Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie kupić move i gdzies przeczytałem ze akumulatory trzymaja tylko jakies 7-8h grania czy to prawda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić move i gdzies przeczytałem ze akumulatory trzymaja tylko jakies 7-8h grania czy to prawda ??

U mnie zaraz po zakupie (wtedy była najbardziej użytkowana) akumulator trzymał jakieś 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz move i po 2-3h grania stracił sie jeden prostokącik z baterii a ładowałem move jakies 4h az sam sie wyłaczy czy coś z nim nie tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po dłuższej przerwie, zacząłem znowu korzystać z PS MOVE.

No to po paru godzinach, pojawił się komunikat że bateria pada.

No to podłączyłem go do USB i sie naładował.

Pare dni później (dużo używałem move'a) pojawił się znowu komunikat by go naładować.

Pomyślałem - Normalna Sprawa.

No to podłączam i nic ...

Poruszałem troszke kablem, pojawił się na moment wskaźnik ładowania i znikł.

Podłączyłem go innym kablem, nic.

Kompletnie nie chce sie ładować Przez USB w konsoli.

Nie wiecie czego może być to wina ? co musze zrobić by go naładować i jakimi innymi sposobami można to ładować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podłączyć pada i zobaczyć czy go normalnie będzie ładowało, jeśli nie to albo port usb albo kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po dłuższej przerwie, zacząłem znowu korzystać z PS MOVE.

No to po paru godzinach, pojawił się komunikat że bateria pada.

No to podłączyłem go do USB i sie naładował.

Pare dni później (dużo używałem move'a) pojawił się znowu komunikat by go naładować.

Pomyślałem - Normalna Sprawa.

No to podłączam i nic ...

Poruszałem troszke kablem, pojawił się na moment wskaźnik ładowania i znikł.

Podłączyłem go innym kablem, nic.

Kompletnie nie chce sie ładować Przez USB w konsoli.

Nie wiecie czego może być to wina ? co musze zrobić by go naładować i jakimi innymi sposobami można to ładować ?

Jeśli możesz, zanieś kontroler do kolegi (który ma własne ps3) i u niego spróbuj go naładować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić move i gdzies przeczytałem ze akumulatory trzymaja tylko jakies 7-8h grania czy to prawda ??

Tylko? Przy normalnym graniu to są 3-4 dni zabawy bez ładowania.

mam juz move i po 2-3h grania stracił sie jeden prostokącik z baterii a ładowałem move jakies 4h az sam sie wyłaczy czy coś z nim nie tak ??

Chyba normalne, że przy używaniu urządzenia ono będzie zużywało baterię...:dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wygoda jeśli posiada się ładowarkę do mova?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka że możesz wszczepić w nią move i ładować, praktycznie żadna róznica. Bez poprostu ładujesz pod usb i grasz ;P taki bajer za stówe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam kupić move ale nie wiem czy kupić odrazu z dodatkowym kontrolerem czy rożczką? Z czasem pewnie łyknę Killzone 3, a tak to pewnie move będzie używała moja żona do tych różnych gier sportowych.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie dodatki kupic, to zalezy od tego w co bedziesz gral, tak czy inaczej predzej czy pozniej kupisz full zestaw :)

natomiast, jesli moge Ci doradzic to jedno

od razu musisz kupic jakas pelna gierke do move. zestaw dem w starterze tylko mnie zniechecil do gry. dopiero the fight i Killzone3 pokazaly, ze zabawka jednak jest swietna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4motion jeśli lubisz grać ze znajomymi to dwie różdżki i sports champions to zestaw obowiązkowy na początek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.

Kupiłem dziś starter pack i dodatkowa różdżka 84euro plus sports champions. Zobaczymy co to takiego:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam kupić move ale nie wiem czy kupić odrazu z dodatkowym kontrolerem czy rożczką? Z czasem pewnie łyknę Killzone 3, a tak to pewnie move będzie używała moja żona do tych różnych gier sportowych.

Dzięki

Proponuję zestaw 2 różdżki + Sport Champions, potem Navi + Klz 3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj...od przybytku głowa nie boli :D

Zawsze lepiej mieć dwie niż jedną ; p

Jak chcesz skosztować tak dobrze mova to dodatkowa różczka bo navigator może zastąpić ci narazie pad ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

move ci się ładuje jak masz go kablem usb do ps3, albo innego wlaczonego urzadzenia podlaczone np. pc, laptop itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tylko wtedy gdy ps3 jest włączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda. wystarczy podlaczyc move'a do pc, kiedy ps3 bedzie wylaczone i jakos bedzie sie ladowac (do tego dochodza ladowarki usb itp).

@down

rozumie. chodzi mi o to, że szyma45 napisał, ze move bedzie sie ładował TYLKO WTEDY kiedy ps3 jest WŁĄCZONE. czyli jezyli ps3 wylaczyny, a move'a podlaczymy do wlaczonego pc to sie nie bedzie ladowal? <_<

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiesz chyba xd

chodzi o to ze pad czy tez kontroler move nie ładuje sie gdy ps3 lub pc jest wyłączony ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ostatnio grę na play station move w polskiej wersji językowej włączyłem ją i okazało się że wszystko jest po angielsku gdzie włączyć ten polski język ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy na PS move będą w najbliższym czasie jakieś premiery? Głównie chodzi mi o gry tylko na move a nie jako opcja . W planach są jakieś dodatki do Sports Champions lub wydanie "2"? Fight Night champion dostanie opcje Move ?

Jakie są najlepsze gry pod move ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy na PS move będą w najbliższym czasie jakieś premiery? Głównie chodzi mi o gry tylko na move a nie jako opcja . W planach są jakieś dodatki do Sports Champions lub wydanie "2"? Fight Night champion dostanie opcje Move ?

Jakie są najlepsze gry pod move ?

Sam sobie odpowiem na pytanie :D:D:D :Lista gier na PS Move

Kilka miesięcy od premiery a na move jest tylko 26 gier dedykowanych tylko na ten kontroler(bez ds3),z czego parę jeszcze nie miało premiery... Chyba Sony wydało move tylko po to żeby zabić Nintendo główny argument(kontroler ruchu),ale zapomnieli o grach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×