Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś dochodze do bramy za którą jest Sif, otwiera się brama a nie ma mgły i normalnie wszedłem i zebrałem itemy ze środka lokacjii, wtf? To jest jakiś bug ? Proszę o pomoc.

O ile pamietam to musisz podejsc do tego wielkiego miecza na srodku

Koledzy, gdzie najlepiej farmić Titanite Chunk? Czy przy NG+ wszystkie Ember mają już kowale czy trzeba szukać od nowa? Bo nie wiem czy większość broni robić teraz czy przy NG+.

Ember nie przechodza niestety, trzeba szukac od nowa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie pograć w co-op czasami poczekasz jednak nie miałem problemów w tej materii. Z kilkoma bossami walczyłem po kilka razy pomagając innym i przy okazji zgarniając duszyczki ;) Raz nawet zostałem przyzwany no NG+ (18lv - Gapling Dragon) i się dziwiłem co ta bestia ma tyle życia :P Całą grę w co-opie jednak będzie ciężko Ci przejść ponieważ często widuję znaki na niebie i ziemi dopiero przed bossem lub w okolicach ostatniego ogniska blisko bossa. Im wyzszy poziom w stosunku do danego bossa tym ciężej kogoś znaleźć. Będziesz farmił w lesie np i na motylku lub wilczku będziesz miał 100 poziom to zapomnij o co-opie.

O k,,, ja mam 104 lv a nie byłem nawet u wilczka i motylka a gdzie tu mówić o potężniejszych Bossach.Skończyłem właśnie plansze z drugim dzwonem B,,, i idę do asch lake.Niepotrzebnie tyle farmiłem bo teraz to nikt mi nie pomoże przy ciękim bossie.Nosz k... m...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O k,,, ja mam 104 lv a nie byłem nawet u wilczka i motylka a gdzie tu mówić o potężniejszych Bossach.Skończyłem właśnie plansze z drugim dzwonem B,,, i idę do asch lake.Niepotrzebnie tyle farmiłem bo teraz to nikt mi nie pomoże przy ciękim bossie.Nosz k... m...

100 lvl to jeszcze nie problem, jest troche znakow wiec mozna kogos wezmac, wiekszych problemow z najezdzaniem swiatow albo polowaniem na winnych tez nie ma. Ale 104 lvl na tym etapie, bez przesady ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do tego pomentu świadomie unikałem wszelakich RPG ale chyba nastał czas abym położył łapy na grze z tego gatunku. Kolorowe i dziecinne gry odpadają w przedbiegach, a DS pasuje mi idealnie - jest mroczno i posępnie. Czy będzie to dobry wybór dla początkującego? Słyszałem o wymagającym poziomie trudności - jest aż tak hardkorowo żeby rwać sobie włosy z głowy? Jestem jeszcze przed sprawdzeniem dema z PSN, ale postaram się to dziś nadrobić

Dla początkującego???Lepiej odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 lvl to jeszcze nie problem, jest troche znakow wiec mozna kogos wezmac, wiekszych problemow z najezdzaniem swiatow albo polowaniem na winnych tez nie ma. Ale 104 lvl na tym etapie, bez przesady ;P

Farmiłem w lesie.Dwa dni.Fakt trochę przegiełem ale gra się łatwiej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy będą ale dla chcącego nic trudnego. Ty w formie ludzia czekasz w umówionym miejscu - znajomi stawiają znaki jak je zobaczysz znaczy ze jesteście na wspólnym serwerze. Jak nie to quit game i ponowne wejście następuje zmiana serwera i tak do skutku :) Najlepiej jak jeden z was będzie zmieniał serwery a drugi będzie czekał i dawał info.

Niby tak, tylko w 2 to może być problem (zapewne jest kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt serwerów) a w 3 to już raczej mijałoby się z celem (prawdopodobieństwo, że w 3 znajdziemy się na tym samym serwerze będzie za małe). Do tego trzeba doliczyć fakt, że jeśli ktoś z nas zginie zostanie wywalony z serwa (o ile dobrze pamiętam tak było w demon souls) i zaczynamy od początku poszukiwania (chyba byśmy więcej się szukali niż grali). Podobno w patchu 1.04 czy jakoś tak (o już jest?) ma być poprawione wyszukiwanie graczy (cokolwiek to znaczy, raczej invite nie będzie nigdy). Szkoda, że przez głupie rozwiązania techniczne nie możemy zagrać w Dark Souls. Póki co poczekam i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę, czas 45h, 87sl.

Mam na maxa ulepszoną bronie i zbroje które chciałem jakieś 300k dusz i ogólnie nie chce mi się grac już NG+.

Jak wygląda ilość ludzi na lvl 90+ bo ubiłem parę bossów pobiegałem tu i tam nikogo nie mogę zaatakować nikt nie atakuje mnie.

Jest to syndrom niedzieli czy ogólnie mało ludzi na wyższych levelach gra?

Generalnie wrażenia bardzo pozytywne, gra podoba mi się dużo bardziej niż Demon's Souls.

Jedynie dwa minusy framerate, no i druga sprawa to ilość kamieni do ulepszania broni i zbroi.

