Skocz do zawartości
Traitor23

Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

nikt oprócz mnie się nie skusił na nowe GH, że w tym wątku taka pustka?:D ja kupiłem zestaw z gitarką, żeby mieć drugą do grania w zespole:) i muszę powiedzieć, że jest bardzo fajna, gra się lepiej niż na tej z GH, same przyciski na gryfie są ciut większe i chodzą lepiej podobnie jak i struna. Chociaż miałem też przykrą niespodziankę i musiałem wymieniać gitarkę, bo w pierwszej nie działała dobrze struna w dół. A sama gra miodzio, muza wymiata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również skusiłem się na zestaw z gitarą, inaczej nie miałbym na czym grać. Podobnie jak Ty miałem nieprzyjemności związane z gitarą. Gdy tylko wyjąłem ją z kartonu przycisk PS nie działał, następnie po chwili grania strun bar (chyba tak to się nazywa), podczas używania w dół nie działał poprawnie. W sumie to po pewnym czasie całkowicie przestał działać :P Musiałem odesłać gitarę do LEM, teraz czekam aż mi przyślą nową.

Poza tym, przez ten krótki czas grało się fajne. Na razie "uczyłem się" grać na poziomie medium, dla sprawdzenia włączyłem poziom expert, to po pięciu sekundach miałem koniec grania ;)

Może wiesz, czy inne części GH lub RB będą działać na tym kontrolerze?

Edytowane przez Jip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupowac calej gry dla 3 utworow Megadeth i 2112 wiec sobie odpuscilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie gry z serii GH będą działały na tym kontrolerze na pewno;) dzisiaj grałem z dziewczyną w GH:WT na dwie gitarki:) a co do RB to na pewno działają wszystkie od 2 wzwyż, z jedynką był jakiś problem ale nie pamiętam czy z gitarami czy perkusjami, może jakiś patch to naprawił już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza prywatna część Guitar Hero, wcześniej grałem w 2 i 3, ale to dzięki uprzejmości kolegi, który zgodził się pożyczyć :)

Raczej nie słucham takiej muzyki na co dzień, jednak nie mogę powiedzieć, żebym jej nie lubił, w każdym razie według mnie kawałki są fajnie dobrane, są mocniejsze, słabsze, szybsze, wolniejsze, kilka znanych nawet mi, a i reszta trzyma poziom, grać nie potrafię póki co przeszedłem z easy na medium, nie wyobrażam sobie póki co gry na hardzie, a co dopiero na ekspercie, jak Wy to robicie :D?

Co do gitarki ja na szczęście jeszcze nie miałem żadnych problemów, trzeba też pochwalić fajny design. Jedyne co mogę skrytykować to cena utworów w sklepie online, 7zł za kawałek to przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego sie spodziewales? 2zl za sztuke? :P To jak kupienie utworu na iTunes tylko, ze jest interaktywny i ciekawszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale SingStarowe 5zł jest optymalne, poza tym 3 kawałki kosztują 21zł, pakiet 3 utworów 20zł... na tym pole też mogli uczynić ofertę bardziej atrakcyjną ;)

Może kogoś zainteresuje/ przyda się fakt, że z GH: WoR działają bezproblemowo mikrofony z SingStara, nie wiem jak to było z poprzednimi częściami i czy jest to nowość, wiem tylko, że na pewno to działa - testowane.

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kupuję GH WoR, ale gra wygląda bardzo zachęcająco, zarówno pod względem tracklisty, jak i instrumentów. Może zdecyduję się na zakup jak potanieje;). Ostatnio wróciłem z Włoch i tam kampania reklamowa gry jest w pełnym rozkwicie (najczęsciej reklamowana 'rzecz'), u nas gh jakby nie istniało:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi właśnie padła gitara, grałem jakieś 2 godzinki temu przestałem żeby wszamać kolacje odpalam ps3 chce odpalić gitarkę i przycisk PS nie reaguje <_< jutro idę zanieść na gwarancje :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie gitara z tej serii posiada taką wadę, która prędzej czy później wyjdzie na jaw ;) Ciekawe czy po powrocie z naprawy, po pewnym czasie znowu ulegnie awarii, czy już wszystko będzie ok. Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli padnie mi 2 raz to wyląduje na allegro a ja kupie gitarke z GH III - osobiście najbardziej mi się podoba i odpowiada <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli padnie mi 2 raz to wyląduje na allegro a ja kupie gitarke z GH III - osobiście najbardziej mi się podoba i odpowiada <_<

