Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze w UK ceny zbliżone 49 funciaków to jest jakies 200zl :(

czyli tyle co u nas ... w MM różdżka 200zł z ebaya czy skąd zaoszczędzisz pewnie z 10-20zł bo musisz zapłacić za przesyłkę jeszcze a tylko narażasz się na ryzyko w sumie ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy playstation 3 musi być włączone aby naładować kontroler ps3 move?

Oczywiście że tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez ladowac pod innymi urzadzeniami z USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a także specjalną podstawką od sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce którą podałem wcześniej Gamestation.co.uk jest za 33 funty. Taniej nic nie znalazłem. Niestety na obu tych stronach jest "Out of stock" ale to kwestia czasu thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na obu tych stronach jest "Out of stock" ale to kwestia czasu thumbsup.gif

Wygląda na to, że byłem szczęściarzem bo pół godziny temu dorwałem jeszcze dwa egzemplarze na game.co.uk :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy, więc witam wszystkich wyjadaczy konsolowych. Od dziecka byłem maniakiem giercowania na konsolach, wychowałem się na wielu godzinach spędzonych przy Pegasusie, później wiele lat na PSX.

Od 5 lat mam Xboksa1, ale służył raczej do oglądania filmów, czasem w jakieś ściganki pograłem ;-).

Teraz mi odbiło na starość ;-) i stwierdziłem, że po kolejnej wypłacie mógłbym sobie sprawić PS3, oczywiście razem z PS Move, bo wydaje mi się, że to ogromna frajda - przy piwku z kumplem może być niezły fun.

W związku z tym mam pytania:

1. najważniejsze - grałbym na ekranie 122" rzucanym przez projektor, więc w pomieszczeniu muszą być pogaszone światła. Czy światło rzucane przez lampę projektora będzie wystarczające, żeby PS Move poprawnie odczytywał moje ruchy?

2. czy w The Fight da się grać w dwie osoby na cztery kontrolery? :-)

3. W jaki sposób w grach, gdzie możliwe jest użycie dwóch kontrolerów move, steruje się jednym?

Jak mi się coś jeszcze przypomni - dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 1. Ja gram z małą lampką skierowaną zresztą w stronę ściany, więc ilość światła w pokoju jest minimalna, a np przy Sports Champions nie mam żadnego problemu. Zauważyłem jednak, że np przy demie Start the party i takim samym oświetleniu kontroler ma problem z kalibracją i potem, gdy już się niby skalibruje, to wariuje i trzeba ustawiać podobnie, co przynosi taki sam efekt. Jednak gdy skieruje lampkę trochę bardziej w swoją stronę, to wszystko działa bardzo dobrze. Z tego co wiem, przy wspomnianym przez Ciebie The Fight potrzebne jest lepsze oświetlenie, żeby kamera mogła rejestrować ruchy głowy.

Pytanie 2. Tak, da się i z tego co mi wiadomo jest to najlepsze rozwiązanie w tej grze thumbsup.gif

Pytanie 3. Niech tu będą przykładem walki gladiatorów ze Sports Champions - najprzyjemniej gra się dwoma kontrolerami, wtedy jeden z nich odpowiada za tarczę, drugi zaś za broń. Jeśli sterujemy tylko jednym movem, to jest on odpowiedzialny jedynie za broń, tarczą operujemy wtedy poprzez przytrzymanie spustu ( przycisk oznaczony literką "T" ).

Co do samego mova jeszcze i frajdzie jaka płynie z gry nim - wczoraj z głupa włączyliśmy sobie z kolegą rzut dyskiem, mamy do dyspozycji tylko jeden kontroler, co w ogóle nie było problemem, a zabawa była rzeczywiście przednia happy.gif

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego od Move oczekuję - dobrej zabawy właśnie :-).

Czy są w tym momencie gry inne niż The Fight, w których wykorzystałbym cztery kontrolery Move?

Troszkę będzie to kosztowało, a jak ma leżeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wspominane wcześniej walki gladiatorów ze Sports Champions, można też chyba w siatkówkę tak grać.

O innych grach nie wiem, bo nie siedzę długo w temacie, może ktoś inny jeszcze wie o jakiejś grze.

