Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Kontroler naładowany , kamerka od 1,5 do 2,0 M od kontrolera. na wysokości brzucha i klatki.

No to mamy rozwiązanie. Nakładaj buty i marsz do sklepu. Zapakuj wszystko, bierz paragon i leć do sprzedawcy, niech Ci wymienią lipny sprzęt lub naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO MARTWIĘ SIĘ ŻEBY MI NIE WGRALI NAJNOWSZEGO SOFTU :-( BO WTEDY JAILBREAK NIE BĘDZIE CHODZIŁ :-(

No to mamy rozwiązanie. Nakładaj buty i marsz do sklepu. Zapakuj wszystko, bierz paragon i leć do sprzedawcy, niech Ci wymienią lipny sprzęt lub naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO MARTWIĘ SIĘ ŻEBY MI NIE WGRALI NAJNOWSZEGO SOFTU :-( BO WTEDY JAILBREAK NIE BĘDZIE CHODZIŁ :-(

:D

Ty masz coś nie tak z kontrolerem lub ewentualnie z kamerką a nie z PS3. Ty masz im nie zanosić konsoli, tylko różdźkę i ten cały zestaw move.

Acha, spróbuj wywalić z systemu oprogramowanie z move i wgrać wszystko od nowa, może to coś da (jak Ci się nie chcę iść do sklepu:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWIEDZ MI JAK WYWALIĆ TO OPROGRAMOWANIE Z move I z kamerki ? niestety playstation kupione w PLAY więc muszę odesłać wszystko jak chcę mieć zwrot lub wymianę lub naprawę.

:D

Ty masz coś nie tak z kontrolerem lub ewentualnie z kamerką a nie z PS3. Ty masz im nie zanosić konsoli, tylko różdźkę i ten cały zestaw move.

Acha, spróbuj wywalić z systemu oprogramowanie z move i wgrać wszystko od nowa, może to coś da (jak Ci się nie chcę iść do sklepu:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W robocie jestem więc nie pamiętam jak to leciało... chyba tak: wejdź w Games, później Game Data Utility...wciśnij trójkącik na danym programie i wywal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem w robocie :-) jak już będziesz poza robotą to napisz proszę dokładnie jak to wywalić żebym znowu nie wypierdzielił coś potrzebnego :-) z góry dzięki za pomoc :-)

W robocie jestem więc nie pamiętam jak to leciało... chyba tak: wejdź w Games, później Game Data Utility...wciśnij trójkącik na danym programie i wywal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem w robocie :-) jak już będziesz poza robotą to napisz proszę dokładnie jak to wywalić żebym znowu nie wypierdzielił coś potrzebnego :-) z góry dzięki za pomoc :-)

Weź w ogóle wywal Ps3, po co Ci ten sprzęt w domu, tylko nerwy i problemy :D :D :D

Później napisze, jak mnie nikt nie wyprzedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie i jak ? udało ci się wyczaić jak wywalić to urządzenie i na nowo zainstalować ?

Weź w ogóle wywal Ps3, po co Ci ten sprzęt w domu, tylko nerwy i problemy :D :D :D

Później napisze, jak mnie nikt nie wyprzedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mógłby ktoś mi przesłać na maila(rafal342@o2.pl) albo wrzucić na jakiś serwer save z The Shoot z odblokowanymi wszystkimi pięcioma rozdziałami(filmami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Navigation Stick da się bez problemu zastąpić padem? Pytam bo przymierzam sie do kupienia Mova z Wyprawą Aragorna i zobaczyłem w trailerze, że w czasie gry się korzysta z NS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym że pad jest mniej wygodny :)

To juz szczegół, trzymać się da, po prostu 500zł na raz to dla mnie duży wydatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Mam do was pytanie ;p czy na PS3 move działają wszystkie gry czy tylko wybrane ? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Mam do was pytanie ;p czy na PS3 move działają wszystkie gry czy tylko wybrane ? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

od wewnętrznych studiów:

  • Beat Sketcher (jesień 2010)
  • SOCOM 4: U.S. Navy Seals (jesień 2010)
  • EyePet (wrzesień 2010)
  • Kung Fu Rider (wrzesień 2010)
  • Sports Champions (wrzesień 2010)
  • Start The Party! (wrzesień 2010)
  • Echochrome II (wrzesień 2010)
  • Tumble (wrzesień 2010)
  • Hustle Kings (październik 2010)
  • The Fight: Lights Out (październik 2010)
  • The Shoot (październik 2010)
  • TV Superstars (październik 2010)
  • High Velocity Bowling (październik 2010)
  • PAIN (październik 2010)
  • Heavy Rain (październik 2010)
  • SingStar Dance (listopad 2010)
  • LittleBigPlanet 2 (listopad 2010)
  • Sly Collection (listopad 2010)
  • Heroes On The Move (tytuł roboczy) (2011)
  • Killzone 3 (luty 2011)
  • Sorcery (wiosna 2011)
Gry od zewnętrznych deweloperów:
  • John Daly’s ProStroke Golf (OG International) (jesień 2010)
  • Racquet Sports (Ubisoft) (jesień 2010)
  • The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest (WB Games Inc.) (wrzesień 2010)
  • Brunswick Pro Bowling (Crave) (wrzesień 2010)
  • Resident Evil 5 Gold Edition (Capcom) (wrzesień 2010)
  • RUSE (Ubisoft) (wrzesień 2010)
  • Tiger Woods PGA Tour 2011 (Electronic Arts) (wrzesień 2010)
  • Time Crisis: Razing Storm (Bandai Namco) (wrzesień 2010)
  • Toy Story 3 (Disney) (wrzesień 2010)
  • Kung Fu Live (Virtual Air Guitar Company) (październik 2010)
  • NBA 2K11 (2K Sports) (październik 2010)
  • Deadliest Catch: Sea of Chaos (Crave) (listopad 2010)
  • Disney Tron Evolution the Video Game (Disney) (listopad 2010)

Lista jest aktualizowana, polecam google

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO MARTWIĘ SIĘ ŻEBY MI NIE WGRALI NAJNOWSZEGO SOFTU :-( BO WTEDY JAILBREAK NIE BĘDZIE CHODZIŁ :-(

Nosz kiszka blada... Czy tu nie powinno być Ban'ana? Nie dość że Junior to jeszcze pirat...

Jailbreak nie będzie chodził:( poleciały łzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO MARTWIĘ SIĘ ŻEBY MI NIE WGRALI NAJNOWSZEGO SOFTU :-( BO WTEDY JAILBREAK NIE BĘDZIE CHODZIŁ :-(

Nosz kiszka blada... Czy tu nie powinno być Ban'ana? Nie dość że Junior to jeszcze pirat...

Jailbreak nie będzie chodził:( poleciały łzy

Caligator nie wszystko jesteśmy w stanie wyłapać :no: Wtedy pomocna okazuje się funkcja RAPORTUJ dostępna przy każdym poście. Taki "kwiatek" od razu trafią pod lupę wszystkich administratorów forum i jest odpowiednio przycinany :thumbsup: Zachęcam do używania tej funkcji i pomagania nam wszystkim :yes:

Użytkownik djjunior już nie uraczy nas swoją historią :down:

t3859_alf.jpg

Jeżeli ktoś chciałby się jeszcze poafiszować ze swoim piractwem to lepiej nie od razu zgłosi się po BANA :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam kupić PSMove jednakże chciałbym od razu dokupić kontroler pomocniczy, ten kontroler PS Move zamiast pada nazywa się Navigation Controller?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kiszka blada... Czy tu nie powinno być Ban'ana? Nie dość że Junior to jeszcze pirat...

Jailbreak nie będzie chodził:( poleciały łzy

nie przesadzaj ceny gier nie są dostosowane do Polskich realiów każdy radzi sobie jak może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy gry ze Starter Pack używają navi? Bo nie wiem czy kupować od razu dla wygody, czy do tych gier nie jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy gry ze Starter Pack używają navi? Bo nie wiem czy kupować od razu dla wygody, czy do tych gier nie jest potrzebny.

Siemka. Niedawno nabyłem Starter Pack, i żadna gra której próbowałem nie wymagała navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Niedawno nabyłem Starter Pack, i żadna gra której próbowałem nie wymagała navi.

wymagać wymaga ale można zastąpic to dualshockiem, np gra Tiger woods czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić to move za normalną cenę? :/ na allegro ludzie ogłupieli i kupują za 270 nawet samą pałkę :rofl: widziałem w mm za 230 ale gdzieś mi się obiła gazetka, że kosztowało nawet 150zł ale nigdzie nie mogę znaleźć... kiedy miała być ta dostawa do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić to move za normalną cenę? :/ na allegro ludzie ogłupieli i kupują za 270 nawet samą pałkę :rofl: widziałem w mm za 230 ale gdzieś mi się obiła gazetka, że kosztowało nawet 150zł ale nigdzie nie mogę znaleźć... kiedy miała być ta dostawa do Polski?

w auchan mialy byc po 149 zl, ale nie ma szans zeby do teraz jaka kolwiek sie ostala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×