Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W tej chwili posiadam PS Move i kamerkę, mam także dwa pady ( DS3 i SIXAXIS ) i headset Sony.

Zamierzam jeszcze dokupić Navigation Stick.

W związku z tym chciałbym kupić jakąś ładowarkę. Zanim jednak kupię chciałbym wiedzieć czy warto?

No i czy jeśli wymienione akcesoria będą stale podłączone to czy nie wpłynie to negatywnie na żywotność akumulatorków??

Przeglądając Allegro znalazłem kilka propozycji.

coś na Move :

http://allegro.pl/ps3-move-ladowarka-do-motion-navigation-4console-i1423679581.html

2 pady + Move :

http://allegro.pl/ps3-ladowarka-do-move-i-dualschock-3-dreamgear-ss-i1422121514.html

I jeszcze coś takiego :

http://www.ultima.pl/zestaw_ladowarek_tricharger_playstation_move/i9340/

Jest tego więcej ale wybierałbym którąś z tych trzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie jest to bezsensowany zakup. lepiej juz kupic drugi kable usb i w razie czego ladowac przez usb w komputerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ładowarkę od sony, sam ją mam i świetnie się sprawuje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy jak zakupie playstation move pack to czy w tym zestawie jest kontrolek nawigacyjny? Jeśli nie to czy jest on niezbędny do grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy jak zakupie playstation move pack to czy w tym zestawie jest kontrolek nawigacyjny? Jeśli nie to czy jest on niezbędny do grania?

W zestawie nie ma kontrolera nawigacyjnego, jest: kontroler move, kamerka, płyta demo, pasek do kontrolera. A co do potrzeby posiadania nawigatora to poczytaj na forum, jest tego pełno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem w tym temacie że różdżka kosztowała kiedyś 149pln - skoczyła do ponad 200 i teraz spada i jest na poziomie 170

nie orientowałem sie movem od poczatku i pytanie moje po ile były na początku starter packi ?

skoro cena spada to myśle że warto poczekać - pytanie gdzie jest dolny pułap (podejrzewam że właśnie +/- cena premierowa) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt i Saturn (a przynajmniej niektóre z nich) na premierę miały Starter Packi za 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no teraz to jest okazja, move na allegro za 149zł tak jak na premierze SUPER!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

robie projekt dodatku do Playstation Move. Czy moglby mi ktoś podac dokładne wymiary (wysokość i srednice) kontrolera Playstation Move motion i navigation.

Dziekuje bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. od kilkunastu dni jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli PS3. Mam jednak małą wątpliwość i pytanie. Chodzi mi o kamerkę oraz kontroler Move. Co jakiś czas pojawia się problem z kalibracją urządzenia. tz mam informację że kamerka nie widzi urządzenia. Czy jest to uszkodzenia sprzętu czy po prostu tak jest ?. Po wyłączeniu konsoli zresetowaniu wszystkiego wraca wszystko do normy. Kontroler naładowany kamerka podpięta lecz pojawiają się problemy. czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał ? Proszę o pomoc.

Hej mam podobny problem. Zdarza się to tylko w grze Racket Sports. W pozostałych błąd nie występuje. Pomaga tylko odpalenie gry na nowo. Czy to problem sprzętu, czy tylko taka uroda tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma troche inny problem gdyż, dość często celowniczek bezwładnie lata po ekranie (na różnych grach), nawet kilkukrotne kalibrowanie nie pomaga, po prostu tak jakby "musi się samo zrobić". O co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma troche inny problem gdyż, dość często celowniczek bezwładnie lata po ekranie (na różnych grach), nawet kilkukrotne kalibrowanie nie pomaga, po prostu tak jakby "musi się samo zrobić". O co w tym chodzi?

Moze za duzo kawy? : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wymówkę gdyż kawy nie pijam w ogóle ;-P , po prostu znika z ekranu i choćbym nie wiem gdzie machnął to na chwile sie pojawi i zniknie znów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wymówkę gdyż kawy nie pijam w ogóle ;-P , po prostu znika z ekranu i choćbym nie wiem gdzie machnął to na chwile sie pojawi i zniknie znów.

