Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

A tego drugiego nie włącza się w czasie gry, kiedy gra tego wymaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego drugiego nie włącza się w czasie gry, kiedy gra tego wymaga?

wlancza ale po wybraniu gry na dwa move powinna gra poprosic o wlaczenie drugiego i kalibracje, chyba ze nie

to sprobowac wcisnac select czyli szybka kalibracja ja tak robilem jak mialem problem w NBA2k12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak w temacie, kontroler ruchu nie działa (tzw. różdżka). Dzieje się tak, że przez ok. 30 minut idzie normalnie pograć, a następnie wyskakuje komunikat na szarym tle "Kontroler ruchu został odłączony... etc." i do tego jeszcze jest trójkącik z wykrzyknikiem. Pytanie, co może być powodem takiego zachowania się kontrolera? Pomaga wyłącznie restart konsoli, aby ponowie zaczął działać kontroler. Akumulator jest naładowany na 100%.

Pozdrawiam,

web1647p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z bezprzewodowym kontrolerem w grze Dead Space Extraction. Niby go wykrywa, bo ta koncowka zaczyna migac, ale nie moge nic nim zrobic. Jesli ktos spotkal sie z czyms takim i wie jak sobie z tym poradzic to prosze o pomoc, z gory dziekuje:) Gra oczywiscie jest oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z podłączeniem navigation controllera do PS3 FAT (40 GB). Kontroler jest w miare nowy, orginalny.

Działa bez poroblemu u mojego brata na nowej konsoli (ps3 slim 320 GB).

U mnie po podłączeniu przez kabel cały czas miga czerwona dioda po czym kontroler sie wylancza. Restarty odłączneia i zmiany kabli nie pomagają.

Moja PS3 jest na akutalnym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może próbuje się on parować na "kanale" np 2 do którego przypisany już był lub jest jakiś inny kontroler np. pad. Wejdź w XMB i chyba w akcesoria i sprawdź ew. zmień mu numerek na inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z move i nie wiem czy problem jest z kontrolerem move czy z grą .

Problem dotyczy gry : The house of the dead overkill , za cholerę nie mogę w tej grze skalibrować move .

Natomiast w Sport Champions działa bez problemów .

Dodam tylko tyle że kalibrowałem move w konsoli kilkakrotnie, resetowałem move i nic nie pomaga .

Kontroler move jest nowy posiadam go od 21 lutego tego roku .

Gry są nowe , oczywiście oryginalne . Proszę o pomoc bo nie wiem czy jechać z kontrolerem do sklepu z reklamacją !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki problem że gdy jestem na poziome menu i chce właczyc mova to ta czrwona kontrolka zaczyna tylko mrugać i po chwili gaśnie. Trzeba go jakoś specjalnie konfigurować ( move był urzywany wczesniej na innej konsoli)

Nie posiadam chwilowo pada wiec nie moge właczyc gry. Da sie moze poruszac po menu movem czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ten dział, ale... Spróbuj podłączyć kontroler kablem do konsoli, zrób kalibracje w ustawieniach akcesoriów. Do poruszania się po menu konsoli, trzeba mieć wciśnięty tylny przycisk, zwany T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu podłącz go kablem do konsoli a następnie naciśnij przycisk move

PS.Szkoda że nie ,,urzywasz" słownika.... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam takie pytanko jak kupie sobie ps3 z movem i do tego ten karabinek ^.^ to bede mogl grac na nim w BF3, CoD MW3 lub inne podobne gry ??

Z Gory Dzieki .....

Pozdrawiam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mógł, bo najpierw te gry muszą umieć obsugiwać move, a wymienione przez ciebie nie potrafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z podłączeniem dodatkowego kontrolera. Posiadam już 2 pady i 2 kontrolery do mova a ostatnio dostałem navigation controller i za Chiny nie mogę go podłączyć. W instrukcji jest napisane żeby podłączyć go do konsolki kablem usb ale to nic nie daje, podczas przyciskania odpowiedniego klawisza na kontrolerze tylko miga dioda i nic się nie dzieje. Kombinowałem również z przypisywaniem padów i nic to nie dało (pady mam ustawione 1 i 2 a kontrolery do mova jako 3 i 4). Szukałem podobnego problemu w googlu ale nic to nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem pistoletu/karabinu do ps move jaki polecacie? Jaki warto wybrac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SharpShooter ale na razie tylko kilka gier z niego korzysta, ale przyjemność grania jest ogromna.

