Skocz do zawartości
Traitor23

Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

I co dalej nikt nic nie wiec czy sklepik w GH WoR bedzie dzialac ?

Gra już nie jest oficjalnie wspierana przez twórców (przynajmniej tak mi się o uszy obiło). Ja zdążyłem (odpłatnie) zaimportować utwory z WT i Mety :P

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już nie jest oficjalnie wspierana przez twórców (przynajmniej tak mi się o uszy obiło). Ja zdążyłem (odpłatnie) zaimportować utwory z WT i Mety :P

Czyli tylko kase trzepią i potem już lipa ? To chyba czas będzie się przenieść na Rock Banda bo tam i tak piosenki bardziej mi odpowiadają. Szkoda ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady chłopaki, plusy lecą do Was. Wziąłem WOR za 190 zł. Odkąd wszedłem do domu nie mogłem się oderwać. Ręki nie czuje :D Myślałem że w DJ hero jestem dobry, ale ta gra to totalny hardkor. Długo z poziomu easy nie wyjdę :) podziwiam wszytkich którzy grają na hardzie, nie mówiąc już o najwyższym poziomie. dla mnie to impossible :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko kase trzepią i potem już lipa ? To chyba czas będzie się przenieść na Rock Banda bo tam i tak piosenki bardziej mi odpowiadają. Szkoda ; /

Seria przestała przynosić zyski to z niej zrezygnowali. Z tego co czytałem to pośrednio winne były wysokie ceny kontrolerów.

Długo z poziomu easy nie wyjdę :) podziwiam wszytkich którzy grają na hardzie, nie mówiąc już o najwyższym poziomie. dla mnie to impossible :)

Kwestia czasu. Ja z easy na ekspert przeskoczyłem w ciągu 7 miesięcy, ale są lepsze przypadki ;) Grunt to się nie zniechęcać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki którzy wymiatają na hardzie i expercie, macie jakieś wskazówki dla nooba, jak ogarnąć więcej niż 3 guziki? :D odpaliłem tutoriale, i jeden sugeruje aby środkowy palec trzymać na żółtym buttonie (strunie). Później przesuwać dłoń to w lewo lub w prawo. Wszystko super ale w praktyce to jest dla mnie masakra. O ile jedno przejście mi wyjście, to powrót do pozycji wyjściowej kończy się klapą. Nie mówiąc o tym jak nagle pojawi się akord w którym trzeba rozstawić palce. Ehh, mam nadzieję że to przyjdzie z czasem, to dopiero mój drugi dzień z serią guitar hero. Mimo wszystko chętnie posłucham Waszych rad i technik. Jak się uczyliście, oswajaliście z większa ilością strun.

Wcześniej grałem w dj hero i hard/expert nie był problemem. Jednak dj hero do pięt nie dorasta GH pod względem trudności i umiejętności jakie są potrzebne do "wymiatania".

Na ogół słucham muzyki klubowej i bałem się że muzyka mi nie podejdzie. W jakże wielkim błędzie byłem :) kawałki są świetne i każdy znajdzie coś dla siebie. Mało tego, odkryłem 3 perełki, których słucham na okręte itd. Polecam, gra warta każdej złotówki. Zbieram na perkusję :D dzięki raz jeszcze rzetelne porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki którzy wymiatają na hardzie i expercie, macie jakieś wskazówki dla nooba, jak ogarnąć więcej niż 3 guziki? :D odpaliłem tutoriale, i jeden sugeruje aby środkowy palec trzymać na żółtym buttonie (strunie). Później przesuwać dłoń to w lewo lub w prawo. Wszystko super ale w praktyce to jest dla mnie masakra. O ile jedno przejście mi wyjście, to powrót do pozycji wyjściowej kończy się klapą. Nie mówiąc o tym jak nagle pojawi się akord w którym trzeba rozstawić palce. Ehh, mam nadzieję że to przyjdzie z czasem, to dopiero mój drugi dzień z serią guitar hero. Mimo wszystko chętnie posłucham Waszych rad i technik. Jak się uczyliście, oswajaliście z większa ilością strun.

