Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

siemka ps move zalała się wodą i nic nie readuje nie działa z ps3 możecie jakoś pomóć? Co mam zrobić? Dodam że gwarancje zostawiłem w uk gdzie move zostało kupione .Na kablu próbowałem i nic P-O-M-O-C-Y!!!

M

Pozostaje wysyłka do UK z gwarancji, ale wątpię czy zalanie jest brane pod uwagę w gwarancji.

Ps. Sorry za powtórzenie, ale nie mogłem znaleźć synonimu do "gwarancja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć irytujący problem.

Nie jestem posiadaczem move'a.

Pobrane gry z PS Store: KIllzone 3 multiplayer Beta i single Player nie mają dźwięku w grze.

Na początku myslałem, że po prostu się źle zainstalowały ale dzisiaj chciałem sobie pograć w Heavy Rain i się pobrała aktualizacja do move'a no i nie ma dźwięku.

Problem dotyczy tylko gier obsługujący move'a.

O co k@rwa chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś usłyszałem ze akumulator trzyma tylko 7-8h grania czy to prawda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak jest u mnie :D

Ale mova kupiłem używanego więc nie wiem akumlatorka ktoś nie zajechał :P

PS daj plusika w górnym prawym rogu postu :D

Edytowane przez greenps3
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Playstation Move i moje pytanie brzmi tak:

Czy opłaca się kupować 2 kontrolery Move, czy nie opłaca się przepłacać i mieć tylko jeden?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Playstation Move i moje pytanie brzmi tak:

Czy opłaca się kupować 2 kontrolery Move, czy nie opłaca się przepłacać i mieć tylko jeden?

Wszystko zależy do jakiej gry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad Playstation Move i mam pytanie, jakie kontory będą mi potrzebne jeżeli będę chciał zagrać w Sports Chempions i The Fight. Analogicznie myśląc wydaję mi się, że potrzebne będą 2 kontrolery ruchowe, pytanie jak jest z tym nawigatorem ?:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, zastanawiam się nad Playstation Move i mam pytanie, jakie kontory będą mi potrzebne jeżeli będę chciał zagrać w Sports Chempions i The Fight. Analogicznie myśląc wydaję mi się, że potrzebne będą 2 kontrolery ruchowe, pytanie jak jest z tym nawigatorem ?:rolleyes:

W Champions wystarczy jeden, wiem bo sam mam i tak sie dobrze gra a w the fight tez mozna grac na jednym ale nie fajnie sie gra.

Nawigator nie jest potrzebny w obu grach.

Edytowane przez Klera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad Playstation Move i mam pytanie, jakie kontory będą mi potrzebne jeżeli będę chciał zagrać w Sports Chempions i The Fight. Analogicznie myśląc wydaję mi się, że potrzebne będą 2 kontrolery ruchowe, pytanie jak jest z tym nawigatorem ?:rolleyes:

Navigator nie jest potrzebny w żadnej, natomiast jeśli mówimy o kontrolerach ruchu, to dobrze by było kupić od razu dwa, będzie się grało wygodniej, a i ze znajomymi sobie pograsz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie twierdzicie, że w The Fight się gra nie fajnie na padzie?. Działą identycznie, wykonuję się te same ruchy. Kurde, jestem jedyny, który nie narzeka?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa kontrolery to najlepsza opcja. We dwójkę się najlepiej gra, jeżeli chodzi o np. Sports Champions, a i samemu zawsze można drugi wykorzystać. Nie jest taki drogi, a jednak co dwa to nie jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mam pytanie otóż zamierzam kupić PS Move Starter Pack posiadam monitor 22 cale full hd i ok 1,3 m miejsca od niego. Czy to wystarczy aby PS Move działał poprawnie ? I czy taka wielkość monitora wystarczy do dobrej zabawy z Movem ?

Proszę o odpowiedz

Z góry dzięki :)

Edytowane przez EquoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, dzięki wszystkim za odpowiedź. Myślę, że kupię Move'a z dwoma kontrolerami, natomiast musi to jeszcze chwilę poczekać, gdyż chciałem od razu kupić cały zestaw opisany przeze mnie w ostatnim poście :whistling:

Edytowane przez Ostryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie otóż zamierzam kupić PS Move Starter Pack posiadam monitor 22 cale full hd i ok 1,3 m miejsca od niego. Czy to wystarczy aby PS Move działał poprawnie ? I czy taka wielkość monitora wystarczy do dobrej zabawy z Movem ?

Proszę o odpowiedz

Z góry dzięki :)

Co do odległości to może być różnie. Ja się nie raz bawię w delegacji na 21 calowych SD. Na bezrybiu i rak ryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie otóż zamierzam kupić PS Move Starter Pack posiadam monitor 22 cale full hd i ok 1,3 m miejsca od niego. Czy to wystarczy aby PS Move działał poprawnie ? I czy taka wielkość monitora wystarczy do dobrej zabawy z Movem ?

