Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie taki zgryz ... przez przypadek trafilem strzala w Fortrres Sen NPCa nie pamietam nazwy, wyglada jak stary piecyk na trociny i stal sie wrogi, pojawia sie w kolejnych lokalizacjach czy kiedy go spotkam za drugim razem w innej lokalizacji tez bedzie wrogo nastawiony?

Tak. Musisz wykupic swoje winy u goscia pod pierwszym dzwonem.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Musisz wykupic swoje winy u goscia pod pierwszym dzwonem.

Dzieki za info, bede wiedzial na przyszlosc, gosc niestety zszedl, rozjechala go kula gdy zaczal mnie gonic, dropnol humanity i jakis pierscien ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak stary piecyk na trociny i stal sie wrogi

To było dobre :laugh:

Wie ktoś kiedy wychodzi patch poprawiający scalling broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś pierścień który zwiększa szanse na rare drop.Jeżeli tak to gdzie go zdobyć i jak się nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest - nazywa się Covetous Gold Serpent Ring - i znajdziesz go w lokacji Sen`s bardzo zwiększa szanse na rare drop normalnie masz szanse na itemki 100 a z pierścieniem 300 więc warto. Przez znaczną część gry go nosiłem i przedmiotów miałem fulla i jeszcze więcej.

Poza tym muszę się pochwalić właśnie dziś pękła PLATYNKA w tej wspaniałej grze.

Teraz czekam na poprawiony scaling broni i jazda raz jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest - nazywa się Covetous Gold Serpent Ring - i znajdziesz go w lokacji Sen`s bardzo zwiększa szanse na rare drop normalnie masz szanse na itemki 100 a z pierścieniem 300 więc warto. Przez znaczną część gry go nosiłem i przedmiotów miałem fulla i jeszcze więcej.

Poza tym muszę się pochwalić właśnie dziś pękła PLATYNKA w tej wspaniałej grze.

Teraz czekam na poprawiony scaling broni i jazda raz jeszcze :)

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym muszę się pochwalić właśnie dziś pękła PLATYNKA w tej wspaniałej grze.

129157477066831452.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest - nazywa się Covetous Gold Serpent Ring - i znajdziesz go w lokacji Sen`s bardzo zwiększa szanse na rare drop normalnie masz szanse na itemki 100 a z pierścieniem 300 więc warto. Przez znaczną część gry go nosiłem i przedmiotów miałem fulla i jeszcze więcej.

Poza tym muszę się pochwalić właśnie dziś pękła PLATYNKA w tej wspaniałej grze.

Teraz czekam na poprawiony scaling broni i jazda raz jeszcze :)

Gratuluje platynki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, bede wiedzial na przyszlosc, gosc niestety zszedl, rozjechala go kula gdy zaczal mnie gonic, dropnol humanity i jakis pierscien ...

Chodzi o tego w Onion armorze? Jak sie pogada z nim w niektorych lokacjach to daje ci Titanie Slab :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie konkretnie lezy ten Covetous Gold Serpent Ring?

BTW

Mam problem... :whistling:

Chcialem zabic Wilka w coopie więc ide pod wejscie do niego w ludzkiej formie i za Chiny, nie moge postawic znaku - ciagle pojawia mi sie jakis intruz i z wezwania nici... Zamiast summonowac to ciagle musze walczyc :mad:

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za poj... ta lokacja anor londo.H... im w d... za taka popiep.. żeby szczęzli w ku.. gó...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anor Londo jest całkiem przyjemne, dla mnie najgorsze lokacje to Tombs of Giants i jezioro lawy z dinozaurami w Lost Izalith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsze jest Blighttown - nie dosc ze gra mocno chrupie, to jeszcze ciagly respawn komarow jest irytujacy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 15 podejście robie i piep.. łucznicy mnie z gzymsu ściągają.Już nie mam siły..

W tomb jeszcxe nie byłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anor Londo jest całkiem przyjemne, dla mnie najgorsze lokacje to Tombs of Giants i jezioro lawy z dinozaurami w Lost Izalith.

Też się męcze z Anor Lando. Problem chyba polega na tym, ze nie mam żadnej broni, która pozwoliłaby na wyrównaną walkę z gigntami i bossami w kościele. Nie wspominając o kulawej jaszczurce w pokoju. A chce ja zabic bo dropi titan chunk

Już 15 podejście robie i piep.. łucznicy mnie z gzymsu ściągają.Już nie mam siły..

W tomb jeszcxe nie byłem

Tych panów po 5 podejściu po prostu udało mi się ominąć. Też nie miałem pomysłu na walkę z nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 15 podejście robie i piep.. łucznicy mnie z gzymsu ściągają.Już nie mam siły..

mialem to samo, zalozylem najciezsza zbroje jaka mialem (Stone set), shield up plus fikolek jak slyszalem strzal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się.Doszłem do następnego ogniska.Tego gościa przy nim to killim czy zostawić.Bo gdzieś podobno jakiś rycerz npc zabija jak się go zostawi przy życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ten. Zabija ten w złotej zbroii którego uwalnia się z kościoła pod Gorgoylami.

