Skocz do zawartości
Traitor23

Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam gitare z Guitar Hero i chce kupic Rock Band AC DC czy gitara bedzie kompatybilna z gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zamówiłem dzisiaj tą część w ,,super bundle pack'u''.

mam pytanie, jakie tryby oferuje mi gra?

czy tryb ,,Tour'' i ,,quest/mission'' to osobne tryby?

(wiem co-nieco bo grałem w ,unpluged'' na psp ale nie wiem jak to jest w tej części )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!Mam pytanie gdyż nie miałem styczności nigdy z GH. Czy jak kupie warriors of rock z gitara to ta gitara bedzie działała ze wszystkimi częściami GH? Bo widziałem starsze częsci nowki po 50 zł więc to mało a nie wiem czy gitara bedzie śmigac... Z gory dzieki i pozdro ;)

Edytowane przez HelmansPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo prosze jak miodnie ;)

A i jeszcze mam pytanie czy oplaca sie lepiej kupic guitar hero z sama gitara czy rock banda z perkusja gitara i mikrofonami?

Bo nie wiem czy jak mi sie nie spodoba to czy nie odstawie w kat...?

"Sparzył" sie juz ktos takim zakupem?

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz od razu bundla z gitarą i perkusją. Gra na perkusji jest najfajniejsza, ponieważ oddaje wrażenia w sposób najbardziej bliski rzeczywistości. Grę na perkusji można porównać do jeżdżenie w gry samochodowe na kierownicy wysokiej klasy, gra na gitarze to takie objeżdżanie samochodówki na padzie.

Po drugie dokupienie później samej perkusji jest trudne i drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham tą grę (i FoF-a). Dzisiaj byłem o krok od ukończenia "Black Widow..." na hardzie i przy samej końcówce wtopa ;) Ale dopiero od miesiąca gram w ogóle na hardzie, więc mam nadzieje, że jeszcze z tydzień/dwa praktyki i może uda mi się sforsować ten kawałek ;) (do Dragonforce na razie nawet nie podchodzę ;) )

Edycja (29 lipiec 2011): Black Widow of La Porte sforsowany ;) marne 3 gwiazdki, ale i tak nie jest źle :D

Edycja 2 (31 lipiec 2011): Fury of the Storm również sforsowany ;) również marne 3 gwiazdki, ale teraz będzie już lepiej (przynajmniej mam taką nadzieje :P)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna do tej czesci zimportowac piosenki z guitar hero 5 jesli sie ja mialo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Guitar Hero: Warriors Of Rock. Mianowicie, zakupiłem ostatnio Band Hero super bundle. Chciałem pograć na perkusji z BH w GH: WOR ale niestety perkusja praktycznie nie czyta moich uderzeń. Gdy gram w Band Hero perkusja śmiga idealnie. Wie ktoś o co chodzi? Bardzo proszę o pomoc thumbsup.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie gry, w tym GH6 WoR śmigają na perkusji z Band Hero wyśmienicie. Może coś przypadkowo pozmieniałeś w ustawieniach, bo nie jest to problem braku kompatybilności perkusji z tą grą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, posprawdzam wszystko.

EDIT: Wszystko działa jak należy. Dzięki za pomoc thumbsup.gif.

Edytowane przez Jankes14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zaimportować piosenki z WT do Warriors of Rock, ale już parę dni nie działa 'Shop' w grze, czy macie podobny problem ? I czy ktoś wie kiedy będzie już działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś chętny na granie ?! :) mój nick PSN : czikeno17 , expert drums/guitar :) potrzebuje szczególnie jakiegoś śpiewaka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś chętny na granie ?! :) mój nick PSN : czikeno17 , expert drums/guitar :) potrzebuje szczególnie jakiegoś śpiewaka ;]

Chętnie kiedyś pogram wspólnie :) Aczkolwiek dopiero próbuje swoich sił na expercie (utwory z poziomu "intense jeszcze łykam", ale "hardcore" i wyżej to jeszcze nie moja liga :D) na gitarce i planuje zakupić mikrofon w najbliższym czasie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również z chęcią pogram online.Młócę na expercie,mam 2 gitarki to jakiś mały band ja i mój kumpel możemy zrobić ;).