Wcześniej grałem w dj hero i hard/expert nie był problemem. Jednak dj hero do pięt nie dorasta GH pod względem trudności i umiejętności jakie są potrzebne do "wymiatania".

Na ogół słucham muzyki klubowej i bałem się że muzyka mi nie podejdzie. W jakże wielkim błędzie byłem :) kawałki są świetne i każdy znajdzie coś dla siebie. Mało tego, odkryłem 3 perełki, których słucham na okręte itd. Polecam, gra warta każdej złotówki. Zbieram na perkusję :D dzięki raz jeszcze rzetelne porady

W zasadzie jak tylko opanujesz podstawy trafiania w dźwięki w odpowiednim momencie to olej easy :) Wiadomo, że łatwo powiedzieć ale mała rada z mojej strony: graj w "party play", tam nie można przegrać, że tak powiem. To nic, że na początku więcej chybisz niż zagrasz, ale wszystko z czasem ;) najważniejsze to zapanować nad małym palcem i skoordynować ruchy :D Ja tak robiłem przy przejściu na hard i teraz gdy próbuje sił na expercie. Najważniejszy jest trening ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chcę w najbliższym czasie zakupić GH:WOR. Jednak czytam ten temat i widzę, że niestety w tej serii gitary bywają uszkodzone/nie działające poprawnie :confused: Zawsze jest możliwość o tym wiem odesłania i wymienienia, ale jak to jest jeśli grę zakupię na allegro czy w takim przypadku nie będzie problemów z wymianą urządzenia???

I jeszcze pytanie dotyczące rozgrywki czy w multi gra dużo osób ? Można kogoś bezproblemowo znaleźć. Czy są tam tylko sami wymiatacze? Nie wiem dokładnie w jaki sposób się gra (są to pojednyki? i chyba piosenki się losuje)...

POZDRO, puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chcę w najbliższym czasie zakupić GH:WOR. Jednak czytam ten temat i widzę, że niestety w tej serii gitary bywają uszkodzone/nie działające poprawnie :confused: Zawsze jest możliwość o tym wiem odesłania i wymienienia, ale jak to jest jeśli grę zakupię na allegro czy w takim przypadku nie będzie problemów z wymianą urządzenia???

I jeszcze pytanie dotyczące rozgrywki czy w multi gra dużo osób ? Można kogoś bezproblemowo znaleźć. Czy są tam tylko sami wymiatacze? Nie wiem dokładnie w jaki sposób się gra (są to pojednyki? i chyba piosenki się losuje)...

POZDRO, puma111

To może po prostu osobno kup grę i gitarę? :) Kupując używaną zaoszczędzisz na kosztach ;) Multi to niestety dziwna sprawa. Czasami nie można znaleźć żadnej osoby, a jak już znajdziesz to zdarza się że zrywa nieoczekiwanie połączenie. Z drugiej strony jeśli po prostu zaprosisz do wspólnej gry znajomego to gra się bezproblemowo. Co do poziomu, to przeważnie na multi grasują osoby grające na Expercie, rzadziej na Hardzie (niższe poziomy trudności to ekstremalna rzadkość ;) ). Co do samej rozgrywki to można grać wspólnie jako band lub w trybie kompetycji. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja, z tego co napisałeś to nawet nie mam czego szukać w multi na poziomie easy/normal ??? (to będzie moja pierwsza gra z serii GH). Z tego co się wyczytało to podobno najlepsza jest zabawa jak jest druga giatra/band i dlatego szukam info o multi bynajmniej może dać coś z zabawy z przyjaciółmi na kilku "instrumentach". Troszkę słabo jeśli tak będzie z zabawą online. Ale chyba i tak zakupię zestaw GH:WoR (teraz można dostać za 200zł) bo jest o ile wiem dużo piosenek, ew. mogę porobić trofea...