Tak od siebie dodam, że w tym momencie wstrzymałbym się może z zakupem aż czterech kontrolerów, na dobry początek kup dwa i zobacz czy taka zabawa w ogóle Ci odpowiada. Dwoma też będziesz mógł grać ( w sensie jeden move dla jednej osoby ) i w walki gladiatorów i w ping-ponga, który jest zresztą świetny ( poza tym we wszystkie gry, które są w tym pakiecie można grać jednym kontrolerem ). Jak wyjdą jakieś nowe, dobre gry, do których rzeczywiście niezbędne będą dwa kontrolery, wtedy można po po prostu je dokupić thumbsup.gif

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie jak włączyć te światło w move? link na dole, Bo nigdy takiego białego światła nie miałem wiem że musi być włączona konsola ale i tak nie świeci.

jak w gre w chodze to mam niebieską ale nigdy taką, białą że może posłużyć za latarke. angry.gif

http://img05.allegro...34/1407983408_4

i link do aukcji http://allegro.pl/mo...1407983408.html

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego Move Starter Pack jest w tylu sklepach niedostępny ?

Ani go w empiku nie ma ani w innych sklepach a jak jest to w cenie min. 250zł (na allegro nawet za 300zł 0.o) a na początku grudnia jeszcze kosztował ok.200zł...

W Media expercie w moim mieście mówią że do końca stycznia (minimum za 1,5 tygodnia) powinni go mieć za ok.200zł ale nie jest pewne czy cena się nie zwiększy.

Także moje pytanie - czy liczyć na cenę 200zł czy zamówić na ultimie (póki jeszcze mają) za 250zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym zamawiał. ;) Pomyśl jeszcze nad rozwiązaniem kupienia kamerki eye toy, (50 zł od 4console) a następnie dokupienia w jakimś sklepie bądź na allegro odzielnej "różdżki".

Wyjdzie z pewnością taniej. ;)

Pzdr, delta3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ta kamerka eyetoy niczym się nie różni od kamerki dawanej do Move SP ?

Edit: Wyszukałem że nie różni się. Tylko że kupując np. zestaw (dla siostry) Eyepet + kamera na 4console plus ten motion controler wyjdzie mnie i tak więcej niż 250zł (licząc do kosztów przesyłkę) i nie mam wtedy tej płyty z "bardziej normalnymi" grami niż eyepet ;)

Chyba lepiej poczekam te 2 tygodnie. Może cena znormalnieje...

Edytowane przez erystr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade zmienić kolor kontrolera podczas grania xD?

Różowy podoba się tylko mamie... W każdej grze tak mam, a gdy zdobywam punkty to miga na różne kolory :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję kolor tej kuleczki na końcu kontrolera zależy od oświetlenia w pomieszczeniu, w którym grasz. Musi on być po prostu kontrastowy tak by kamerka go bez problemu widziała. Sam też mam zawsze różowy kolor, więc znam Twój ból thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję kolor tej kuleczki na końcu kontrolera zależy od oświetlenia w pomieszczeniu, w którym grasz. Musi on być po prostu kontrastowy tak by kamerka go bez problemu widziała. Sam też mam zawsze różowy kolor, więc znam Twój ból thumbsup.gif

A czy nie jest tak, że kolor kulki jest narzucony przez grę? Grałem w sports champions na kilku konsolach i zawsze pierwszy kontroler był różowy, a drugi niebieski. Taka sama sytuacja była z fight i thumble, jeśli chodzi o powtarzalność kolorów kulek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak, że kolor kulki jest narzucony przez grę? Grałem w sports champions na kilku konsolach i zawsze pierwszy kontroler był różowy, a drugi niebieski. Taka sama sytuacja była z fight i thumble, jeśli chodzi o powtarzalność kolorów kulek.

W Eyepet Move tez jest różowy, innego koloru nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego Move Starter Pack jest w tylu sklepach niedostępny ?

Ani go w empiku nie ma ani w innych sklepach a jak jest to w cenie min. 250zł (na allegro nawet za 300zł 0.o) a na początku grudnia jeszcze kosztował ok.200zł...

W Media expercie w moim mieście mówią że do końca stycznia (minimum za 1,5 tygodnia) powinni go mieć za ok.200zł ale nie jest pewne czy cena się nie zwiększy.

Także moje pytanie - czy liczyć na cenę 200zł czy zamówić na ultimie (póki jeszcze mają) za 250zł ?

kupiłem na amazonie jakieś 2 tyg temu za 202 zł (całkowity koszt move starter pack wraz z demami i przesyłką kurierem do domu). Więc zajrzyj jeszcze tam przed kupnem. Wiem, że podobna cena była w tesco.uk ale nie wiem czy da się zamówić przesyłkę do PL.

EDIT:

link do amazon

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×