Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Playstation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie...

Jak wiemy w pewnym sklepie jest teraz bez-vacie :D Kupiłem starter pack już dawno dawno.... przed świętami , do tego sports.... no i ostatnio kz3 (ja chce znów rządzić na serwach :((( )'

Powinno być teraz taniej... ale pytanie co kupić. Navigation czy Move?

Niby Move droższe... więc może bardziej się opłaca... no a Navi do kz się nie przyda, bo jednak pad jest zdecydowanie lepszy (do dłuższej gry... )

Jakbyście zrobili ;> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NaviStick możesz zastąpić padem. IMO wybór jest oczywisty.

Popieram,

Navi nie jest w tych grach do niczego potrzebny. Właściwe, nie wiem w jakiej grze miałoby to znaczenie.

Polecam drugi kontroler ruchu. Wiele więcej zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dotyczące ps move, w jakiej odległości trzeba stać od telewizora abym mógł grać.Ponieważ mam mały pokój stać moge najwyżej około 1,5m czy to wystarczy?Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dotyczące ps move, w jakiej odległości trzeba stać od telewizora abym mógł grać.Ponieważ mam mały pokój stać moge najwyżej około 1,5m czy to wystarczy?Z góry dzięki za odpowiedz.

Myślę, że to będzie mało.

Technicznie niby będzie cię widziało, ale pamiętaj, że w tych grach się rusza rękami i nie tylko, więc może być kłopot z polem widzenia.

Ja stoję 2 m od mova i często wychodzę poza pole, grać się oczywiście da, ale jest to czasem męczące. Dzieci nie narzekają, ale są mniejsze.

Za to z grami statecznymi, jak Killzone 3, czy Shoot problemu nie ma. Tam się większość czasu stoi i tyle.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie mało.

Technicznie niby będzie cię widziało, ale pamiętaj, że w tych grach się rusza rękami i nie tylko, więc może być kłopot z polem widzenia.

Ja stoję 2 m od mova i często wychodzę poza pole, grać się oczywiście da, ale jest to czasem męczące. Dzieci nie narzekają, ale są mniejsze.

Za to z grami statecznymi, jak Killzone 3, czy Shoot problemu nie ma. Tam się większość czasu stoi i tyle.

Pozdrawiam

Dzieki za odpowiedz teraz se tak pomyślałem ,że da sie zrobić żebym stał około 1,7m wiec chyba wtedy to bedzie dało się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić sharp shootera? Wpływa to jakoś znacząco na precyzje czy satysfakcje z korzystania move'a w grach? Zamówiłem taki zestaw. starter pack + drugi move + navi + Sport Champions + Socom 4 + Killzone 3 I się zastanawiam nad tym gadżetem. Brzydkie to strasznie. :) Jak zabawka dla dzieci do lat 3 wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś kupiłem Playstation Move po podłączeniu działają wszystkie przyciski ale nie działa sam ruch. Kamerę podłączyłem i świeci się niebieska lampka. Gdy włączyłem ustawienia kamery przez sekundę wyświetla się niemożna znaleźć jej i od razu potem pojawia się obraz z kamerki oraz zapala się czerwona lampka, z tego, że nie mam żadnej gry tu moje pytanie czy najpierw trzeba skalibrować move w grze by potem działało przesuwanie po ekranie ikon za pomocą move?? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przesuwanie ikon działa bez kalibracji.Podczas przesuwania należy trzymać wciśnięty spust.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Playstation MOVE. Otóż wczoraj kupiłem PS3 320 Gb ze starter packiem MOVE oraz Sports Champions. Kiedy dochodzi do ekranu kalibracji muszę podejść NAPRAWDĘ blisko żeby kamerka wykryła kontroler (około 10-15 cm ) co uniemożliwia mi dalszą kalibrację w grze i tym samym zabawę. Obraz w kamerce jest bardzo ziarnisty i prawie nic nie widać. Nie ma znaczenia przy jakim oświetleniu gram. Kamera po prostu nie wykrywa kontrolera (kiedy odejdę na odległość większą niż 20 cm, zapala się czerwone światełko oznaczające bycie w złej odległości. Kamerkę przestawiałem w rózne miejsca i pod różnymi kątami ale nic nie działa. Jestem naprawdę zdenerwowany bo próbowałem już wszystkiego i myślę, że to wina sprzętu, chyba będę musiał zwrócić kamerkę. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuję.