Proszę o odpowiedz

Z góry dzięki :)

Uważam że zdecydowanie za mały monitor. Dopiero na większych telewizorach zaczyna się frajda. Odległość w sumie może być, tylko żebyś różdżką nie zgasił zaraz monitora :) Ok. 2 metry jest akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że zdecydowanie za mały monitor. Dopiero na większych telewizorach zaczyna się frajda. Odległość w sumie może być, tylko żebyś różdżką nie zgasił zaraz monitora :) Ok. 2 metry jest akurat.

Wydaję mi się, że tragicznie nie będzie, a zawsze warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że tragicznie nie będzie, a zawsze warto spróbować.

No jasne że tragicznie nie będzie, ale co jak się okaże że nie będzie takiej frajdy? Zestaw pójdzie do szafy czekać na duży tv, albo na allegro. Myślę że awaryjnie, jak np. denver666 na delegacji, ew. jakimś krótkim wyjeździe albo okazjonalnie jak najbardziej można pograć, ale na co dzień wydaje mi się że nie bardzo. Spróbować można, czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to mam telewizor 32-calowy, ale w salonie, a w pokoju mam konsolę podłączoną do 22 calowego monitora, nie jestem zbyt wymagający ;), a jak nie podejdzie to zawsze pozostaje gra w salonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to mam telewizor 32-calowy, ale w salonie, a w pokoju mam konsolę podłączoną do 22 calowego monitora, nie jestem zbyt wymagający ;), a jak nie podejdzie to zawsze pozostaje gra w salonie ;)

No widzisz :) Ja mam konsolę podłączoną do 40tki, a w sypialni 22 cale przy kompie. Ciężko byłoby ją przenieść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem startr move zajerestrowalem skalibrowalem kontroler kamera jest ustawiona ok a jadnak mam problemy na niektorych grach i niewiem w czym tkwi problem gry oczywiscie narazie demo bo jak narazie jestem zawiedziony na tym urzadzeniu kontroler ucieka mi zupelnie na prawo albo na lewo kalibruje podczas gry ale to jest ok tylko przez pare sekund potem dzieje sie to samo i podchodze do kamery i odchodze dalej moze ktos mial taki problem albo wie co zrobic prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem startr move zajerestrowalem skalibrowalem kontroler kamera jest ustawiona ok a jadnak mam problemy na niektorych grach i niewiem w czym tkwi problem gry oczywiscie narazie demo bo jak narazie jestem zawiedziony na tym urzadzeniu kontroler ucieka mi zupelnie na prawo albo na lewo kalibruje podczas gry ale to jest ok tylko przez pare sekund potem dzieje sie to samo i podchodze do kamery i odchodze dalej moze ktos mial taki problem albo wie co zrobic prosze o pomoc

Prawdopodobnie nie celujesz w punkciki w rogach ekranu. np Killzone 3

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem startr move zajerestrowalem skalibrowalem kontroler kamera jest ustawiona ok a jadnak mam problemy na niektorych grach i niewiem w czym tkwi problem gry oczywiscie narazie demo bo jak narazie jestem zawiedziony na tym urzadzeniu kontroler ucieka mi zupelnie na prawo albo na lewo kalibruje podczas gry ale to jest ok tylko przez pare sekund potem dzieje sie to samo i podchodze do kamery i odchodze dalej moze ktos mial taki problem albo wie co zrobic prosze o pomoc

Zobacz czy nie masz w polu widzenia kamerki punktów świetlnych typu żarówka itp., coś co emituje światło podobne do kulki w move. Piszesz że kalibrujesz w trakcie gry. Spróbuj najpierw skalibrować w menu Ustawienia/kalibracja akcesoriów czy coś takiego.

Edytowane przez metju_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odpowiedz metju_PL robilem tez to pod ustawieniami konsoli ale po 2, 3 tygodniach kiedy bylem juz wkuzony na to move wziolem go spowrotem do reki skalibrowalem tak samo pod ustawieniami koncoli raz drugi trzeci i dziala no i nareszcie zaczelo mi sie to podobac takze napewno lece po jakas gre jaka byscie polecili

Edytowane przez binek4231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIGHT NIGHT 3 gra ............. banie w kosmos :D

Edytowane przez kakaroto-songo
§ II. 5 i 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić M.A.G na ps3 pod Move. Czy opłaca się kupić tą grę ? I czy ktoś z was grał właśnie w ten sposób jeżeli tak to czy daje to większą frajdę niż na padzie ?

Proszę o odpowiedz.

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×