Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Pisze ponieważ mam problem z wiązany z kontroler navigation zakupiłem go wczoraj. Wszystkie przyciski działają lecz przy grach typu move nie jest wykrywany ruch tego pada. Także nie jestem jakims specjalistą w sprawach ps3 wiec może popełniłem jakis problem związany z ustawieniami. Chodz tylko go podłączylem i wszystkie przyciski działaja. Prosze o pomoc. Z góry dziekuje.

Przecież navi controller nie jest kontrolerem ruchowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navi kontroler to jest to samo co pad tylko w ksztalcie pozwalajacym na wygode uzywanie go 1 reka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z kontrolerem ruchów, a dokładnie z jego kalibracją . Przedwczoraj kupiłam sobie PS Move i bez problemu podłączyłam konsolkę do TV. Gry działały bez zarzutu. Wczoraj chciałam sobie pograć i kontroler ruchów w ogóle nie chce się kalibrować. Żeby było zabawniej, to standardowy pad działa bez problemu, a kamerka działa, tylko bez kontrolera ; / Czym to może być spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z PS Move, kiedy naciskam przycisk PS kontroler nie reaguje, 'kulka' nie świeci, nie migają żadne diody. Tak samo jak podłącze kontroler kablem do konsoli. Jednak jak podłącze go do komputera i nacisnę PS to czasami załapuje i zaczyna migać czerwona dioda. Oczywiście kontroler mimo wszystko nie działa bo jest podłączony do PC a te miganie zakładam oznacza wyszukiwanie konsoli. Próbowałem tak trzymać kontroler przez jakiś czas (1-2h) podłaczony gdyż pomyślałem że to może być wina rozładowanego akumulatora ale nic to nie dało. Czy ktoś wie co to może być i jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz mova przez kabel do ps3 ... i wciśnij przycisk PS. "Kula" nie świeci się gdy właczysz kontroler a dopiero gdy użyjesz go w jakiejś grze. Jeśli na movie nie zapali Ci się czerwona diodka, albo mryga, to albo jest rozładowany.... albo trzeba będzie go oddać na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nic to nie daje.

Jak jest z gwarancją w przypadku kiedy Move dostałem w komplecie z całym PS3? Czy muszę zanosić cała konsole z wyposażeniem i movem czy mogę tylko samą różdzkę z paragonem? Konsolka była kupowana w Saturnie jeżeli ma to jakieś znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nic to nie daje.

Jak jest z gwarancją w przypadku kiedy Move dostałem w komplecie z całym PS3? Czy muszę zanosić cała konsole z wyposażeniem i movem czy mogę tylko samą różdzkę z paragonem? Konsolka była kupowana w Saturnie jeżeli ma to jakieś znaczenie.

Proponuję tam zadzwonić i się spytać. Ewentualnie sprawdź u jakiegoś znajomego (co ma ps3) czy u niego ruszy ta różdżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

jaka musi być odległość pomiędzy telewizorem a PlayStation Move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem sobie PS Move do mojego slima i pojawił się duży problem. Nie wazne jak próbuję kalibrować kontroler w momencie kiedy wejdę do gry ucieka wskaźnik poza ekran i nic nie mogę zrobić. Kontroler po restarcie działa chwilę a potem znowu świruje. Czasem bez restartu nawet nie jestem w stanie go skalibrować ( niektóre gry wypisują że zbyt dużo ruchów ) kiedy kontroler jest sztywno trzymany.

Czego próbowałem :

- wyłączać czujnik magnetyczny

- resetować kontroler , eye i ps3

- zmieniać tło na bardziej stonowane lub dosłownie pustą ścianę

- zabawy z oświetleniem

- różne odległości i ustawienia ps eye

Niestety nic z tego nie działa i nie sposób w ogóle używać kontrolera bo momentalnie kręci się w jedną strone etc.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gragha,

widzę, że próbowałeś właściwie wszystkiego, co mi przyszło do głowy.

Proponuję spróbować z gwarancją. Jeśli sprzęt jest wadliwy (a często się o tym słyszy) to na pewno gwarancję uwzględnią.