W menu nawigujesz wciskając przycisk T z tyłu i kierując movem. Żarówka kontrolera nie powinna się świecić w menu, więc jest ok. Widzieć cię nie będzie, ale czuć ruchy już tak.

Kalibracja do gier to oddzielna sprawa. Przechodzisz podczas uruchamiania gry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym z kontrolerow.

Przyszedlem wczoraj do kumpla z kamerka i swoimi kontrolerami zeby pograc u niego na wiekszym tv.

Odpalam Sports Champions, kalibruje (czyli w kierunku kamerki i nascisniecie t + m) i jest komunikat, ze kalibracja ok.

I dobrze, gdyby nie to, ze po 2-3 sekundach znowu prosi o kalibracje... I tak wkolko.

Oswietlenie w pokoju - kompletna ciemnosc, wlaczone oswietlenie gorne - nie ma znaczenia.

Kamerka ustawiona poprawnie, widzi mnie od kolan w gore.

Z czym moze byc problem? Kontroler padl?

Edit:

Kontroler dziala w XMB, daje sie kalibrowac w XMB, tylko to ciagle rekalibrowanie w grze...

Edytowane przez plebann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym z kontrolerow.

Kamerka ustawiona poprawnie, widzi mnie od kolan w gore.

Z czym moze byc problem? Kontroler padl?

Zacznij od resetu kontrolera i czy w XMB działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od resetu kontrolera i czy w XMB działa

Jak pisalem w XMB dziala.

Po resecie nie ma zmiany, dalej chce sie kalibrowac do usranej.

Niezaleznie, czy galka swieci na zielonkawo czy bardziej na rozowo (czyli czy jest wlaczony jako 1 czy jako 2 kontroler).

Cos felernego z nim jest a ja nie wiem co :/

Edit:

Chyba rozwiazalem problem metoda (prawie) mlotka.

Zauwazylem, ze przycisk select jest tak jakby wcisniety i nie odskakuje w taki sam sposob jak start. Wiec (poniewaz i tak kupilem uzywki) zdecydowalem sie rozkrecic kontroler, po zlozeniu przycisk poprawnie odskakuje a palka sie kalibruje poprawnie w grze.

Fakt, ze to tylko 1 raz gralem do tej pory ale jestem dobrej mysli.

Edytowane przez plebann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zakupił ktoś karabin do PS move od firmy Logic3? http://allegro.pl/logic3-karabin-gun-sony-playstation-3-move-ps3-i1645000953.html

Wygląda zgrabnie, ma navi controler w innym miejscu, kosztuje połowę taniej i jest czarny - ktoś miał przyjemność/nieprzyjemność go wypróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: opłaca się kupować navi sticka? W jakich grach się może przydać? I czy pad może spełniać rolę tego urządzenia w lepszy bądź gorszy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: opłaca się kupować navi sticka? W jakich grach się może przydać? I czy pad może spełniać rolę tego urządzenia w lepszy bądź gorszy sposób?

jak byś przeczytał to byś wiedział - oczywiście nie chce się - zależy na pierwsze i tak i nie na drugie tak