Pzdr, puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GH WOR nawet w singlu jest sporo zabawy na wiele godzin, zwłaszcza że to twoje początki w GH, co do multi to obecnie raczej jest ciężko lecz jeśli masz cierpliwość to jest szansa że po kilku minutach przeważnie się ktoś dołączy. O poziom trudności nie musisz się zbytnio martwić, możesz grać na normal z osobami grającymi na hard i nadal będziesz miał szansę wygrać. Ja mimo tego że jestem miłośnikiem serii GH do dzisiaj uwielbiam grać na medium zwłaszcza te trudniejsze utworki. Zawsze możesz poszukać ludzi na forach którzy jeszcze w to grają, i się zgadać na małą sesje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak zaimportować kawałki z metallici do Warriors of Rock? w ps store widze tylko dlc do importowania kawałków z GH 5 :/ będę bardzo wdzięczny za pomoc. Słyszałem że kawałki metallici w połączeniu z WOR to totalna miazga :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być dostępny do ściągnięcia za jakąś dopłatą, no i potrzebujesz klucz z gry GH Metallica, może nie możesz znaleźć lub może już nie ma, sprawdzę z ciekawości jak będę w psstore. Dodatkowo możesz kupić dlc Deatch Magnetic. Tak czy siak Metallica wymiata całkowicie zwłaszcza w WOR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na storze nie ma a sklepik w WOR nie działa :( szkoda że przestali wspierać grę i zabrali możliwość importu metallici :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko . Posiadam tą gierkę i chcę dokupić pewne utwory na PSN. Wszystko jest proste tylko że chciałbym dokupić utwory z poprzednich części GH czy istnieje taka możliwość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesujące Cię utwory były w postaci dlc do poprzednich części ( World Tour, Metallica,5 ) to tak o ile są dostępne, natomiast jeśli chcesz utwory z podstawek to musisz zakupić/ściągnąć import każdej z gier (metallica import disc jest już chyba niedostępny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak zaimportować kawałki z metallici do Warriors of Rock? w ps store widze tylko dlc do importowania kawałków z GH 5 :/ będę bardzo wdzięczny za pomoc. Słyszałem że kawałki metallici w połączeniu z WOR to totalna miazga :)

Kod z instrukcji GH:M wystarczy wbić w grze,pojawi sie paka do ściągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie zimportujemy kawałków z poprzednich odsłon, bo ta opcja była dostępna przez sklepik GH (tam wklepywało się kody z książeczki), który z wiadomych względów zamkneli. Trochę żałuje, że wcześniej nie zaopatrzyłem się w GH5, zawsze było by to parę piosenek na plus ;)

puma111 <-- źle mnie zrozumiałeś, możesz grać w multi na każdym poziomie trudności, ale przeważnie grają wymiatacze :) Możesz spokojnie grać z nimi w coop "quickplay+" na poziomie easy ;) Tak jak wcześniej było napisane, najlepiej grać ze znajomymi, bo wyszukiwanie graczy trwa długo, nawet jak kogoś znajdzie jest duże prawdopodobieństwo, że i tak zerwie połączenie z drugim graczem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek co do GH5, plik importowania kawałków jest w dalszym ciągu na storze więc chyba nic straconego? co do metallici żałuję ;( żałuję że tak późno kupiłem GH, genialna gra. Najlepszy rodzaj zabawy i frajdy jaki może dać gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek co do GH5, plik importowania kawałków jest w dalszym ciągu na storze więc chyba nic straconego? co do metallici żałuję ;( żałuję że tak późno kupiłem GH, genialna gra. Najlepszy rodzaj zabawy i frajdy jaki może dać gra.