Ulepszyłem tylko jeden zestaw zbroi i parę broni na max jednak mam tyle kamieni że mógłbym wyposażyć małą armię :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zostać zarażonym przez tych mutantów z kokonami na plecach,bo atakuja mnie i nic;/

Zostaw na troche postac bez ruchu. Ja tak zrobilem i robak mnie dopadl;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanite chunk razem z innymi Red, White i Blue chunkami najlepiej farmić pod sam koniec gry w ostatniej lokacji przed głównym bossem. Są tam czarni rycerze którzy mają 100% drop tych kamyczków z tego co pamiętam jest ich sztuk 5, za jednym rajdem na nich masz 2 titanite i po jednym z pozostałych. Lepszego miejsca nie ma.

Co do zarażenia dodam jeszcze że jak już będziesz zarażony to postać będzie się drapała po łepetynie - będziesz wiedział :) A po kilku minutach niespodzianka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że twoja postać będzie miała jajo zamiast głowy, poza tym że nie będziesz mógł w związku z tym używać okrycia głowy oraz poza tym że będziesz miał dostęp do 2 czarów pyromancy: Poison mist i toxic mist (to oczywiście o ile nie naraziles sie temu pełzakowi co stoi w przejściu przed wejsciem do pani chaosu) to chyba nic nie daje :P A byłbym zapomniał z jajem na głowie lepiej nie zbliżać się do ognia ;)

Zaraz ktoś zapyta więc uprzedzam pytanie lek można kupić u tegoż samego pełzaka lub wyfarmić na podobnych z jego gatunku, zauważyłem też że ten dziwny wąż ukrywający się na drzewku w lesie gdzie jest walka z motylkiem też to wyrzuca.

Edytowane przez DeusEx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w Demon's ruins przed żołtym fogiem jest skret w prawo i mozna zejsc na dol i daleko sa drzwi, no wiec moje pytanie jest takie jak je otworzyc ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie w Demon's ruins przed żołtym fogiem jest skret w prawo i mozna zejsc na dol i daleko sa drzwi, no wiec moje pytanie jest takie jak je otworzyc ? xD

Covenant z Pajeczyca, dajesz jej 30 humanity i skrot do Lost Izalith zrobiony. Tylko czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duchy są nieśmiertelne.

Chyba jakieś 10-15 stron temu jakiś użytkownik tego forum znalazł glitcha jak je załatwić.

Coś wspólnego to miało z byciem przeklętym (cursed).

Edytowane przez EndarSeth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lejesz je na 3 sposoby:

- podstawiasz sie pod "bazyliszki" (te jaszczury z duzymi oczami) - lapiesz cursed i jest pod gorke;

- uzywasz Transient Curse - tymczasowa klatwa, bez minusow powyzszego;

- robisz Greatsword of Artorias - bron sama w sobie jest przeklata wiec lejesz duchy az milo

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Jak uzyskać możliwość przenoszenia się między ogniskami tzn.Warp.I jeszcze jedno.Ktoś kropnoł mi Fire Keeper,i nie mam jak rozpalić ogniska w fire shrinkmDostałem tylko jakieś oko czarne którego nie mozna użyć.Co mam teraz zrobić bo nie mam bladego pojęcia

Edytowane przez ognik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Jak uzyskać możliwość przenoszenia się między ogniskami tzn.Warp.I jeszcze jedno.Ktoś kropnoł mi Fire Keeper,i nie mam jak rozpalić ogniska w fire shrinkmDostałem tylko jakieś oko czarne którego nie mozna użyć.Co mam teraz zrobić bo nie mam bladego pojęcia

Ok. Przenosic sie bedziesz mogl dopiero po pokonaniu bossow w Ano Londo. Musisz zagadac z ta babka od covenantu. Czarnego oka uzyj w Ano Londo w glownym holu, przed tymi bossami. Musisz pokonac tych strazikow- olbrzymow i silver knighta na schodach. Jak uzyjesz oka, bedziesz musial pokonac 3 przeciwnikow. Nie sa trudni. Po ich zabiciu babka wroci do glownego ogniska a na pietrze kolo tej babki od covenantu pojawi sie zbroja do zebrania(mowa o Anor Londo)

Edytowane przez Fighterzysko
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przenosic sie bedziesz mogl dopiero po pokonaniu bossow w Ano Londo. Musisz zagadac z ta babka od covenantu. Czarnego oka uzyj w Ano Londo w glownym holu, przed tymi bossami. Musisz pokonac tych strazikow- olbrzymow i silver knighta na schodach. Jak uzyjesz oka, bedziesz musial pokonac 3 przeciwnikow. Nie sa trudni. Po ich zabiciu babka wroci do glownego ogniska a na pietrze kolo tej babki od covenantu pojawi sie zbroja do zebrania(mowa o Anor Londo)

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zrobic Dark Sworda. Gdzie i w co ladowac kamienie, zeby go na maxa z upgrade'owac? Podoba mi sie bardzo i chce zrobic z niego glowna bron. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile potrzeba Titanite Chunk aby wbić lighting na +4?

Edytowane przez revolt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile potrzeba Titanite Chunk aby wbić lighting na +4?

U kowala masz zawsze napisane ile wymaga dany upgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki zgryz ... przez przypadek trafilem strzala w Fortrres Sen NPCa nie pamietam nazwy, wyglada jak stary piecyk na trociny i stal sie wrogi, pojawia sie w kolejnych lokalizacjach czy kiedy go spotkam za drugim razem w innej lokalizacji tez bedzie wrogo nastawiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×