Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć taki temacik, abyśmy niepotrzebnie nie zaśmiecali tematów ligowych jak i poświęconych samej grze F1.

Możemy tutaj rozmawiać o wszystkim, jest to swego rodzaju off-topic dla kierowców.

Chcecie się pochwalić swoimi stanowiskami do gry, gdzie kupują grę, jaką wersję czy chociażby porozmawiać po prostu o czymkolwiek z innymi zawodnikami.

Tutaj jest na to miejsce! smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje uczestnictwo w lidze (2liga) stanęło pod wielkim znakiem zapytania. Uważam, że CM nie wypuszczając dema popełniło bardzo wielki błąd. Lista opublikowanych kierownic mnie nie zachwyciła gdyż, nie znalazłem tam swojego sprzętu. W tym momencie nie posiadam zbyt tyle gotówki aby kupować na bieżąco gierki a do tego jeszcze kierownicę. Wydaje mi się, że lista kompatybilnych kierownic jest nie na miejscu. Powinienem kupować taką kierownicę jaka mi odpowiada i na jaką mnie stać. A nakręcanie w takim sposób sprzedaży konkretnych kierownic jest bardzo słabym zagraniem. Sprawdziłem demo DiRT2 i niestety moja kierownica nie współgrała z grą. Poczekamy zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktorego jest premiera?? 22 czy 24?? Bo w 3kropkach pisze ze premiera 24 jest dopiero a tam zlozylem pre-ordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że można gry się spodziewać dzień lub dwa wcześniej, mam nadzieję że Ultima się przyłoży i przyślę mi tę grę przed piątkiem, a co najważniejsze przed weekendem.

Ale oficjalna premiera to tak jak kolega napisał, 24 września.

@lukaszasada

A jaką masz kierownice? To, że nie ma jej na liście jeszcze nie oznacza, że nie będzie działać. Poczekaj, dostaniesz grę, sprawdzisz i będziesz wiedział.

A czemu CM dema nie wydało to już było mówione dużo razy.

Ale jak mówisz, że w DIRT2 Ci nie działa, to niestety małe szanse na F1 2010.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam thrustmastera ferrari gt experience. Mam nadzieje, ze jeszcze się nawrócą bo na PC działała z DiRTem2, ale na ps3 juz nie. Chyba, ze demo nie obsługiwało wszystkich kierownic z pełnej wersji. Grid działa, ale grid z 2008, albo nawet 2007 a DiRT 2009.. zobaczymy co to będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że demo jest ograniczone tylko do oficjalnych kierownic.

Ale tą kierownicę co masz to jest popularna wersja, ale naprawdę się nie dowiemy dopóki gra nie wyjdzie.

Na forum Codemasters sporo osób też ją ma i się pytają czy kiera będzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 25 pojadę do Euro, bo 24 premiera, nie wiem czy jeszcze będą mieć w sklepie i biorę razem z Move :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultima ma pełną polską wersję?? bo zastanawiam się miedzy gram.pl a ultima i nie wiem którzy szybciej dostarczą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl mam zamówione to piszą, że 23 wysyłka.

U mnie 25 :verymad:

Status Twojego zamówienia: zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 25.9.2010) :verymad:

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 25 :verymad:

Status Twojego zamówienia: zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 25.9.2010) :verymad:

Oj, chyba Cie zmartwie. 25 to sobota, a chyba zadna firma nie realizuje zamowien w soboty (znaczy kurier odbiera paczki). Takze moze byc tak, ze wysla w poniedzialek 27.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co to będzie.. może być nie kompatybilna bo nie posiada FFB na PS3. A miałbym jeszcze takie pytanie, dot. kierownicy. Co byście polecali, w granicach do 300zł. Jaką kierownicę? Aby w zestawie były pedały no i manetki pod kierownicą. Nie chce przekładni skrzyni biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba Cie zmartwie. 25 to sobota, a chyba zadna firma nie realizuje zamowien w soboty (znaczy kurier odbiera paczki). Takze moze byc tak, ze wysla w poniedzialek 27.

