Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

No i przeszedłem grę. Z przykrością stwierdzam, że pomimo iż gra jest świetna to oceny 10 bym jej nie dał. Ma kilka niedociągnięć i frustrujących elementów.

Fajnie, że ostatni boss jest dużo trudniejszy niż w Demon's Souls. Niefajnie natomiast, że fabuła jest jeszcze bardziej szczątkowa.

Zacząłem teraz NG+ i niestety póki co każdy boss leci za pierwszym podejściem. Nawet Great Wolf Sif.

W DS1 tez pierwszy NG+ byl prosty. Ogolnie bossowie zostali poprawieni, w DS1 dalo sie zabic prawie kazdego bez walki, lub walka byla banalnie prosta.

A propo zakonczenia, jak to w koncu jest: sa 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DS1 tez pierwszy NG+ byl prosty. Ogolnie bossowie zostali poprawieni, w DS1 dalo sie zabic prawie kazdego bez walki, lub walka byla banalnie prosta.

A propo zakonczenia, jak to w koncu jest: sa 2?

Tak są dwa ale nie jestem pewien od czego zależą. Są nawet dwa złote trofea za nie.

Na ng+ chce zrobić ten drugi choć to tylko krótka 30 sek animacja :/

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są dwa ale nie jestem pewien od czego zależą. Są nawet dwa złote trofea za nie.

Na ng+ chce zrobić ten drugi choć to tylko krótka 30 sek animacja :/

żeby zrobić drugie zakończenie trzeba najpierw wejść do darkwraith covenantu

Edytowane przez macification
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby zrobić drugie zakończenie trzeba najpierw wejść do darkwraith covenantu

Pierwsze zakonczenie- podchodzimy do ogniska. Drugie- wychodzimy z lokacji.

Wlasnie skonczylem gre po raz 2( i pol). Zabieram sie za NG+. skoncze i kupuje znowy Demons Souls;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.Kręce sie cały czas po Blighttown i nie mogę znależć wejścia do the Great Hollow.Ubiłem kobietę pająka.I jeszcze jedno gdzie mogę dostać tą czerwoną rękawicę by używać magi np. fire storma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.Kręce sie cały czas po Blighttown i nie mogę znależć wejścia do the Great Hollow.Ubiłem kobietę pająka.I jeszcze jedno gdzie mogę dostać tą czerwoną rękawicę by używać magi np. fire storma?

Musisz uratowac jednego kolesia w Dephts. Zaraz za pierwszym rzeznikiem idz na dol a tam bedzie wejscie w rozwalonym murze. Skrec w lewo. Bedzie siedzial w beczce. Pamietaj by rozwalic je za pomoca skoku/przewrotu. Nie uzywaj broni bo mozesz go trafic. Po powrocie do glownego ogniska bedzie sobie siedzial za murkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz uratowac jednego kolesia w Dephts. Zaraz za pierwszym rzeznikiem idz na dol a tam bedzie wejscie w rozwalonym murze. Skrec w lewo. Bedzie siedzial w beczce. Pamietaj by rozwalic je za pomoca skoku/przewrotu. Nie uzywaj broni bo mozesz go trafic. Po powrocie do glownego ogniska bedzie sobie siedzial za murkiem.

mam małe pytanko gdzie mozna sprzedawac rzeczy ktore zbieramy,prosze o dokladne miejsce,dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko gdzie mozna sprzedawac rzeczy ktore zbieramy,prosze o dokladne miejsce,dzieki

Przy pierwszym ognisku, po uderzeniu w 2 dzwon. Tam gdzie stal kruk, gdzie byla woda teraz bedzie potwor, ktoremu mozna bedzie sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym ognisku, po uderzeniu w 2 dzwon. Tam gdzie stal kruk, gdzie byla woda teraz bedzie potwor, ktoremu mozna bedzie sprzedac.

ale ja tego potwora rozwaliłem i juz go nie ma jest jeszcze jakis sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja tego potwora rozwaliłem i juz go nie ma jest jeszcze jakis sposob?

To musisz chyba isc do kolesia pod pierwszy dzwon i wykupic swoje winy. Ale chyba bedzie cie to sporo kosztowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz chyba isc do kolesia pod pierwszy dzwon i wykupic swoje winy. Ale chyba bedzie cie to sporo kosztowac.

dzieki ide do tego kolesia i zobacze co da sie zrobic pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ide do tego kolesia i zobacze co da sie zrobic pozdrawiam

Tego węża co siedzi w dziurze niemożna przecież ubić włącz i wyłącz grę powinien się pojawić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz uratowac jednego kolesia w Dephts. Zaraz za pierwszym rzeznikiem idz na dol a tam bedzie wejscie w rozwalonym murze. Skrec w lewo. Bedzie siedzial w beczce. Pamietaj by rozwalic je za pomoca skoku/przewrotu. Nie uzywaj broni bo mozesz go trafic. Po powrocie do glownego ogniska bedzie sobie siedzial za murkiem.

Gadałem z nim ale nie rozwaliłem beczki zaraz to zrobie po powrocie do Dephs a gdzie to wejście do Ash Lake w Bilgh...?Pliss bo nie mogę znaleść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego węża co siedzi w dziurze niemożna przecież ubić włącz i wyłącz grę powinien się pojawić:)

dostał pare razy i sie schował gre właczałem pare razy ale dalej go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z nim ale nie rozwaliłem beczki zaraz to zrobie po powrocie do Dephs a gdzie to wejście do Ash Lake w Bilgh...?Pliss bo nie mogę znaleść.