PSN:Asul1225

Może jakieś trofea można wbić ale dokładnie nie wiem.

A potrzebujecie śpiewaka?W singstarze 8000 punktów na hardzie młócę to może się nadam ;)

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup Guitar Hero. Dj hero już posiadam (obie części). W przypadku gitarki sprawa jest jednak bardziej skomplikowana. Od groma części, różne rodzaje gitar. Jestem w tej kwestii laikiem.

Co byście polecali? Grałem swojego czasu u kumpla w Guitar Hero 5 - sporo kawałków znałem. Śledząc fora zauważyłem że wiele osób chwali metallice - świetne kawałi, dobre linie melodyczne, fajnie wyważony poziom. Sęk w tym że obie części już cholernie ciężko wyrwać. (Interesuje mnie tylko nowy, nieużywany zestaw). Znalazłem bundla z metallica za 300 zł - sporo ;/

Z kolei Warriors of Rock jest najtańsze i jest tego na allegro całkiem sporo. Patrzyłem na trakclistę i średnio do mnie przemawia. Chętnie wysłucham Waszych opinii, to na pewno pomoże mi w dokonaniu wyboru. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup najtańszego bundla jaki jest na rynku. Najlepiej od razu z perkusją. Wszystkie gitary są kompatybilne.

Dokup taką część jaka cię interesuje. Pojedyncze nowe gry na płytkach można kupić za 50-70 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gitary są kompatybilne, ale nie wszystkie tej samej jakości. Ja kupiłem GH Metallica z gitarą niedługo po premierze. Teraz w czerwcu kupiłem Band Hero Super Bundle, ponieważ był w promocji i zależało mi na perce. Moim zdaniem gitara z BH nie umywa sie do tej z GH Metallica. Przyciski są strasznie sztywne, "kostka" działa jakby była z drewna. Na dodatek po 2 tygodniach gitara mi padła - przestały działać przyciski na gryfie. Wysłałem cały zestaw do sprzedającego i odesłali mi nowy. Pograłem z 2 godziny na perkusji i dosłownie przy drugim wczytaniu gry padł mi przekaźnik do perki. :verymad: Znowu reklamacja, ale tym razem zwrot kasy, ponieważ nie było już takich zestawów w magazynie (i całe szczęście). Teraz szukam innego Super Bundle, ale ceny odstraszają. Może coś przed świętami rzucą w promocji?

Miałem jeszcze okazję grać na gitarce u kolegi z GH World Tour (chyba) i też była niezła, ale wtedy jeszcze nie miałem tej z GH Metallica.:tongue: Cena 300pln też jest do przyjęcia. Raczej nową ciężko trafić taniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za rady. Kumpel który ograł wszystkie części polecił kupić warriors of rock. Ponoć najwięcej trybów, najlepsza setlista itd. cena też jest najniższa. Jedyne co mi nie leży to wygląd gitary :/ jak się sprawuje w graniu, nie rozleciała wam się po 2 tygodniach?

Myślę nad warriors of rock i dokupieniem płytki z metallicą lub zakupienie bundla metallici za 300 zł - co lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem gitara z WoR jest dość awaryjna. Nawet możesz przegrzebać ten wątek, kilka osób opisywało awarie.

Im nowszy GH tym lepszy, WoR w niektórych elementach np. wokal bije poprzednie części na głowę.

Setlista to oczywiści jedynie kwesta gustu. Można znaleźć na youtube klipy które prezentują całą setliste i wybrać część która nam pasuje.

IMHO wcześniej czy później warto kupić wszystkie części, bo cena w stosunku do DLC jest śmiesznie niska. (np. 60 zł za 90 piosenek a 1 piosenka do pobrania 7 zł!!!)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co dalej nikt nic nie wiec czy sklepik w GH WoR bedzie dzialac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×