Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

A czy nie jest tak, że kolor kulki jest narzucony przez grę? Grałem w sports champions na kilku konsolach i zawsze pierwszy kontroler był różowy, a drugi niebieski. Taka sama sytuacja była z fight i thumble, jeśli chodzi o powtarzalność kolorów kulek.

Z tego co mi wiadomo, to nie. Raz grając w Sports Champions przy świetle dziennym ( zazwyczaj gram w ciemnym pokoju, jedynie nocną lampkę mam włączoną ) miałem zieloną kulkę. Oczywiście jak są dwa kontrolery to chyba muszą mieć inne kolory, żeby kamerze było prościej, ale nie jestem tego na sto procent.

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak są dwa kontrolery to chyba muszą mieć inne kolory, żeby kamerze było prościej, ale nie jestem tego na sto procent.

Zgadza się, przy dwóch kontrolerach kolory kulek są inne. Z reguły jeden różowy, drugi niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupic Xbox'a slim 360 lub ps3 slim . PS3 wygrywa ze względu na to że nie trzeba płacić za granie po sieci .... . Jak dlatego trzeba stać od kinetica ? Move nie potrzebuje odległości ? od telewizora do kanapy mam 1,5 m . W tej stytuacji chyba ps3 + move + kontroler jest najlepszym rozwiązaniem? Ile muszę szykować zł na kupno ? Na allegro warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało masz tych metrów. Gdzieś na tym forum masz cały obszerny temat o move vs kinekt .

ale wg mnie move tutaj wygrywa . Kinekt chyba potrzebował minimum 2m od kamerki ..... zresztą Move też trochę potrzebuje heh :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało masz tych metrów. Gdzieś na tym forum masz cały obszerny temat o move vs kinekt .

ale wg mnie move tutaj wygrywa . Kinekt chyba potrzebował minimum 2m od kamerki ..... zresztą Move też trochę potrzebuje heh :whistling:

Do np grier jak Resident Evil 5 Gold i Killzone 3 (<--- chyba, bo nie gralem w KZ3) nie potrzebujesz duzo miejsca ja mam rowne 2 metry do kamerki od sofy i np w Kung fu Live z PSN mam problem z konfiguracja, bo potrzeba od 2m do 3m ;/ i musze kombinowac :P Kinect to sama kamerka (kung fu live uzywa tylko kamerki bez rozdzki) czyli dziala tak jak kamerka od PS3, wiec potrzebujesz duzo miejsca :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do działania kontrolera move jest potrzebna kamerka ? czy kamerka jest do innych jakiś gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, jest potrzebna kamera.

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wywalenie jedynego tematu o Playtaion Move - pytajnik (beznadziejny pomysł), chyba że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem PS3 Slim 120GB od prawie roku.Dziś zakupiłem PS MOVE Starter Packa i grę The Fight , wszystko podłączyłem uruchamiam ping ponga z demo disca. Wszystko działa ok jakieś 4-5 minut , po czym konsola tak jakby się wyłączała. Nie da się jej uruchomić guzikiem, trzeba odłączyć konsolę od prądu i podłączyć ponownie, po czym można uruchomić sprzęt ponownie. Aktualnie wgrany soft to 3.55 Proszę o jak najszybszą pomoc i pozdrawiam gilas90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pokombinuje dziś i zobaczę co da się zrobić.

Jaki byłby koszt ewentualnej wymiany zasilacza w sprzęcie?

Czy jakieś ustawienie w systemie może mieć na to jakiś wpływ ?

Dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki po godzinnej sesji w ping ponga i the fight , nie uświadczyłem żadnego błędu po podłączeniu kamerki pod 2 port usb. więc chyba w tym był problem . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE LUDZIE!! Chyba coś sie ruszyło z tym move-m bo ceny na allegro skandalicznie opadają już Motion kosztuje 160zł a kosztował 200zł! tak samo ceny Starter packów można mieć za 230zł. Oby tak dalej to kupie motiona za cene taka jak była przy premierze czyli 149zł laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . Mam wątpliwości co do odległości od move czy jak kamerka bd zawieszona na tv a ja bd stał około 1,5 przed to wstarczy do gier w zestawie (pinpong itp.) ? 110121150743.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Proszę nie krytykować skarpetek leżących na dywanie , jest to element artystyczny .

Edytowane przez dudek564

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinno Ci styknąć, gram w podobnej odległości od telewizora thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie krytykować skarpetek leżących na dywanie , jest to element artystyczny
ajjj szkoda :P wydaje mi się, że 1.5 metra to troszeczkę mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sofkę zawsze można troszkę przesunąć, nie wiem jak ze skarpetkami cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co skarpety muszą zostać . Sofy nie ma gdzie przesunąć , jeśli kamera będzie stała po prawej stronie na szafce między zdjęciami to myślę że złapie mnie od kolan w górę . Czy kamerka musi patrzeć wprost na twarz , kąt patrzenia kamerki chyba nie jest ustalony z góry ? Kamerka w jakiś grach wykorzystuje ruchy nóg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co skarpety muszą zostać . Sofy nie ma gdzie przesunąć , jeśli kamera będzie stała po prawej stronie na szafce między zdjęciami to myślę że złapie mnie od kolan w górę . Czy kamerka musi patrzeć wprost na twarz , kąt patrzenia kamerki chyba nie jest ustalony z góry ? Kamerka w jakiś grach wykorzystuje ruchy nóg ?

Kamerka nie musi "patrzeć" wprost na twarz, ja mam ją mniej więcej na wysokości brzucha i wszystko jest ok, tylko jak czasem mocniej machnę ręką np w siatkówce to kamera informuje, że move jest poza jej zasięgiem, co tak naprawdę w niczym nie przeszkadza. Zresztą zawsze można troszkę podnieść kamerkę na tym stojaczku, tzn ustawić ją pod kątem i wtedy wszystko jest cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie z tym move-m, Ludzie od pewnego czasu zaglądam na allegro żeby zobaczyć ceny move, jakieś tydzień albo wiecej move kosztował z 200zł, teraz skandalicznie szybko cena spadła na 179 a potem na 169zł, ja sie teraz pytam czy własnie Sony wysłało nam te różdzki? jak jest u was w miastach chodzi mi o same róźdzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×