Skocz do zawartości
ONE

Team Ico Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie videorecenzje na gametrailers i niestety ta sama przypadłość, co w przypadku innych zremasterowanych gier. Save-y i checkpointy nie na dzisiejsze standardy.

Myślę, że podwójna melisa i Relanium nie uchroniłyby mojego pada przed rzucaniem nim o ścianę. :pardon:

I bardzo dobrze ze nie zmienili save'ow itd. Wystarczy tego casual friendly gaming.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny

Destructoid - 9.5

Eurogamer - 9

Videogamer - 10

TheSixthAxis - 9

Digital Chumps - 9.6

IGN - 8.5

GameTrailers - 8

NowGamer - 9.4

Game Informer - 9.75

Czyli oceny na poziomie wersji z playstation 2 ;) Ale inaczej być nie mogło ! Jedne z najlepszych gier w historii. Jaka cena będzie na PSS ? Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oceny na poziomie wersji z playstation 2 ;) Ale inaczej być nie mogło ! Jedne z najlepszych gier w historii. Jaka cena będzie na PSS ?

a skąd pewność, że w ogóle będzie na PSS? Jeśli będzie to cena nie gra roli bo i tak dzielimy na 5:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa. Bardzo lubię te remake. Na pewno kupię grę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie videorecenzje na gametrailers i niestety ta sama przypadłość, co w przypadku innych zremasterowanych gier. Save-y i checkpointy nie na dzisiejsze standardy.

Myślę, że podwójna melisa i Relanium nie uchroniłyby mojego pada przed rzucaniem nim o ścianę. :pardon:

E tam, bez przesady. Teraz wszystko musi byc proste, bez trudow, z masa checkpointow. Wysilic sie nalezy troche i tyle. Przeszedlem obie gry wiec moge powiedziec, ze ICO bywa upierdliwe z Yorda, ktora jest praktycznie sierotka majaca dwie lewe rece... i dwie lewe nogi tez. ;) A SotC to czysta przyjemnosc, a jezeli giniesz to przede wszystkim jest to Twoj blad (niczym w Demon's Souls), a glownie tym bledem jest zbyt slabe poznanie swojego przeciwnika i znalezienie slabych punktow na ciele. Reszta to juz strategiczne uzywanie wytrzymalosci Wandera i jedna z najlepszych gier ever jest ukonczona.

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jedne z najlepszych gier wszechczasów. Wzruszająca fabuła, emocjonalne podejście do opowiadania historii!

Powrót do świata ICO to będzie wielka przygoda.

PS2 Back - HD! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś swoją kopię gier. Wygląda to bardzo fajnie i już jutro zabieram się za ICO. Jest jednak pewien problem. Nie mogę pobrać bonusów z PSS (gra jest nówką i nikt przede mną nie zrywał z niej folii). PSS podaje informację, że kod jest nieprawidłowy. Pobrał już ktoś z Was swoje dynamiczne tematy i filmiki?

EDIT: Już wszystko wiem. Oto oficjalna informacja od Sony:

"Unfortunately, due to some technical issues, you will not be able to download this extra content using the in-pack voucher until Monday 10th October. Please accept our sincerest apologies."

EDIT2: Gra jest cudna. Nie doszedłem jeszcze zbyt daleko, ale jest super. Bardzo nastrojowo, emocjonująco i magicznie. Tego typu gier brakuje mi na PS3 (klasyczna japońszczyzna rządzi).

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam, w tej grze jest coś magicznego :) nie miałem wczoraj zbyt wiele czasu, ale dzisiaj zarezerwowałem sobie czas na wieczór z ICO, więc na pewno napiszę coś więcej ;)

@KopaczK

Dzięki za info o voucherze bo już byłem lekko zaniepokojony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpalam grę i pewnie niedługo ją skończę. Piękna sprawa.

Nie ma sprawy. Sam się wystraszyłem, że coś jest nie tak, więc poszperałem w necie.

EDIT: Przed chwilą skończyłem grę. Jest to niesamowity powrót do czasów cudownych gier z PS2 i PSX, które zostały wyparte przez chamerykańszczyznę. Gra jest niesamowita, magiczna i cudowna, do tego przepiękna. Chciałbym zdobyć w niej platynkę, ale ukończenie jej w 2 godziny może być dla mnie czymś nie d o przeskoczenia.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już od paru dni w ICO HD. Mam zamiar najpierw przejść właśnie ICO i później SOTC. Muszę przyznać że gra parę razy mnie wkuw*ła ale jakoś pomykam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zaczelem przygode , wiec mam pytanie, jakie dlugie sa te gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory dwa razy ukończyłem ICO. Pierwszy raz, ze zwiedzaniem zajęło mi to jakieś 6 godzin, a przy drugim 3 (wyłączałem filmiki). Do platynki brakuje mi tylko pucharka za przejście gry w 2 godzinki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na stronie trophy.org tam gość przechodzi w 1:32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Mam nadzieję, ze uda mi się to zaliczyć. Są dwa upierdliwe fragmenty w grze, które nastręczają sporo trudności. Nic to, dam radę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa już KOD ? sprawdzał ktoś?

Nadal nie działa...co jest?

Edytowane przez Slimeq24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa już KOD ? sprawdzał ktoś?

Nadal nie działa...co jest?

Juz dziala kod! Bardzo fajne dynamiczne motywy i dwa filmiki. Polecam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem dzisiaj posiadaczem ICO :) grałem z godzinę, ale już mogę powiedzieć, że wciąga moocno :)

Ponieważ "nie dotknęły" mnie czasy PS2 oraz ICO, to teraz na PS3 pora to nadrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem ICO i zabrałem się za SotC. ICO przecudne a w SotC wkurza trochę sterowanie ale gra też cudna. Na razie doszedłem do trzeciego kolosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowie SotC i w połowie trzeciego przejścia ICO. Oczywiście rozmach i efektowność SotC powalają, ale pierwsza z tych gier bardziej mnie oczarowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zaczelem przygode , wiec mam pytanie, jakie dlugie sa te gry?

Więc tak ICO starczy (jeśli grasz pierwszy raz) na ok. 10h. Jeśli oglądasz sobie zamek, widoki itp. 2x tyle. Natomiast SOTC zależy jak grasz, ale przyjmijmy że jednego kolosa ubijasz w 1 godzinę a kolosików jest 16.

PS. Ja męczę się przy 6. Parę jaszczurek i owoców się zjadło :)

Juz dziala kod! Bardzo fajne dynamiczne motywy i dwa filmiki. Polecam! :)

Dynamiczne motywy mogłyby być trochę bogatsze np. prezentujący krótkie fragmenty rozgrywki. W końcu to tylko filmiki wplecione w motyw ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utłukłem tylko 8 kolosów, bo poluję na owoce i jaszczurki. Kilku nie mogę dorwać. Nie jestem jakimś maniakiem pucharków, ale takie trofea lubię zaliczać, więc trzeba będzie pokombinować.

EDIT: Ukończyłem SotC. Bardzo klimatyczna i fajna gra, ale ICO podobało mi się bardziej.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w nowym ICO jest jakiś kod na DLC, może ktoś powiedzieć co to dokładnie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dynamiczne tematy do XMB i dwa filmiki-wywiady z twórcami gry, a raczej gier spod szyldu TEAM ICO COLLECTION. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×