To fakt. Gra jest zajefajna. Ja też zapoznałem się z tym rodzajem rozrywki dość późno, bo zaledwie parę tygodni temu. Za to mam już GH: Metallica i WoR, a dzisiaj doszedł RB: AC DC Live. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

Chcę sobie kupić Guitar Hero: Warriors of Rock w bundle packu, od razu mówię, że nie grałem w żadną z serii tych gierpardon.gif i mam do was kilka pytań:

1) powiedzcie coś o tej nowej perkusji

2) i to samo o gitarce, a może starsze modele lepsze ?

Mikrofony mam bezprzewodowe z SingStara to chyba będą kompatybilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gitarę z Guitar Hero: Warriors of Rock i jestem z niej bardzo zadowolony. Wykonanie pierwsza klasa, działanie też. Innych gitar nie miałem więc jestem dość subiektywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Wiecie co oglądając no YT np. występy 100% expert rzuciło mi się w oczy to, że przycski są strasznie głośne w filmikach wręcz zagłuszają muzykę czy jest to odczuwalne (te dźwięki)??

2.Druga rzecz to w jakich sytuacjach (bo ja odpowiedniego znacznika na ekranie w filmikach nie widzę) kiedy wciskać tę gumową przekładkę w pierwszej części gitary (odpowiednik pociągania strun) niekórzy raz naciskają (wręcz czasmi naparzają) a czasmi pomagając sobie 2 ręką grać na gryfie nie zajmują się klepaniem tej przekładki? Więc czy używanie jej wogóle do wyniku daje coś (ogólnie jak się i kiedy to używa??).

3.Czasami (rzadko) widzę, że niektórzy używają wajchy odstającej od gitary z lekka czy jest jakoś oznakowane kiedy to poruszać ??

4. Jeśli producenci powoli rezygnują z wspierania gry tzn. planują nową grę wydać z seri GH? Czy po prostu skutek małej sprzedaży?

Pff, trochę przelało się moich odwiecznych pytań :sweat:

Pozdrawiam i czekam a odp. pewnie dla niektórych dziwnych i laikowych pytań, ale życiowych heheh :pardon:

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie przeszkadza to wcale

2. Nie mam zielonego pojęcia. To jakaś wyższa szkoła jazdy.

3.To samo co wyżej.

4. Sprzedaż była gigantyczna. Seria GH to jedna z najlepiej sprzedających się gier w historii, ale chyba koszty praw autorskich są wysokie i cały interes się nie opłaca. Oficjalna wersja jest taka że na razie w serii jest przerwa i nowych odsłon na razie nie ma w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli przeszkadza stukanie gitary to na pewno słuchawki rozwiążą problem lub pogłośnić kolumny.

2. Strum bar bo o to ci chodzi, trzeba szarpnąć w górę lub w dół kiedy 'nutka' będzie na odpowiedniej pozycji. Przy większej ilości łatwiej jest naciskać naprzemiennie, czyli góra dół lecz do tego też trzeba nabrać wprawy. Ja np. od początku strumuję prawie zawsze w dół, i dlatego trzeba naparzać w ten pstryczek. Wyjątkiem są specjalnie oznaczone nutki, które wbijasz tylko za pomocą przycisków, bez używania strum bara, więc można wspomóc się drugą ręką.

3. Wajchy możesz używać w momencie kiedy są długie dzwięki ( dane przyciski na gryfie muszą być wciśnięte na czas trwania danych dźwięków), dodatkowo jeśli te długie dźwięki zaczynają się od gwiazdek ( odpowiadają za ładowanie star power) i dodatkowo używasz wajchy to dostajesz jakieś bonusy ale nie pamiętam czy dodatkową punktację, czy tylko szybsze ładowanie star powera.

4. Gdzieś kiedyś czytałem że jakieś studio myśli na kolejną częścią GH ale w jakiejś innej formie, pożyjemy zobaczymy. Ja osobiście czekam z niecierpliwością na Rocksmith gdyż zaczynam uczyć się grać na prawdziwej gitarze, ale dla zabawy lubię od czasu do czasu pograć w GH

Jeśli coś pomieszałem to sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×