Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

chciałbym zakupić PSMOVE

Powiedźcie proszę jaki zestaw i co mam kupić żeby można było grać w dwie osoby naraz ?

nie posiadam kamerki jak by co....

czyli najlepiej kupić ten PS move start pack ? i co w nim jest a co muszę dokupić ?

bardzo proszę o poradę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek kup Move starter pack, w nim znajduje sie Kamerka sony, Kontroler move motion zwana różdżką, gry demo i instrukcje to wystarczy na 1 osobe, jeśli chcesz grać z 2oma osobami to dokupujesz różdżke i to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy sklepy już dostały zapowiadaną dostawę move? ostatnio byłem w 3 sklepach i w każdym mówili, że nie ma na stanie... jutro też jeszcze będę chodził ale może ktoś już coś wie i nakieruje na jakiś dobry sklep w poznaniu ;)

edyt: rozpoznanie jest takie

dziś (16.12) dostawa w mega awansie

jutro (17.12) dostawa w MM z samego rana

startery i same pałki

Edytowane przez cmentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PDC World Championship Darts: Pro Tour pobierał ktoś ta gre z pss bo chciałem ja kupić jest cena 14zł ale nie ma kup tylko downoaland i jakiś pliczek 100kb wie ktoś dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu kiedy te ceny stanieją na allegro.Wiem że brak towaru w polsce ale za starter pack dawać 300zl. Chce sobie kupić dwie różdzki jak stanieje to wszystko i patrze starter pack 270zł , po chwili patrze na samą cenę różdzki 265 :D Ludzie kupują same starter packi i od zaj... jest kamerek na allegro na sprzedaż XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy move zejdzie do normalnej podstawowej ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo , ja kupilem swoj starter pack + sports champions uzywany za 290 zl z przesylka a sprzedalem w tym w zeszlym tyg za 385 z przesylka :D

w media expert elblaskim wszystkie Move chyba pracownicy wybieraja jak tylko dostawa jest i wystawiaja na alledrogo bo nigdy tego sprzetu nie ma a dostawa niby czasem jest jak chodzilem po premierze pytac to zawsze byl tekst " godzine temu ostatnia sprzedalismy " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.Jestem posiadaczem od dziś PS mova i mam pytania:<br>

1.Jak to jest z tą kalibracją?mam problem z kalibracja w np demie

shoot.mam wskazać movem na kamerkę,wszystko ok ale w menu gry wogole nic

nie da się zrobić jak by kamerka nie widziała mova.W grze sport

championship jest wszystko ok...powinno sie kalibrować kierując idealnie

na kamerkę?robię tak i czasami mam tak ze muszę mova ustawić pionowo do

góry żeby na ekranie kursor poszedł w górę<br>

2.Niestety mam tv od siebie nie cale 1,5 metra i nie wiem czy to nie za

mało i może stad problemy z kalibracją.Jaka jest odpowiednia odległość?<br>

3.Kamerka lepiej jak jest ustawiona na Tv czy pod tv?<br>

<br>

Dziękuję na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the shoot demo jest skopane, też miałem ten problem (nie tylko ja zresztą), wywaliłem demo i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagać wymaga ale można zastąpic to dualshockiem, np gra Tiger woods czy jakos tak.

No nie do końca. Kolega pytał czy gra WYMAGA Navi. Jeżeli można zastąpić Dualem, to znaczy że nie wymaga. Można spokojnie grać bez Navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole mam od paru dni i czasami mam problemy z kalibracja(moze dlatego ze czasami mam tv przed soba w odleglosci 1,5m tylko(taki pokoj)),i zdazylo mi sie ze konsola sie 2 razy zrestartowała z niewiadoomo jakiego powodu(moze to przez mova)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy przez to ze zostala mi jedna kreska naladowania ps move mozliwe ze gra nie wychwytuje kursora?gra sie skalibrowala ale nie mam na ekranie kolka(chodzi o sport championshp)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno kupiłem konsolkę PS3 500GB, ale zainteresował mnie Playstation Move. Mam kilka pytań :

- Czy w takie gry jak np. The fight lub Gladiatorzy w Sports Champions potrzebne są dwa kontrolery PS Move?

- Czy w grach jest dostępny multiplayer, że np. jestem u siebie w domu i chce zagrać z qmplem w ping-ponga - ale tak ze on jest u siebie.

- W grach konieczny jest Navigation Controller? słyszałem ze można go zastąpić padem.

