie chore problemy z FPS'ami w tej grze?! , Blight Town w ogóle nie jest grywalnym poziomem , nie wierze w to co tam widzę >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz...są dropy ale nie przeszkadzają specjalnie. W Blightown są one akurat najbardziej widoczne, szczególnie w okolicach pierwszego ogniska, ale nie przeszkadzają specjalnie w grze.

A co do Capra deamon to jest bardzo prosty. Jak sam nie ogarniasz to zobacz jak sobie radzą inni gracze na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz...są dropy ale nie przeszkadzają specjalnie. W Blightown są one akurat najbardziej widoczne, szczególnie w okolicach pierwszego ogniska, ale nie przeszkadzają specjalnie w grze.

A co do Capra deamon to jest bardzo prosty. Jak sam nie ogarniasz to zobacz jak sobie radzą inni gracze na YT.

Nie no na moście przy smoku na początku zobaczyłem dropy to pośmiałem się "Dobra twórcy wpadli skopali trochę tą lokacje ,całe szczęście ze tylko tu" przeszedłem trochę i nagle co?! Blight Town takie droopy jak przy Wiedzminie 2 na moim kompie >.< nienawidzę czegoś takiego... Grę odstawiam dopóki tego nie zrobią ;/ ja mogę miec kawałeczek jakiś drop ale nie tak jak jest w Blight Town ,tutaj się kończy moja kariera z najlepszym RPGiem w jakiego grałem ;/ do nastepnego patcha ehh... :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże sorki ludzie ; P Pomyliłem chodziło mi o Gaping Dragona ;D

On jest jeszcze łatwiejszy :D, w sumie tak banalnej postaci nigdzie nie widziałem, Lecisz za niego :D od tyłu :D bijesz w ogon , spadnie Fajny Item ^^ później po dupie go tłuczesz , tak z 5x Hit w tylek uciekasz ,biegasz ,biegasz , później on robi taki charakterystyczny ruch że pełza jak jaszczurka aż się kurzy :D to wtedy znak ze trzeba się zbliżyc i znowu powtarzamy schemat 5x i uciekasz :D (te 5x to u mnie moją postacią tak wyrabialem nie wiem jak tam twoją :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest jeszcze łatwiejszy :D, w sumie tak banalnej postaci nigdzie nie widziałem, Lecisz za niego :D od tyłu :D bijesz w ogon , spadnie Fajny Item ^^ później po dupie go tłuczesz , tak z 5x Hit w tylek uciekasz ,biegasz ,biegasz , później on robi taki charakterystyczny ruch że pełza jak jaszczurka aż się kurzy :D to wtedy znak ze trzeba się zbliżyc i znowu powtarzamy schemat 5x i uciekasz :D (te 5x to u mnie moją postacią tak wyrabialem nie wiem jak tam twoją :P)

Sprubóje ; P A wbijac te 50 str teraz na ta bron o ile sie nie myle czy rozdawac w cos innego bo potem bedzie lepsza bron ??

I kiedy zdobędę jakiegoś Speara z Lightning ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Blighttown dotarlem to od strony Depths; respawn mam przy ognisku na moscie na samej gorze, po zejsciu na dol i dojsciu do mlynow wodnych ktore mozna uzyc jako winda natknalem sie na wiadomosc, ze w poblizu jest ognisko; gdzie ono konkretnie jest? Krecilem sie po okolicy i nie moglem go znalezc - trafilem na npc ktory podciagna zdolnosc pyromancy, i zaraz potem zginalem, ale nigdzie nie widzialem ogniska - jest tam czy po prostu ta wiadomosc to sciema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Blighttown dotarlem to od strony Depths; respawn mam przy ognisku na moscie na samej gorze, po zejsciu na dol i dojsciu do mlynow wodnych ktore mozna uzyc jako winda natknalem sie na wiadomosc, ze w poblizu jest ognisko; gdzie ono konkretnie jest? Krecilem sie po okolicy i nie moglem go znalezc - trafilem na npc ktory podciagna zdolnosc pyromancy, i zaraz potem zginalem, ale nigdzie nie widzialem ogniska - jest tam czy po prostu ta wiadomosc to sciema?