Jeżeli potrzebujesz pistoletu do gier typu House od the Death to bez pistoletu też się dobrze gra tylko nadgarstek czasem boli.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Planuję zakup move jednak mam mało miejsca przed telewizorem ok. 130 cm nawet jesli to bedzie ok to ruchy nie będą zbyt łatwe. Myślę, nad umieszczeniem kamerki nie bezpośrednio nad telewizorem ale troche pod kątem - myślicie że to może wypalić? jeśli tak to ile maksymalnie mogę ją "wykrzywić" jak myślicie? Niestety nie mam możliwości sprawdzić tego przed kupnem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Można umieścić pod katem ale minimalnie może z 10 stopni na pewno nie więcej.

Na mova potrzeba minimalnie 2,5 m i jeszcze obszar za tobą.

Przy graniu w 2 osoby potrzeba jeszcze sporej szerokości wolnego miejsca do grania aby na siebie nie wpadać

3,5m x 3,5m to minimum dla w miarę komfortowej gry a żeby grać bezpiecznie i bez wpadania na siebie trzeba ogołocić z mebli średniej wielkości pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w testa pisali, że wystarczy 1,5 metra - chyba nawet na ps3site.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do gry.

W sport champions linia na której się konfigurujemy jest na 2,7m z tego co pamiętam. Dość często ruszamy się do tyłu i do przodu.

W dance star party miejsca trzeba jeszcze więcej

1,5 m może i starczy na jakieś gry kanapowe typu Echochrome. Być może na strzelanki też wystarczy.

Ogólnie jest to sprzęt na duże amerykańskie rezydencje a nie polskie M2. Mam dość duży pokój a i tak zawsze sofy muszę poprzestawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej na mój studencki pokoik :D a jak wygląda sprawa ze sprzedażą tego? Dużo stracę jeśli kupie sobie w lipcu i sprzedam po wakacjach (pod koniec września)? Bo w domu gdzie wracam na wakacje mam ogólnie dużo miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na forum więcej osób sprzedaje niż jest chętnych do kupna.

Najrozsądniej będzie kupić używkę i sprzedać po wakacjach z małą stratą a może i za tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z podłączeniem dodatkowego kontrolera. Posiadam już 2 pady i 2 kontrolery do mova a ostatnio dostałem navigation controller i za Chiny nie mogę go podłączyć. W instrukcji jest napisane żeby podłączyć go do konsolki kablem usb ale to nic nie daje, podczas przyciskania odpowiedniego klawisza na kontrolerze tylko miga dioda i nic się nie dzieje. Kombinowałem również z przypisywaniem padów i nic to nie dało (pady mam ustawione 1 i 2 a kontrolery do mova jako 3 i 4). Szukałem podobnego problemu w googlu ale nic to nie dało.

Każde nowe urządzenie musi zapisać się jako 1 czyli wszystko przesuń o numerek do przodu i wtedy przypisujesz. Miałem tak z drugim padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie gry na Move - Move Fitness. Jako, że z konsoli korzystamy w kilka osób, to mam pytanie odnośnie ilości zawodników mogących założyć swój własny profil, na którego konto będą spływać kolejne etapy rozwoju i postępów w walce z tłuszczem:) Czy jest jakaś ograniczona liczba osobnych profili w tej grze??

Dziękuję za ewentualną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samej grze jako takiej nie można stworzyć kilku profili, ale każda osoba powinna logować się na konsoli ze swojego konta i uruchamiać grę ze swojego konsolowego profilu i wtedy w grze ustawić swój profil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×