Skocz do zawartości
ONE

Team Ico Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś posiada informacje czy te gry będą do ściągnięcia z pss - od razu przy premierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niewazne w jakiej formie i kiedy, ale czekam na te produkcje, ominely mnie podczas posiadania ps2, dlatego zamierzam nadrobic teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przekroczy, a w każdym razie nie powinna. Trailer z E3 pokazał, że jest dobrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki w postaci tematów do PS3 i filmiki to nic specjalnego co i tak nie zmienia faktu że ten tytuł do dla mnie pewniak nawet pomimo tego że obydwie gry przeszedłem na PS2 (SotC 3 razy :tongue: )

Wspaniałe gry, do Shadow of the Colossus kupiłem nawet soundtrack którego do dzisiaj słucham, takich gier na PS3 nie ma, polecam wszystkim którzy nie grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic wielkiego, ale bardzo lubię takie duperele, zwłaszcza te pouczające (filmiki z produkcji, itp.).

Kupuję w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że soundtracka nie dali za free :D . SotC to najlepsza gra w jaką grałem :) . Przechodziłem ją wielokrotnie, już nie mogę się doczekać premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie must have, grałem na PS2 i rozpamiętuje te tytuły do dziś. Nic tylko czekać.

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go pobrać z PSS. Bardzo fajnie to wygląda. Ciekawe jak będzie wyglądała kwestia stabilności liczby wyświetlanych klatek animacji na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny

Destructoid - 9.5

Eurogamer - 9

Videogamer - 10

TheSixthAxis - 9

Digital Chumps - 9.6

IGN - 8.5

GameTrailers - 8

NowGamer - 9.4

Game Informer - 9.75

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy będzie to w cyfrowej dystrybucji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na 'Team Ico Collection' . W obie gry grałem na ps3, ale żadnej nie ukończyłem. Są to wielkie gry, a nie udało mi się ich skończyć pewnie dlatego, że grając w ICO miałem 11lat, a w SotC 16:) Teraz mam 21lat i myślę ,że docenię te produkcje ! Byle do 30września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie videorecenzje na gametrailers i niestety ta sama przypadłość, co w przypadku innych zremasterowanych gier. Save-y i checkpointy nie na dzisiejsze standardy.

Myślę, że podwójna melisa i Relanium nie uchroniłyby mojego pada przed rzucaniem nim o ścianę. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×