Przepraszam, ale w sprawach PS Move jestem zielony ;)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fight- 2 kontrolery PSMOVE zalecalne - gra z 1 traci urok (zamiast 2go move trzeba użyć pada wtedy)

Gladiatorzy Sports Champions - 1 move potrzebny tylko. można 2ma grać ale 1 wystarcza w 100%

Sports Champions nie ma trybu multi przez sieć (ja takiego nie widziałem)

Navi kontroler nie jest konieczny- w grach które go potrzebują da się normalnie użyć pada (zastąpić navi padem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fight- 2 kontrolery PSMOVE zalecalne - gra z 1 traci urok (zamiast 2go move trzeba użyć pada wtedy)

Gladiatorzy Sports Champions - 1 move potrzebny tylko. można 2ma grać ale 1 wystarcza w 100%

Sports Champions nie ma trybu multi przez sieć (ja takiego nie widziałem)

Navi kontroler nie jest konieczny- w grach które go potrzebują da się normalnie użyć pada (zastąpić navi padem)

Ale polecam kupić navi, bo ręka po dluższej chwili na padzie sie męczy, wiadomo pad waży swoje a navi jest taki mały ze miesci sie w calej rece wiec nie ma tu mowy o zmeczeniu reki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ostro napaliłem sie na ten PS Move i właśnie nie wiem czy mi się opłaca kupywać drugiego mova i navigation stick controller pomocniczy. Bo to jednak trche kosztuje. Za starter pack 270zl, za te 2 dodatkowe "elementy" jeszcze z 250zl wiec troche wyjdzie, a co do multi to chodziło mi o to czy można wgl w jakieś gry obojetnie jakie killzone 3 - co ma wyjść, sorcery albo jeszcze jakieś inne grać w multi, bo u mnie w pokoju jest mało miejsca, więc sie tak łatwo dwie osoby nie zmieszczą. Męczy mnie ten controller pomocniczy czy warto to wgl kupywać. Prosze o pomoc (narazie mi sie nie spieszy wiec chetnie przeczytam co macie do powiedzenia :) )

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navi kontroler to syf, wyrzucenie pieniędzy w błoto IMO.

Lepiej poczekać, uzbierać i kupić drugą różdżke.. jak masz na navi to wiele Ci do motion c nie zostało ;)

Ok połowy/końca stycznia sytuacja powinna się ustabilizować i ceny powrócą do normalnosci, więc poczekaj jeszcze chwile..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navi na dobra sprawe chyba dopiero przy killzonie trzecim sie przyda ... póki co zbędny wydatek (tym bardziej że będzie można też używać pada ... kosztem wygody ...)

a jak nie zamierzasz zakupić k3 to navi spokojnie możesz sobie odpuścić ...

moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie, czyli lepiej sobie poczekać, do puki spadna ceny i dopiero kupic. No dobra navigation stick controller nie kupywac, a warto kupic 2 mova?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż gdy włączam grę EyePet Move wszystko ładnie się wgrywa. Pokazuje się ekran i pisze coś z tam "zapewnij sobie wystarczająco dużo miejsca itd.." i po tym komunikacie wyświetla mi się czarny ekran z rozdzielczością po której są [...] czyli że gra się wczytuje no i jak znikną już te [...] to pojawia się czarny ekran. Czekałam długo i dalej nic się nie pojawia. Z Czym może być problem? Z softem? Mam 3.41. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż gdy włączam grę EyePet Move wszystko ładnie się wgrywa. Pokazuje się ekran i pisze coś z tam "zapewnij sobie wystarczająco dużo miejsca itd.." i po tym komunikacie wyświetla mi się czarny ekran z rozdzielczością po której są [...] czyli że gra się wczytuje no i jak znikną już te [...] to pojawia się czarny ekran. Czekałam długo i dalej nic się nie pojawia. Z Czym może być problem? Z softem? Mam 3.41. Proszę o pomoc.

a czemu ciagle masz taki stary? aktualizuj do najowszego ja to zawsze codziennie sprawdzam czy jest nowe firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Starter Pack, zainstalowałem demka, wszystko fajnie, wszystko działa. Odpaliłem demko The Shoot, no i stało się coś dziwnego, tak jakby jedna z osi przestała działać. Wskaźnik zaczął szaleć na ekranie. Wyłączyłem grę, odpaliłem Tumble, tam widać było ze kontroler mimo wyśrodkowania przesunięty jest o ok 60 stopni od pozycji rzeczywistej i ogólnie nie reagował na przesunięcia w tej konkretnej osi. Zrestartowałem konsolę i wszystko wróciło do normy. Ale dziś znów tak się przywiesił a później było dobrze. Czy tak się czasem dzieje, czy to już pora na reklamację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez w ustawienia akcesoriow i zkalibruj kontroler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. A to prawda że jak się całkowicie naładuje kontroler to on się lampi non stop na różne kolory, podczas ładowania gry? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie w europie najtaniej jest PS MOVE, a może na wyspach ??

napiszcie jakie ceny sa i w jakim sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×