W Blighttown, w wielkim drzewie na samym dole, na bagnach. Drzewo jest na koncu bagien naprzeciwko wejscia do bossa pajaka (jeden z koncow to wejscie do bossa, a drugie to wielkie drzewo). Jak wejdziesz do drzewa na koncu bedzie iluzja drzwi, za nimi korytarz z skrzynia, a za skrzynia kolejna iluzja drzwi. Dalej jest wejscie do The Hollows, a za tym Ash Lake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do tego pomentu świadomie unikałem wszelakich RPG ale chyba nastał czas abym położył łapy na grze z tego gatunku. Kolorowe i dziecinne gry odpadają w przedbiegach, a DS pasuje mi idealnie - jest mroczno i posępnie. Czy będzie to dobry wybór dla początkującego? Słyszałem o wymagającym poziomie trudności - jest aż tak hardkorowo żeby rwać sobie włosy z głowy? Jestem jeszcze przed sprawdzeniem dema z PSN, ale postaram się to dziś nadrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was przeszedł Dark Souls w co-opie? Wiem, że są problemy ze znajdywaniem graczy, a wiec czy w ogóle jest możliwe, aby przejść całą grę w 2-3 osoby? Czy raczej nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do co-op to nie licz na to. Aby przyzwać 2 kolegów musisz być w formie człowieka. Jeden zgon i jesteś duchem i już nie możesz przyzywać. W praktyce przez 90% gry biegasz jako martwy. Możesz jedynie zostać przyzwany ale ja tam długo czekałem i nikt mnie nie wzywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie pograć w co-op czasami poczekasz jednak nie miałem problemów w tej materii. Z kilkoma bossami walczyłem po kilka razy pomagając innym i przy okazji zgarniając duszyczki ;) Raz nawet zostałem przyzwany no NG+ (18lv - Gapling Dragon) i się dziwiłem co ta bestia ma tyle życia :P Całą grę w co-opie jednak będzie ciężko Ci przejść ponieważ często widuję znaki na niebie i ziemi dopiero przed bossem lub w okolicach ostatniego ogniska blisko bossa. Im wyzszy poziom w stosunku do danego bossa tym ciężej kogoś znaleźć. Będziesz farmił w lesie np i na motylku lub wilczku będziesz miał 100 poziom to zapomnij o co-opie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten demon gdzie mozna sprzedawac mi wyparował i teraz nie wiem co robic,mozna go jakos przywrócic albo sprzedawac rzeczy gdzie indziej,dzieki i pozdrawiam

jak mozna odkupic winy u tego kolesia przy dzwonie opcja dialogowa cos trzeba przyniesc pomocy!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie pograć w co-op czasami poczekasz jednak nie miałem problemów w tej materii. Z kilkoma bossami walczyłem po kilka razy pomagając innym i przy okazji zgarniając duszyczki ;) Raz nawet zostałem przyzwany no NG+ (18lv - Gapling Dragon) i się dziwiłem co ta bestia ma tyle życia :P Całą grę w co-opie jednak będzie ciężko Ci przejść ponieważ często widuję znaki na niebie i ziemi dopiero przed bossem lub w okolicach ostatniego ogniska blisko bossa. Im wyzszy poziom w stosunku do danego bossa tym ciężej kogoś znaleźć. Będziesz farmił w lesie np i na motylku lub wilczku będziesz miał 100 poziom to zapomnij o co-opie.

Znaczy to wygląda tak, że ja i moich 2 znajomych (albo chociaż ja i jeden z nich) chcielibyśmy razem pograć. Wiec nie będzie problemu z lvlem bo zawsze będziemy mieć taki sam albo zbliżony. Z tym, że trzeba być człowiekiem, aby przyzwać kogoś to wiem i z tym też sobie poradzimy (jesteśmy dobrze zgrani, a poza tym z jednym z nich przeszedłem w co-opie całego demons souls). Chodzi tylko o to, że podobno Dark souls działa na kilku serwach i każda postać wchodząc w multi jest losowo gdzieś przydzielana i nie wiemy czy będziemy w ogóle widzieć swoje portale, aby do siebie dołączyć. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy będziemy mogli bez problemu do siebie dołączyć? (wiem, wiem że jeden z nas musi być człowiekiem a reszta to duszki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy będą ale dla chcącego nic trudnego. Ty w formie ludzia czekasz w umówionym miejscu - znajomi stawiają znaki jak je zobaczysz znaczy ze jesteście na wspólnym serwerze. Jak nie to quit game i ponowne wejście następuje zmiana serwera i tak do skutku :) Najlepiej jak jeden z was będzie zmieniał serwery a drugi będzie czekał i dawał info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdzie najlepiej farmić Titanite Chunk? Czy przy NG+ wszystkie Ember mają już kowale czy trzeba szukać od nowa? Bo nie wiem czy większość broni robić teraz czy przy NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dochodze do bramy za którą jest Sif, otwiera się brama a nie ma mgły i normalnie wszedłem i zebrałem itemy ze środka lokacjii, wtf? To jest jakiś bug ? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×