Nie ma się co dołować i kombinować. Po to jest gwarancja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może to będzie mega lamerskie pytanie ale drógiego muva z konsolą łączymy tak jak pada 1 raz? kablem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gragha,

zanim udasz się do punktu gwarancji , sprawdź dla pewności mova u kumpla który posiada ps3 . to nie jest normalne co piszesz. ja na kilkadziesiąt włączeń mova miałem ze dwa takie przypadki że celownik mi uciekał . za każdym razem ponowne włączenie konsoli rozwiązywało problem. co ciekawe dwa razy zdarzyło się to na killzone3 , na innych grach był spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może to będzie mega lamerskie pytanie ale drógiego muva z konsolą łączymy tak jak pada 1 raz? kablem?

Oczywiście TAK. Choć u mnie połączyły się z systemem obie różdżki, a połączona kablem była tylko jedna. jak widać Move ma swoje chumory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 uruchamiamy z juniorem raz na miesiąc jak dobrze idzie, dziś chciałem pograć w sportowe zmagania i lipa jeden kontroler rozładowany (normalna sprawa) drugi nie przechodzi pierwszej kalibracji (move+T w kamerke) monit kalibracja nieudana, jak już się udało za powiedzmy 20 razem, to i tak działał jak chciał...<br>Na razie ładuje oba kontrolery, macie jakiś inne pomysły, miał już ktoś podobny problem.<div><br></div><div>Edit. Sprawa się rozwiązała, przycisk reset zadziałał dopiero jak move był w pełni naładowany .</div>

Edytowane przez siwyyy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na gwiazdkę zamówiłem sobie PS MOVE starter pack, 2 gry i dodatkowy kontroler MOVE. Wczoraj przyjechała do mnie rodzina i intęsywnie grała na nim 4 godziny. Dzisiaj patrze że gumowa kulka w obu kontrolerach co 30 sekund miga zamiast świeci. Nie wiem czy tak jest we wszystkich kontrolerach czy te moje są po protu zepsuje. Proszę o poradę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadam głupie pytanie.

próbowałeś go ładować, kalibrować itp?

Tak, ładowałem ponad 3 godziny i wiele razy kalibrowałem. Niestety bez skutecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakladac nowego tematu, a nie bardzo wiem gdzie wrzucic moje pytanie wiec napisze tutaj. Chcialbym kupic sobie ten klips na tv do kamerki Playstation Eye:

bitpoland-podstawka-uchwyt-stojak-na-kamere-playstation-eye-do-ps3-move.jpg

czy uzywa go ktos i jak sie sprawuje? Faktycznie pasuje do kazdego TV i czy kupowac jakiej konkretnej firmy czy poprostu jak najtanszy? :>

Grubosc mojgo tv 42mm z tym, ze sama ramka nie jest od gory calkiem plaska.. (click!)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę potwierdzić, że ta podstawka ze zdjęcia (mam to samo) jest super, pasuje właściwie do wszystkiego, już nie raz czepiałem ją na stercie książek, pudełku, krawędzi fotela i oczywiście na TV i na monitorze od kompa. Na wewnętrznych krawędziach od środka (te co "trzymają" się czegoś, na czym się mocuje uchwyt) są pokryte antypoślizgowym materiałem, przez co nic się nie przesuwa etc, a nie jest zarazem inwazyjne dla obudowy TV.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim .Mam taki problem z kontrolerem Move ,że jak podłącze go do ładowania to przez pewien czas (około 2min ) miga dioda i przestaje migać ;/ I nie mogę załadować Kontrolera a mam chęć pograć ;(

Proszę o Pomoc bo strasznie nad tym ubolewam ;/

Z góry dziękuje i Pozdrawiam ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dokupiłem drugi kontroler ruchu ale nie chce działać na mojej konsoli , miga tylko czerwona dioda i po pewnym czasie gaśnie. Poszedłem do kolegi od którego kupiłem ale na jego konsoli działa normalnie , natomiast mój na jego konsoli nie działa. Wie może ktoś w czy jest problem ? Próbowałem resetować ale nie pomogło . Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dokupiłem drugi kontroler ruchu ale nie chce działać na mojej konsoli , miga tylko czerwona dioda i po pewnym czasie gaśnie. Poszedłem do kolegi od którego kupiłem ale na jego konsoli działa normalnie , natomiast mój na jego konsoli nie działa. Wie może ktoś w czy jest problem ? Próbowałem resetować ale nie pomogło . Proszę o pomoc

A probowales ten nie dzialajacy skalibrowac jako jedyny kontroler move ??

glupie pytanie sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×