Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parę pytań bo przymierzam się do zakupu ps move ;D Po co i na jakie gry jest navigation stick( i po co ? Da sie bez niego obejść?)? Głównie pewnie będe grał w jakieś walki aragorn qest, the fight itp. Czy jak w grach mam np 2 ręce to potrzebne są 2 kontrolery te z tymi kuleczkami(czy 1 z kulką i 1 navigation)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdą grę da się obejść bez navi bo można grać na padzie, ale navi jest za grosze więc warto kupić

każda gra ma inaczej, zależy o co pytasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup navi jak odczujesz potrzeba na poczatek mozna obejsc sie bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uno problemo.

 

Brat dostał drugiego Move na święta i po wigilii chcieliśmy sobie pograć we dwóch w Sport Champions 2. Wcześniej podłączyliśmy 2 Move'y do ładowania, aby były w pełni naładowane. Po 2h ładowania odpinamy(chociaż jeszcze nie były w 100% naładowane) i tu wystąpił problem. Ten starszy move, który mieliśmy normalnie działa, natomiast nowy po odpięciu nie reaguje, tak jakby bateria była wyczerpana. Podpinając go USB normalnie działa i mogę śmigać, ale gdy tylko odepnę to zero kontaktu, nic nie reaguje. Miał ktoś podobny problem? Domyślam się, że coś z akumulatorem, ale czy na pewno.
Podłączyłem go jeszcze raz do ładowania żeby w 100% się naładował i zobaczę jeszcze raz jak nie zadziała to raczej reklamacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Move ma officjalne sterowniki na PC, bo w 2011 roku Sony coś ogłaszało, że takowe powstaną ale nic więcej nie mogę znaleźć na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam problem z podłączeniem play station move do ps3. Gdy podłączam pierwszy raz do konsoli przez kabel i naciskam przycisk ps jedyną reakcją jest migająca czerwona lampka, niestety move nadal nie jest podłączony i gdy włączam jakąś gre lub konfigurator w menu wyskakuje komunikat aby podłączyć. Jeśli ktoś wie co robie źle będę bardzo wdzięczny za pomoc. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nowy kontroler to daj mu się naładować chwilę, a najlepiej kilka godzin. Potem będzie działał bez problemu. :)

Edytowane przez robgracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w EXP mozna podladowac pada uzywajac tego wejscia mini usb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×