Edit w PSS masz dział - gry poświęcone MOVE

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam dziwny , wcześniej nie zauważalny problem z Playstation MOVE .Grając w Time Crisis: Razing Storm czy Killzone 3 bez Sharp Shooter'a , ''gołym'' MOVE'm nie było tego widać , ale teraz na SS jest masakra . Precyzyjna kalibracja w grze i wszystko działa idealnie , celownik w prawidłowym miejscu ale wystarczy kilka gwałtownych ruchów MOVE'm i zaczynają się ''schody'' , celownik zmienia diametralnie swoje położenie względem ustawień przy kalibracji :shok: Co robię nie tak... , bo odległość prawidłowa , kalibracja precyzyjna nawet oświetlenie idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również mam problem z kontrolerem. Wcześniej działał bez zarzutów. Teraz zachowuje się dziwnie, mogę poruszać się w menu w lewo i w prawo, ale w górę i w dół nie wykrywa ruchu. Kiedy trzymam przycisk T i nie wykonuję ruchu kontrolerem to opcje przewijają się w dół. Kalibrowałem go, resetowałem, w pokoju nie ma super jasnego światła, kamera jest ustawiona na panoramiczne widzenie, stoję ~2m od kamery. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również mam problem z kontrolerem. Wcześniej działał bez zarzutów. Teraz zachowuje się dziwnie, mogę poruszać się w menu w lewo i w prawo, ale w górę i w dół nie wykrywa ruchu. Kiedy trzymam przycisk T i nie wykonuję ruchu kontrolerem to opcje przewijają się w dół. Kalibrowałem go, resetowałem, w pokoju nie ma super jasnego światła, kamera jest ustawiona na panoramiczne widzenie, stoję ~2m od kamery. Proszę o pomoc.

A masz kamerkę przekręconą na niebieski czy czerwony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz kamerkę przekręconą na niebieski czy czerwony?

kamera jest ustawiona na panoramiczne widzenie

-.- ...

@topic

Sprawdź jeśli możesz inny kontroler, bo być może ten jest walnięty. Napisałeś jak zachowuje się w XBM, a co z grami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-.- ...

@topic

Sprawdź jeśli możesz inny kontroler, bo być może ten jest walnięty. Napisałeś jak zachowuje się w XBM, a co z grami?

mam aby te demówki co były na płycie

odpalam sport championship i jak wyskakuje ten ekran z przytrzymaniem przycisków T i Move to wyskakuje błąd 'kalibracja nieudana'

na pewno celuję w sam środek kamery, nie jest zbyt jasno w pomieszczeniu i jestem jakieś 2m od eye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pewien problem,przed aktualizacją kontroler PS Move ladowal się przy wylaaczonej konsoli a teraz konsola musi być włączona żeby się naładował pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również mam problem z kontrolerem. Wcześniej działał bez zarzutów. Teraz zachowuje się dziwnie, mogę poruszać się w menu w lewo i w prawo, ale w górę i w dół nie wykrywa ruchu. Kiedy trzymam przycisk T i nie wykonuję ruchu kontrolerem to opcje przewijają się w dół. Kalibrowałem go, resetowałem, w pokoju nie ma super jasnego światła, kamera jest ustawiona na panoramiczne widzenie, stoję ~2m od kamery. Proszę o pomoc.

ponawiam, proszę o pomoc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wymagany jest orginalny Sharp Shooter od sony czy może być coś tego typu

http://allegro.pl/venom-move-shooter-i-nowy-i-do-strzelanek-i-move-i1713312599.html

Chodzi mi o to jak bd on spisywał sie w grze, głównie martwi mnie brak przycisków, które są na nakładce od sony (chyba trójkąt i kwadrat))

Czy ich brak będzie utrudniał gre ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Pisze ponieważ mam problem z wiązany z kontroler navigation zakupiłem go wczoraj. Wszystkie przyciski działają lecz przy grach typu move nie jest wykrywany ruch tego pada. Także nie jestem jakims specjalistą w sprawach ps3 wiec może popełniłem jakis problem związany z ustawieniami. Chodz tylko go podłączylem i wszystkie przyciski działaja. Prosze o pomoc. Z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×