A ultima kiedy planuje wysyłkę?? bo jeśli wcześniej to zamówię tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mac1989

Mi babka dzwoniła z Ultimy i jak się pytała o potwierdzenie, to mówiła, że spodziewają się gry 22 - 23 września. Pytałem na ile to jest prawdziwe info, to powiedziała, że nigdy nie widzą kiedy dostaną gry, ale przeważnie dzień przed premierą już mają i rozsyłają, tak żeby na dzień premiery pre-ordery doszły.

@lukaszasada

Logitech DFP lub DFGT (350zł, ale warto, wierz mi). Zamiast manetek są przyciski, ale po kilku minutach gry już o tym zapominasz.

Jak gram na DFGT to w ogóle na to uwagi nie zwracam, że zamiast manetek są przyciski. Po prostu nie robi to aż takiej różnicy.

Co prawda manetki są najlepsze, ale lepsze to niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do ultimy i planują wysyłkę na 23 września, ale to nie jest na 100% pewne bo jak mi powiedział koleś, są uzależnieni od tego kiedy egzemplarze gry dostarczy im dystrybutor, wspomniał mi także że 23 września po godzinie 17:30 na stronie ( chyba w zamówieniach) będzie można sprawdzić czy paczka już poszła. Tyle się dowiedziałem na chwilę obecną :)

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie tak moje DFP przerobie:D

Edytowane przez simon999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, żeby potem nie było na mnie :) Chociaż Ultima zawsze przysyła mi gry w dzień przed lub w dzień premiery, to trzeba zwrócić uwagę, że premiera w piątek i mała obsuwa = weekend stracony niestety.

Ale z tych dwóch sklepów i tak obstawiam Ultimę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówienie poszło na ultimę, solidni się wydają (przynajmniej odbierają telefony jak się człowiek chce coś dowiedzieć :whistling:)

Patricko, dzięki za pomoc w dokonaniu właściwego wyboru :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zamiawiam gry na ultima i mam nadzieje ze sie spisza i ze wysyłka bedzie w czwartek.A jest duza szansa ze tak własnie bedzie bo juz nie raz tak było ze dostawałem gre własnie w dzien premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj dzwoniłem do sklepu 3kropki (gdzie zresztą zrobili bardzo dobrą cenę na F1 2010:) i bardzo miły Pan poinformował mnie, że wysyłka będzie środa-czwartek.

Pozdrawiam wszystkich niecierpliwych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bede mogl sobie podskoczyc do nich w srode albo czwartek? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne tak, ja zamierzam w ten sposób upolować swoje pudełko z grą, w środę, po partyzancku.. w Media Markt. Chociaż po zamieszaniu z kierownicami zastanawiam się czy nie kupić dopiero po zatwierdzeniu, że gra jest kompatybilna z moim urządzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni (przepraszam jeśli to jest naiwne pytanie), że w czasie gry online będzie można rozmawiać między sobą w tej grze - czy jest to uzależnione od gry czy po prostu jest to funkcjonalność PS3?

I przy okazji - rozumiem, że do takich rozmów niezbędny jest tylko i wyłącznie zestaw bluetooth (jedyna opcja), ale czy jeśli ktoś nie ma takiego zestawu to jest możliwość, aby przynajmniej słyszeć co mówią inni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem do Paddocku Twój post jak coś.

Co do Twojego pytania, to każda gra online ma możliwość rozmowy podczas gry. Jest to normalne.

Do rozmowy niekoniecznie jest potrzebny koniecznie headset bluetooth, ja bardzo długo rozmawiałem przez normalne słuchawki z mikrofonem podpinane pod USB.

Niedawno dopiero sobie sprawiłem słuchaweczkę Bluetooth (Gioteck), bo po prostu jest wygodniejsza i nie trzeba uważać non stop na kabel.

A słuchać innych możesz jak nie masz sprzętu, nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×