Skocz do zawartości
rivel88

Medal Of Honor - Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba być w 1 trójce ogólnej. Ja nabijałem to w trybie "Atak na cel", Wie ktoś ile ile jest poziomów akcji wsparcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level 1 - Mortar Strike

Level 2 - Rocket Attack

Level 3 - Missile Attack

Level 4 - Artillery Strike

Level 5 - Strafing Run

Level 6 - Air Strike

Level 7 - Cruise Missile

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów widzę że już miała miejsce ustawka na trofeum "Fire Controller" proponuję zorganizować jeszcze raz taką akcję myślę że chętnych nie powinno zabraknąć

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TU jest temat o ewentualnej ustawce i następnym razem wybierz jakiś inny kolor bo na tym za ch..a nic nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU jest temat o ewentualnej ustawce i następnym razem wybierz jakiś inny kolor bo na tym za ch..a nic nie widać

Dzięki serdecznie i sorry za kolor mam inny motyw ustawiony i nie widziałem że coś nie tak

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Sprowadza mnie problem w zdobyciu trophy "Kwatermistrz" gdzie trzeba zdobyć 1000 pkt wsparcia

Mam pytanko czy trzeba to zrobić w 1 meczu czy jak? Ponieważ mam dowódcę ogniowego zrobionego to już 600+pkt jest i w innych meczach parę razy też różne pkt i dalej nie wpadło... może zbugwane jakieś?

miał ktoś podobne problemy?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Sprowadza mnie problem w zdobyciu trophy "Kwatermistrz" gdzie trzeba zdobyć 1000 pkt wsparcia

Mam pytanko czy trzeba to zrobić w 1 meczu czy jak? Ponieważ mam dowódcę ogniowego zrobionego to już 600+pkt jest i w innych meczach parę razy też różne pkt i dalej nie wpadło... może zbugwane jakieś?

miał ktoś podobne problemy?

pozdro

podczas gry wciskaj strzalke w prawo zamiast atakow lewo. W lewo masz naloty a w prawo akcje wsparcia. Tych 1000pkt nie musisz w 1 meczu smignac, one sie dodaja. Wystarczy ze np odpalicz 40 razy UAV i wpadnie. kazda akcja ma inna pkt ktora jest wyszczegolniona w instrukcji w pudelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Co trzeba zrobić aby zdobyć trofeum "Dowódca Ogniowy"?Miałem już chyba z 2 razy wszystkie naloty i nic.

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz za każdy razem (każdym atakiem) zabić przynajmniej jednego gracza.. jeśli miałbyś ochotę to możemy się ustawić na dowódcę ogniowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No możemy zagrać , bo próbuje i próbuje i nicunsure.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy Fire Controller trzeba zrobić podczas jednej sesji czy można rozłożyc sobie na kilka?Mortar Strike,Rocket Strike,Missile Attack,Artillery Strike z tych działań udało mi się kogoś zabić.Mogę je pomijać?Szybciej nabiję sobie scorechains używając Defensive Support Action.Można tak czy muszę w jednej rozgrywce zakillować przynajmniej jedną osobę z każdej ofensywnej akcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy Fire Controller trzeba zrobić podczas jednej sesji czy można rozłożyc sobie na kilka?Mortar Strike,Rocket Strike,Missile Attack,Artillery Strike z tych działań udało mi się kogoś zabić.Mogę je pomijać?Szybciej nabiję sobie scorechains używając Defensive Support Action.Można tak czy muszę w jednej rozgrywce zakillować przynajmniej jedną osobę z każdej ofensywnej akcji?

Można je pominąć. Ważne, żeby odpalić każdy atak przynajmniej raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi ostatnio trofeum ktoś mógłby mi pomóc w ten weekend.

Fire controlol trophy . Ktoś mógłby mi pokazać jak gra się snajperem

Komandosem mam 15 lel snajperem 9 .

Dzięki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę jeszcze raz Fire Controller to pestka - wpadł po pierwszej godzinie gry...

Bardziej czasochłonne będzie High Achiever

Skoro dla Ciebie Kolego FIRE CONTROLLER to pestka to prosze badz laskaw i sie podziel swoimi sugestiami co do tego trofika, bo jak dla mnie jest trudniejszy do wykonania niz dwa ostatnie trofiki z campanie w cod5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) a więc mam problem z trofeum :)

Chodzi konkretnie o <Drżyj przed żniwiarzem" . W misji Dorothy to suka, trzeba zniszczyć cały obóz al-kaidy za pomocą AC-130 .

I W tym problem, że gdy już jesten nad tym obozem to podchodze do tego lasera co się naprowadza ataki samolotu . I teraz pytanie które to ac-130 ? próbowałem już wszystkomi trzema brońmi którymi dystponuje ten samolot . Czy może ja coś źle robie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) a więc mam problem z trofeum :)

Chodzi konkretnie o <Drżyj przed żniwiarzem" . W misji Dorothy to suka, trzeba zniszczyć cały obóz al-kaidy za pomocą AC-130 .

I W tym problem, że gdy już jesten nad tym obozem to podchodze do tego lasera co się naprowadza ataki samolotu . I teraz pytanie które to ac-130 ? próbowałem już wszystkomi trzema brońmi którymi dystponuje ten samolot . Czy może ja coś źle robie ? :)

AC-130 to ten samolot, wal ze 105-ki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki , leci plusik thumbsup.gif

Siema to znowu ja ; d

mam 72% i chciałbym wbić platyne na której mi bardzo zależy :) a więc:

przeczytałem temat od początku i już ktoś tutaj wspomniał o trofeum Kwatermistrz .

Chodzi o to aby zdobyć 1000 punktów wsparcia.

Jak sprawdzić ile się ich ma ?

W jaki sposób je wgl. zdobywać ? Gdy mamy do wyboru np. nalot i UAV(czy jakoś tak) to po prostu wybuerać to drugie ?

Czy trzeba te 1000pkt zdobyć w jednej rundzie czy się sumują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie sprawdzisz ile tych punktów masz, musisz po prostu grać , aż Ci wpadnie trofeum. Punkty do tego trofeum zdobywasz na przestrzeni całej kariery (sumują się) - nie w jednej rundzie. Jeżeli chcesz jak najszybciej zdobyć to trofeum to musisz używać każdej DEFENSYWNEJ akcji wsparcia jaka Ci tylko wpadnie - pierwsza to oczywiście UAV za 25 punktów.

Pozdrawiam

guziko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up i @down dzięki za odp leci + : )

Edytowane przez euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem z trofeum wioska, wioska i po wiosce. mianowicie rozwalam wszystkie budynki tak jak na youtube i nic, nie chce mi wejść. Miał ktoś taki sam problem? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem z trofeum wioska, wioska i po wiosce. mianowicie rozwalam wszystkie budynki tak jak na youtube i nic, nie chce mi wejść. Miał ktoś taki sam problem? Proszę o pomoc

Nie wiem na 100 procent, ale to trophy chyba tylko w trybie hard wpada tez mi tylko to i hard pozostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×