Dzwine ze idac z pierwszego ogniska do mlynu nie natknales sie na drugie ognisko.. idac z mlynu w strone duzego drzewa (w przeciwna niz jak by sie do bossa szlo, czyli jakby do pierwszego ogniska) trzymaj sie lewej strony i w koncu trafisz na wneke (korytarz) przy scianie, tam jest ognisku, to jest prawie obok mlynu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten smok w kanałach jest banalny a jestem słaby w tą gre... jak od niego wracałem straciłem 25k dusz ta gra jest okrutna ale za to ją lubię ....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna. Wlasnie przechodze ja po raz trzeci. Znalazlem kilka zbroii, broni i przedmiotow, ktore wczesniej ominalem. Stworzylem kilka zajebistych broni( w koncu!!!) Teraz zabic kilku bosow, dopakoac postac i scalakowaac ja w koncu;)

Mógłbyś napisać jakie bronie sobie zrobiłeś i jaką najchętnej grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, pochwalcie się jaką bronią wymiatacie. Używam głównie 3 - dark knight sword +5 - największy damage, quelaag's furysword +5 i rzadziej drake sword +5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypisujcie tez dmg broni jaki macie. Ja uzywam Giatn Fire Clube(nie pamietam jak sie pisze - w kazdym razie pałka) +10 i mam 752 dmg w statystykach postaci z ta bronia. Czasami uzywam Deamon Spear +5 ktora daje ok 450dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ten miecz co wypada z ze smoka +1:P a powiecie gdzie sfarmić item do polepszenia miecza ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonislaw dzieki i "+" dla Ciebie - przelecialem kolo tego ogniska i nawet go nie zauwazylem :whistling:

Widze, ze jest od niego niedaleko do Bossa wiec teraz pofarmie sobie na nim humanity :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać jakie bronie sobie zrobiłeś i jaką najchętnej grasz?

Ok. Wiec zrobilem sobie:

-Quelaag's Furysword+2 na razie- 72+216 dmg

-Gravelord Sword+2-306dmg

-Uchigatana i Washing Poll- na razie tylko na +10

-Crystal Murakumo 248dmg ale sie juz zniszczyl:/

-Dragon Great Sword cos ok 500dmg

Wiecej nie pamietam:)

Wiekszosc broni mam na +10 i czekam na odpowiednie przedmioty by je zupgrade'owac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wiec zrobilem sobie:

-Quelaag's Furysword+2 na razie- 72+216 dmg

-Gravelord Sword+2-306dmg

-Uchigatana i Washing Poll- na razie tylko na +10

-Crystal Murakumo 248dmg ale sie juz zniszczyl:/

-Dragon Great Sword cos ok 500dmg

Wiecej nie pamietam:)

Wiekszosc broni mam na +10 i czekam na odpowiednie przedmioty by je zupgrade'owac

Ostatnio oddałem Large Ember i ulepszyłem sobie Uchagatane na +6 ale juz wiecej nie mam Large Titanie Shard o ile się nie mylę i nie mogę do +10 zrobic u tego kowala obok lasu. Wiesz może gdzie mogę zdobyć te Shardy do +10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oddałem Large Ember i ulepszyłem sobie Uchagatane na +6 ale juz wiecej nie mam Large Titanie Shard o ile się nie mylę i nie mogę do +10 zrobic u tego kowala obok lasu. Wiesz może gdzie mogę zdobyć te Shardy do +10 ?

Titanite shardy, Large titanite shardy i Green Titanie shardy mozna kupic u crestfallen merchanta w Sen Fortress, jest on w jednej z wiez na samej gorze, tam gdzie jedne z golemow rzuca w ciebie ognistymi pociskami, mozna zejsc na dol tej wiezy aby dostac klucz do uwolnienia Big Hat Logana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oddałem Large Ember i ulepszyłem sobie Uchagatane na +6 ale juz wiecej nie mam Large Titanie Shard o ile się nie mylę i nie mogę do +10 zrobic u tego kowala obok lasu. Wiesz może gdzie mogę zdobyć te Shardy do +10 ?

Nie jestem pewien ale w Sen's Fortress mozesz je chyba kupic u sprzedawcy w wiezy.

http://darksoulswiki.wikispaces.com/Upgrades

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale w Sen's Fortress mozesz je chyba kupic u sprzedawcy w wiezy.

http://darksoulswiki...es.com/Upgrades

OK Dzieki to sobie poszukam.

