Skocz do zawartości
ilikegroove

Ea Sports Mma

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś chciał jakies trofea online zdobyć to zapraszam do współpracy. Niestety mało osób gra i np. zdobycie pasa strikeforce w wadze welterweight jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, jedno pytanie do tej gry.

Podczas podróży do innych klubów gdzie specjalizują się w np Judo czy boxie, można nauczyć się technik specjalnych. To co fajne, to filmiki obrazujące jak te techniki wyglądają zanim się je wybierze.

Ale po nauczeniu się techniki tych filmików nie ma... a w każdym razie nie potrafię ich odnaleźć i odtworzyć...

Może mi ktoś pomóc je odnaleźć :biggrin: , bardzo proszę?

Potrzebuję ich, żeby popatrzeć kiedy jaka technika kończąca może byc założona. Oczywiście wiem, że teoretycznie można wciskć "na pałę" :square: , ale za dużo czasu i staminy na to idzie.

Edytowane przez Krzepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był łaskaw rzucić okiem kilka postów wyżej, to masz napisane że online już odcięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tą grę dobrze wiedząć ,że online zostało odcięte,jednak wciąż nie mogę pojąć polityki EA. O ile można to jakoś wytłumaczyć w serii FIFA itd (zmuszanie ludzi ,którzy grają online do kupienia nowszej odsłony gry) ,to w grze EA MMA tego zupełnie nie rozumiem ,gdyż jest to jedyna gra od elektroników traktująca o MMA i póki co nie doczekaliśmy sie kontynuacji,a online nie ma już chyba dobry rok.

Edytowane przez Rabbit313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj tą grę w prezencie i powiem szczerze że niezła :) Zastanawiałem się nad kupnem UFC Undisputed 3 ale narazie sobie odpuszczę i będę grał w to ;) Może macie jakieś rady dla mnie ?? Jak atakować z wyskoku ?? albo jak leżę na plecach a przeciwnik stoi to jak zaatakować go nogami aby upadł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dalej wygląda w tym MMA ? multi nie działa czyli grać nie da sie a czy mozna nadal sciagać zawodników zrobionych przez graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi wyłączono po 14 miesiącach od premiery

Chyba rekord świata i to jeszcze mimo online pass

Nic nie można ściągnąć bo nie da się połączyć z serwerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Gram na Total Strike Control i gdy przeciwnik zaczyna mnie dusić i pokazuje się ten okrąg , to nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Na tym okregu pojawia sie taki niebieski pasek za ktorym musisz podazac lewym analogiem aby wybronic duszenie.

Ja mam z kolei inne pytanie, wiadomo ze serwery ea juz dawno zamkniete ale czy istnieje jakas mozliwosc sciagniecia zawodnikow stworzonych przez graczy i "dogrania" ich np. z pendrive'a?

Edytowane przez SokolKce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×