Ten nie wiem czy coś dropi, nie chce współpracować też z chęcią bym go kropnął tylko nie wiem czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsze jest Blighttown - nie dosc ze gra mocno chrupie, to jeszcze ciagly respawn komarow jest irytujacy :whistling:

Dokladnie man takie samo zdanie;) A jedna z najlepszych to Anor Londo i kraina " w obrazie";)

Udało się.Doszłem do następnego ogniska.Tego gościa przy nim to killim czy zostawić.Bo gdzieś podobno jakiś rycerz npc zabija jak się go zostawi przy życiu?

Ja go zabilem. Nic mi chyba nie dal a w pozniejszej czesci gry jak odpalisz drugi dzwon to cie zaatakuje jak zjedziesz do ruin z duchami. Dwa razy mi sie to zdarzylo wiec przy trzecim przejsciu zaciukalem go od razu;)

To nie ten. Zabija ten w złotej zbroii którego uwalnia się z kościoła pod Gorgoylami.

Ten nie wiem czy coś dropi, nie chce współpracować też z chęcią bym go kropnął tylko nie wiem czy warto.

Chyba tylko 1000 souls za niego jest.

Edytowane przez Fighterzysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie man takie samo zdanie;) A jedna z najlepszych to Anor Londo i kraina " w obrazie";)

Jak się dostać do krainy w obrazie bo to jest na początku anor londo?W tym anor londo muszę jeszcze jakiś zabójców kropnąć co mi fire kipera rąbneli w fire shrink.I z tego co wiem to jeszcze dostanę możliwość przeoszenia się między ogniskami,ale to chyba po przejściu bossa.

Kropnełem go.Dał 2 razy humanity Sunlight Straight Sword,Sunlight Shielt ,Sunlight talisman,iron helm,armor of the sun,iron bracelet,iron leggins.Byłem pod postacią człowieka i miałem pierścień założony do rare items.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie potrafią wkurzyć Ci łucznicy jedna strzałka i można sobie polecieć. Za to potem idzie z górki i jest dobre miejsce do farmienia, srebrnych rycerzy pod dostatkiem a i zagrożenie z ich strony mizerne.

1. Żeby się dostać do obrazu potrzebujesz klucza - kluczem jest lalka - jej położenie cela w której zaczynałeś grę - dostaniesz się tam "kruczym" transportem.

2. To nie oni kropnęli Ci strażniczkę płomienia - oni tylko pilnują wejścia do obrazu. A jak już chcesz wejść do obrazu przygotuj się na przejście całej lokacji bo tylko w ten sposób wyjdziesz ;)

3. Mordercy strażniczki domowego ogniska nie musicie zabijać od razu - jak zabijecie morderce w anor londo można przywrócić ją do życia i tym samym ognisko ponownie zapłonie poza tym zabijając go w jego świecie dostajecie rzadki przedmiocik (Souvenir Of Reprisal) który ciężko dosyć się farmi (nawet z pierścionkiem i 10 humanity które miałem podczas farmienia tego czegoś wypadało dosyć rzadko) a w on-line przez farmerów ciężko go zdobyć. Poza tym "morderca" pomaga przy walce z Gapling Dragon jak ktoś jest w formie ludzia - jednak chyba przed zabiciem w drugi dzwon wtedy rycerz sie zawija i morduje nie jestem do konca pewny ale tak mi sie wydaje.

4. Pierścień do znajdowania przedmiotów - jak dojdziesz do momentu w którym możesz sterować kierunkiem spadania głazu - nie zmieniaj jego położenia pozwól żeby spadło kilka kamieni (chyba z 6) zmien kierunek spadania głazów na dowolny inny i idź w tą stronę. Głazy powinny spadać do dołka wypełnić go a ostatni rozwala ścianę. Pierścionek można zabrać z trupka.

Co do lokacji to najbardziej dołujący dla mnie był brak doświadczenia za duchy, szkielety i inne badziewia walczy się z nimi jak z innymi więc czemu za darmo?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lokacji to najbardziej dołujący dla mnie był brak doświadczenia za duchy, szkielety i inne badziewia walczy się z nimi jak z innymi więc czemu za darmo?

Bo to duchy i truposze wiec dusz nie maja;) te lokacje sa w miare fajne jak sie wybije te wszystkie upierdliwe potworki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda lokacja ma swój urok, niektóre są upierdliwe czy to przez stworki czy przez ciemności, pułapki i całą masę innych niespodzianek. Jednak dawka adrenaliny jak przechodzi się grę po raz pierwszy wszystko wynagradza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się zacząć w tę grę bez czytania poradników czy raczej trzeba się przygotować?

Oczywiscie, ze sie da. Chociaz poradniki, fora i You Tube beda przydatne;) zazdroszcze tym co przechodza gre po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×