Często też występuje i u mnie. Z reguły jest to spowodowany słabym poziomem naładowania aku w kontrolerze, ale nie zawsze. Także coś w tym musi być, ze u tylu użytkowników problem się powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację pare razy w Sports Champions, gdzie nie ważne jak bardzo się starałem nie udało mi się skalibrować kontrolera. Wyłączenie i włączenie gry zawsze działa. Move jest dosyć nowe i pewnie Sony wypuści jeszcze jakieś poprawki do protokołu dla developerów bo gdzieś na tej płaszczyźnie szukałbym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem z Move'm mianowicie w Dead Space Extraction (tylko to narazie mam) zdarza się, że pomimo trzymania kontrolera nieruchomo wskaznik powoli "odjeżdza" w bok. Nie dzieje się tak zawsze i po pomachaniu na wszystkie strony wszystko wraca do normy.Bywa też, że celownik i move "rozjeżdzają się" względem siebie i celownik jest przesunięty np. o 20 cm.No i znowu kilka wymachów i jest ok.Kontroler kalibrowany milion razy na wszystkie sposoby,grany przy różnym świetle a kamerka ustawiana w różnych miejscach.Czy zdarza się to też u Was?Pytam bo jak coś to nie chce reklamować sprawnego sprzętu.Nie mam narazie innych gier żeby spróbować czy też tak się dzieje.Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem z Move'm mianowicie w Dead Space Extraction (tylko to narazie mam) zdarza się, że pomimo trzymania kontrolera nieruchomo wskaznik powoli "odjeżdza" w bok. Nie dzieje się tak zawsze i po pomachaniu na wszystkie strony wszystko wraca do normy.Bywa też, że celownik i move "rozjeżdzają się" względem siebie i celownik jest przesunięty np. o 20 cm.No i znowu kilka wymachów i jest ok.Kontroler kalibrowany milion razy na wszystkie sposoby,grany przy różnym świetle a kamerka ustawiana w różnych miejscach.Czy zdarza się to też u Was?Pytam bo jak coś to nie chce reklamować sprawnego sprzętu.Nie mam narazie innych gier żeby spróbować czy też tak się dzieje.Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Spróbuj włączyć i wyłączyć kontroler, ew. następnie grę. U mnie w 100% pomaga. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delta 3 czyli rozumiem,ze u Ciebie tez zdarzaja sie takie cuda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja w zadnej grze nie widzialem takich cudow (a mam ich kilka ) moze macie uwalone kontrolery ?!?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problemy z kalibracją przed rozpoczęciem gry to na 100% jest problem kontrolera. Mam dwa kontrolery jeden kupiony po premierze drugi jakiś tydzień temu. Z pierwszym nie ma i nigdy nie było problemu a ten nowszy ma właśnie takie problemy jak opisujecie. Naciskam przycisk od kalibracji i gra stwierdza, że kontroler się porusza. Jak go wyłączę i włączę to działa prawidłowo. Nie pomaga kalibracja z poziomu ustawień systemu więc wysyłam go na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tez miałem problemy z tym, że celownik kontrolera uciekał mi na boki ekranu, pomagało wyłączenie kontrolera i ponowne włączenie. (tylko po kalibracji w Sports Champions)

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sęk tkwi w tym, że kontroler nie ma problemów z kalibracją-każdą przechodzi bezbłędnie.Tą w menu konsoli jak i w grze. Nigdy też nie widziałem komunikatu, że nie można go wykalibrować. To przesuwanie się celownika względem kontrolera i delikatne ściąganie występuje już w samej grze i najczęściej po kilku gwałtownych wymachach. Może to jakiś błąd Dead Space Extraction bo tylko to narazie ma do testowania.

Spróbuje jeszcze włączania i wyłączania Move'a bo tego jeszcze nie próbowałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delta 3 czyli rozumiem,ze u Ciebie tez zdarzaja sie takie cuda?

Czasami w Sports Champions. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ps move zalała się wodą i nic nie readuje nie działa z ps3 możecie jakoś pomóć? Co mam zrobić? Dodam że gwarancje zostawiłem w uk gdzie move zostało kupione .Na kablu próbowałem i nic P-O-M-O-C-Y!!!

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×