Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką wersje kupujecie US, EU?

Z tego co wiem to ma byc zunifikowana, jedna wersja :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś namiary na dobrego pre-ordera?

Jaką wersje kupujecie US, EU?

Bierz gdziekolwiek, choćby w ultimie - kupując w preorderze dostajesz wersję specjalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz gdziekolwiek, choćby w ultimie - kupując w preorderze dostajesz wersję specjalną.

Khmm... Widzę, że kolega nie ma bladego pojęcia na temat podzielonych serwerów w DS??

Mając wersję EU grasz tylko z ludźmi mającymi tą wersję itp. itd.

Ultima ma tylko EU, którą i tak polecam.

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khmm... Widzę, że kolega nie ma bladego pojęcia na temat podzielonych serwerów w DS??

Mając wersję EU grasz tylko z ludźmi mającymi tą wersję itp. itd.

Ultima ma tylko EU, którą i tak polecam.

A czy przypadkiem w Dark Souls nie będzie połączonych serwerów Asia,US i EU? Coś mi się obiło o uszy, że From Software ma zamiar zastosować takie rozwiązanie.

Edit:

Wygląda na to, że nie będzie podziału.

Link

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khmm... Widzę, że kolega nie ma bladego pojęcia na temat podzielonych serwerów w DS??

Mając wersję EU grasz tylko z ludźmi mającymi tą wersję itp. itd.

Ultima ma tylko EU, którą i tak polecam.

A ja widzę, że kolega nie śledzi informacji o Dark Soul

"For Dark Souls you will be able to play with players all over the world." :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz gdziekolwiek, choćby w ultimie - kupując w preorderze dostajesz wersję specjalną.

Jeśli ma być jedna wersja to faktycznie opcja w ultimie wydaję się być optymalna. Jednak liczyłem, że uda się kupić w okolicach 179zł z przesyłką.

Co do wersji, gram w US i powiem Wam, że online jest kulturka...aż się nie spodziewałem. Poza tym ani razu nie połączyło mnie z grą offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a poczytaj sobie na temat tego w jakim stopniu możesz ulepszyć czary dla maga(mina ci zblednie). Zakładając pierścionek, hełm monka, miecz krissa i mając 99 magii w statach to moving soul arrow zamiast zabierać 300HP 5 kulami, zabierał 1,5k-2k(jest różnica :/ ) Po premierze Dark Souls daj mi 1-2 dni by obczaić ten tytuł, a potem zaproś na pvp. :D

Każdy może sobie zmaksować postać na jakiś typ innej postaci, ale taki mag na temple knighta mógł trochę słabo działać. Zresztą nie będę ciebie przekonywał, po prostu podnoszę rękawice i spotkamy się w sieci chwilę po wydaniu gry.

Jeśli ma być jedna wersja to faktycznie opcja w ultimie wydaję się być optymalna. Jednak liczyłem, że uda się kupić w okolicach 179zł z przesyłką.

Co do wersji, gram w US i powiem Wam, że online jest kulturka...aż się nie spodziewałem. Poza tym ani razu nie połączyło mnie z grą offline.

Ja też miałem wersję US i zarówno szybkość, jak i kultura gry, były na odpowiednim poziomie (przypominam sobie sytuację, w której w ciągu godziny jako BP chyba z 7-8 razy trafiłem do jednego gracza, który, zamiast rzucać przekleństwami, poprosił w końcu o litość). Niestety takiej kultury ze świecą szukać w innych grach sieciowych.

Co do opcji zakupu, to faktycznie w Polsce jest już bardzo konkurencyjnie (polskie sklepy cena ok. 199, koszty sprowadzenia z US to ok. 180 złotych przy obecnym kursie, może trochę więcej). Decyzja więc jest prosta, kupujemy u nas, ale gramy z całym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD.

Ja kupiłem specjalną edycje w zavvi za 166 zł z wliczoną przesyłką do PL. Pewnie poczekam z tydzień, ale cena zacna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD.

Ja kupiłem specjalną edycje w zavvi za 166 zł z wliczoną przesyłką do PL. Pewnie poczekam z tydzień, ale cena zacna.