A tak z innej beczki, kiedy sie dostaje Speara Lightning ? Bo coś słyszałem że dosyć szybko. Teraz jestem przed zabiciem Gaping Dragona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zrobic bron z duszy bosa? Chce Greatsword Of Artoria, mam wykuty Longsword na +10, dusze Sifa i co dalej u kowala Andre nie ma mozliwosci, moze ktos inny to robi albo potrzebuje jakies rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zrobic bron z duszy bosa? Chce Greatsword Of Artoria, mam wykuty Longsword na +10, dusze Sifa i co dalej u kowala Andre nie ma mozliwosci, moze ktos inny to robi albo potrzebuje jakies rzeczy?

Nie ten kowal, od duszy jest w Anor Aldo, z http://www.gamefaqs.com/boards/606312-dark-souls/60558195 :

Aren't we lucky that I still had a page of it opened? :)

Requirements are +10 unless I say otherwise.

Greatsword of Artorias: Soul of Sif the Great Grey Wolf

Dagger, Prarrying Dagger, Bandit's Knife, Demon Great Machete, Greatsword, Zweihander, Flamberge, Man-serpant Greatsword, Claymore,Bastard Sword, Darksword, Barbed Straight Sword, Sunlight Straight Sword, Balder Side Sword, Broadsword, Longsword, Shortsword.

True Greatsword of Artorias (keep your hilts guys and gals) Soul of Sif the Great Grey Wolf

Broken Straight Sword, Straight Sword Hilt

Great Lord Greatsword: Soul of Gwyn

Dagger, Prarrying Dagger, Bandit's Knife, Demon Great Machete, Greatsword, Zweihander, Flamberge, Man-serpant Greatsword, Claymore,Bastard Sword, Darksword, Barbed Straight Sword, Sunlight Straight Sword, Balder Side Sword, Broadsword, Longsword, Shortsword.

Quelaag's Furysword: Soul of Quelaag

Painting Guardian Sword, Murakumo, Server, Shotel, Scimitar, Falchion.

Chaos Blade: Soul of Quelaag

Washing Pole, Iato, Uchigatana

Smough's Hammer: Soul of Smough

( Ornstein must be defeated first)

Club, Mace, Morning Star, Warpick, Reinforced Club, Blacksmith Hammer, Great Club, Demon's Great Hammer, Large Club

Moonlight Butterfly Horn: Soul of the Moonlight Butterfly

Mail Breaker, Estoc, Rapier, Ricard's Rapier, Spear, Winged Spear, Partizan, Pike.

Dragonslayer Spear: Soul of Ornstein

( defeat Smough first.... lol)

Mail Breaker, Estoc, Rapier, Ricard's Rapier, Spear, Winged Spear, Partizan, Pike.

Lifehunt Scythe: Soul of Priscilla the Crossbreed

Halberd, Lucrene, Scythe, Gargoyle's Halberd, Great Scythe, Whip, Notched Whip

Tin Darkmoon Catalyst: Soul of Gwyndolin (2 Gwyns?)

DO NOT REQUIRE UPGRADE

Oolacile Ivory Catalyst, Logan's Catalyst, Tin Banishment Catalyst, Sorcerer's Catalyst, Beatrice's Catalyst.

Crystal Ring Shield: Soul of the Moonlight Butterfly

I'll put the ones that do NOT work

East-West, Crest Shield, Dragon Crest Shield, Silver Knight Shield, Black Knight Shield, Stone Greashield, Havel's Greatshield

Dragon Bone Fist: Iron Golem Core

Cestus, Claw

Darkmoon Bow : Soul of Gwyndolin

Short Bow, Composite Bow, Longbow, Black Bow of Pharis

Greatshield of Artorias: Soul of Sif the Grey Wolf (???)

Same list as Crystal Ring Shield.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem grę. Z przykrością stwierdzam, że pomimo iż gra jest świetna to oceny 10 bym jej nie dał. Ma kilka niedociągnięć i frustrujących elementów.

Fajnie, że ostatni boss jest dużo trudniejszy niż w Demon's Souls. Niefajnie natomiast, że fabuła jest jeszcze bardziej szczątkowa.

Zacząłem teraz NG+ i niestety póki co każdy boss leci za pierwszym podejściem. Nawet Great Wolf Sif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×