Jak ci padnie drugi raz to masz prawo konsumenckie do dokonania zwrotu i otrzymania kasy bez konieczności naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecną w komputroniku gdzie kopiłem giatrkę uwinęli się błyskawicznie - sprowadzili nówkę sztukę i cała sprawa zajęła mi jeden dzień :thumbsup: pozostaje poczekać jak ta sztuka będzie się sprawować <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szybko się uwinęli, Ja dzisiaj dzwoniłem do LEM, to w poniedziałek będą odsyłać, wymienili na nową sztukę. Odnośnie prawa konsumenckiego, różnie to w Polsce bywa, wiele sklepów po prostu ma to gdzieś ;) Ale dobrze wiedzieć takie rzeczy, dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naszczęście nie mam problemów z kontrolerem, a i z GH: WoR jestem zadowolony. Według mnie całkiem fajna track lista, fajny design gitarki, a i dzisiejsza paczka z utworami (Linkin Park) mnie zadowala, chociaż kawałki są bardzo łatwe - ale i ja żadnym mistrzem. Ogólnie dziwi mnie troszkę brak zainteresowania serią, chociaż z drugiej strony wszystko się kiedyś znudzi, ja swoją przygodę dopiero zaczynam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile kosztuje transport piosenek z poprzednich części do tej ?

Edytowane przez japur112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 zl za kazda

Edytowane przez prart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje dzisiaj zakupić więc będzie trochę grania, zwłaszcza że ostatnio podchodzą mi bardziej ostrzejsze brzmienia, piąteczka pójdzie w kąt. Zapraszam do grania choć nadal na mediumie głównie pogrywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje dzisiaj zakupić więc będzie trochę grania, zwłaszcza że ostatnio podchodzą mi bardziej ostrzejsze brzmienia, piąteczka pójdzie w kąt. Zapraszam do grania choć nadal na mediumie głównie pogrywam.

To dzisiaj wieczorem możemy pograć, ja też dalej lecę na medium, bo na hardzie nie daje rady z solówkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może problem z tym małym odbiornikiem który się podłącza do ps3 ? Bo ja dzisiaj grałem i potem poszedłem z psem, a gdy już wróciłem to go naciskam i nie oświecało się czerwone światełka a gitarka normalnie miga. Wiecie co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co naciskałeś odbiornik, gdy raz go włączysz to działa cały czas. Gdy gitara Ci sie wyłączyła należało włączyć gitare i odbiornik przestałby migać. Jeżeli czerwone swiatełko nie świeci się to znaczy, że się popsuło albo nie jest dobrze podłączone pod PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam 2 pytania odnośnie gry:

1. czy dlc z poprzednich części będzie działać z tą grą? np jakbym chciał kupic dlc muse do gh3 to pójdzie?

2. czy dobrze widzę że nowa gitara nie ma tego panelu dotykowego? jak są wtedy rozwiązane te partie gry?

z góry thx z a odpowiedź, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 pytania to mogę potwierdzić że pójdą wszystkie dlc z WT,Metallica( właściwie dostępny tylko jeden dlc do GH - album Death Magnetic), oraz z 5 no i chyba z band rock też o ile jakieś były. Czy pójdą z 3 to nie wiem ale może zakupię jakiś kawałek z ciekawości dzisiaj lub jutro, to dam ci znać.

Ten panel dotykowy raczej nie sprawdził się dobrze, i najwidoczniej z niego zrezygnowali, ja mam od początku Gibsona chyba z WT bez slidera, więc nie wiem jak ten patent się spisywał.

Ściągnąłem darmowy utwór do III i niestety WOR go nie widzi, nie ma również możliwości kupna importu utworów z trójki do WOR.

Edytowane przez Rathgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×