Faktycznie tyle w zavvi wychodzi, więc może się skuszę. Jednak się skusiłem. Zawsze trzy dychy do przodu. Z tym czekaniem to nie jest taka pewna sprawa - do mnie z US przesyłki zawsze dochodziły po tygodniu. Przesyłki z Polski nieraz po dwóch;).

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tyle w zavvi wychodzi, więc może się skuszę. Jednak się skusiłem. Zawsze trzy dychy do przodu. Z tym czekaniem to nie jest taka pewna sprawa - do mnie z US przesyłki zawsze dochodziły po tygodniu. Przesyłki z Polski nieraz po dwóch;).

zavvi to bardzo dobra oferta...chyba także się skuszę. Tam jest płatnośc tylko kartą kredytową? Ostatnio wygrałem Fear2 na allegro, wysyłka z Anglii, gra trafiła do mnie równo po 8 dniach od wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zavvi to bardzo dobra oferta...chyba także się skuszę. Tam jest płatnośc tylko kartą kredytową? Ostatnio wygrałem Fear2 na allegro, wysyłka z Anglii, gra trafiła do mnie równo po 8 dniach od wysyłki.

Tylko każdą kartą platniczą którą możesz placić w necie, ale pieniądze skasują ci dopiero jak wyślą towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje, że na tym gameplayu postać jest trochę przepakowana na potrzeby prezentacji bo coś mało mu energii schodzi jak obrywa i z tego co widać gra wybacza zbyt dużo błędów. Jak będzie tak w retailu to co niektórzy będą zawiedzeni.

Czyli wszyscy fani pierwszej części będą zawiedzeni. Na potrzeby tej gry pragnę być ćwierćstrzałowcem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tamtym gameplayu ewidentnie przeciwnicy byli osłabieni. Na tych z e3 już lepiej kroją pasek. Jak dla mnie to 2 hity na gołą klatę od przeciętnego moba = dead byłoby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze jesli chodzi o poziom trudnosci bedzie ok i panowie z from software nie zawioda nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z bossem, co ciekawe nawet z dwoma podczas jednego pojedynku. Widać, że postać gracza jest dość mocna, dużo vitality i staminy, a gorgoyle raczej mało wymagające.

www.gametrail...716132?type=flv

podwójny boss już to gdzieś widziałem ... ale te coś wyjątkowo mało wymagające, przy Maneater-ach to raczej przedszkole i to jakaś młodsza grupa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z bossem, co ciekawe nawet z dwoma podczas jednego pojedynku. Widać, że postać gracza jest dość mocna, dużo vitality i staminy, a gorgoyle raczej mało wymagające.

www.gametrail...716132?type=flv

Tutaj ta sama walka z nieco innego punktu widzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z bossem, co ciekawe nawet z dwoma podczas jednego pojedynku. Widać, że postać gracza jest dość mocna, dużo vitality i staminy, a gorgoyle raczej mało wymagające.

www.gametrail...716132?type=flv

Za łatwo. Maneater zeżarłby tego gracza po kilku sekundach. Dużo Vitality, postać jest w stanie wytrzymać zdecydowanie za wiele. Nadto żarcie trawy odbywa się błyskawicznie, pół sekundy i odnawiamy życie. Uważam jednak, że trzeba poczekać spokojnie na całość, nie wierzę, po prostu nie wierzę, że From Software stworzył casualowy produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wierzę i na pewno tak łatwo w grze nie będzie. Przecież musieli dać wysoko levelove postacie ludziom/dziennikarzom na E3, aby chociaż poczuli smak gry. W innym wypadku każdy chodziłby od stanowiska po 15 sek. :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem DS nie będzie miał voice chata (było pisane 3 strony temu) kto miałby możliwość/ ochotę komunikować się za pomocą TS lub ventrilo (ale czegoś innego co działa) Ja np mam laptopa blisko ps3 i dla mnie to żaden problem. ?:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem DS nie będzie miał voice chata (było pisane 3 strony temu) kto miałby możliwość/ ochotę komunikować się za pomocą TS lub ventrilo (ale czegoś innego co działa) Ja np mam laptopa blisko ps3 i dla mnie to żaden problem. ?:huh:

Ja jestem za. Moge uzywac tez all skype/vt/ts

Dodaj mnie jak chcesz na ps3 , ale odpowiem dopiero po powrocie z wakacji.

psn id : kosciarz

z dopiskiem HS DS jesli mozesz=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×