Skocz do zawartości
ilikegroove

Ea Sports Mma

Rekomendowane odpowiedzi

@SmaleC napisałeś najlepszą recenzję gry jaką widziałem gdziekolwiek. Widziałem recenzję w CD action. To było śmieszne i nie mówiło o grze nic. A dzięki Twojej ocenie i @bartka-brt wiedziałem co chcę kupić, czemu warto a czemu nie... nie bądźmy już tacy skromni ;)

Milo mi to slyszec i ciesze sie, ze moglem pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z racji tego że święta zbliżają się wielkimi krokami planuje kupić sobie zacną slimke 320 kilka gier już wybrałem teraz mam dylemat pomiędzy EA MMA a UFC2010 jakie jest Wasze zdanie :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z racji tego że święta zbliżają się wielkimi krokami planuje kupić sobie zacną slimke 320 kilka gier już wybrałem teraz mam dylemat pomiędzy EA MMA a UFC2010 jakie jest Wasze zdanie :) ?

Tyle już było na ten temat napisane... spytać można tylko na czym Ci zależy.

-grafika

-poziom trudności (przystępność)

itd

jak powiesz co dla Ciebie ważne ja Ci powiem "bierz UFC" ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna dla mnie jest przede wszystkim dobra zabawa z kumplem na dwóch padach i online,graficznie obie gry nieźle się prezentują ale jak to jest z tym online? w której jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że online lepsze w EA MMA (w ufc często trzeba czekać chwil kilka a poza tym występują lagi częściej niż czasem ;P) . Ja obecnie pocinam w UFC i przy tym jednak zostanę. Jednak widzę wady UFC. Po 1 jest dość trudna. Całkiem nieźle sobie radzę (nieskromnie mówiąc), ale są momenty, gdzie jestem bezsilny. Poza tym niektóre tryby potrafią wkurzyć do granic. (Title defense mode i ultimate fights - dla zorientowanych ;) ) Jednak jak dla mnie jest to nadal jedna z lepszych gier o sportach walki.

Mimo, że wybrałem UFC staram się być obiektywny. Może się powtórzę, ale decyzję podejmiesz sam, bo to trzeba "czuć" ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic, pół dnia dzisiaj oglądam filmiki z tych gier i dalej nie umiem się zdecydować..obada sie.Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EA Sports MMA obecnie najbardziej cieszy mnie możliwość pobierania nowych zawodników z sieci(nie spodziewałem się, że ludzie będą tworzyć tyle wersji Pudzianowskiego i innych zawodników z KSW :biggrin: ). Odpalasz walkę Pudzian vs Najman i koledzy od razu zadowoleni(szczególnie ci, którzy zbytnio nie znają się na MMA).

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EA Sports MMA obecnie najbardziej cieszy mnie możliwość pobierania nowych zawodników z sieci(nie spodziewałem się, że ludzie będą tworzyć tyle wersji Pudzianowskiego i innych zawodników z KSW :biggrin: ). Odpalasz walkę Pudzian vs Najman i koledzy od razu zadowoleni(szczególnie ci, którzy zbytnio nie znają się na MMA).

Krypto jak ściągnąć zawodników o których mówiłeś ? gra stała by sie ciekawsza :D z gory dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1083135image564bmpjpgco.jpg

Wybierasz FIGHTER SHARE i dalej sobie poradzisz. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekiedy u znajomego gramy pvp ... i moje pytanie . jak sie zaklada duszenie/jak sie bronic przed duszeniem albo jakies ciekawe sie robi combosy ;]

Edytowane przez Keanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kariera, trening, jak przejść "movement and range", nie mogę sobie z tym poradzić. Ruch, zasięg ale ocb ?! Tak samo Blocking and parry, nie wykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest swietna poprostu genialna cudowna mistrzoska.:)

UFC 2010 to przy tym gniot! wiem bo mam obie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy jak jestem za granica to tez moge sciagnac Najmana? :biggrin: ... i Pudziana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że baza dostępnych zawodników do pobrania jest wszędzie taka sama. Ponieważ mogę pobrać zawodnika zrobionego przez gracza z innego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy statystyki online są przechowywane w jakimś pliku na dysku czy bezpośrednio na serwerze? Bo skasowałem wszystko co miałem i jestem ciekaw czy jakbym kupił grę, ponownie miałbym swój rekord online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się między zakupem EA MMA i UFC i w końcu zdecydowałem się na grę od EA i w sumie nie żałuję. Wnerwia mnie jedynie to takie olewatorstwo graczy od EA, taka ich fuszerka. No, ale nieważne. 3 powtórki z wczoraj i dziś, mam nadzieję, że się spodoba ;].

http://www.easports.com/media/play/video/71578126 - spinning backfist, flash KO tak jak na którymś Bellatorze. Cieszy szczególnie, bo to była walka o pas Strikeforce i położyłem w ten sposób samego Fiodora.

http://www.easports.com/media/play/video/71578381 tutaj też spinning backfist tylko inna walka

http://www.easports.com/media/play/video/71578559 - tutaj taki mały bug. Po overhand punch przeciwnik "odlatuje" pod sam koniec ringu. Dziś miałem dwie takie sytuacje. Jedna ta i jedna niemalże analogiczna tylko zapomniałem zapisać ;d. Co do tej powtórki to dzieła dokończyłem chwilę później jak znów położyłem przeciwnika, bo za pierwszym razem zanim dobiegłem to już się ocknął ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pożyczyłem ostatnio od kumpla MMA . Zależy mi na platynie więc trofea z Singla już wszystkie zdobyłem. Zostały mi tylko trofea z multi. Tylko jest jeden problem , a mianowicie nie mogę wpisać tego kodu na multi bo gra jest nie moja i nie wypada.. Na pocieszenie jest opcja 7 dni za darmo :thumbsup:

I jestem ciekawy ile potrzeba czasu na zdobycie wszystkich pucharków online oraz tego pasa Strikforce ? :shok:

Pozdrawiam i Czekam na szybką odpowiedź :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pożyczyłem ostatnio od kumpla MMA . Zależy mi na platynie więc trofea z Singla już wszystkie zdobyłem. Zostały mi tylko trofea z multi. Tylko jest jeden problem , a mianowicie nie mogę wpisać tego kodu na multi bo gra jest nie moja i nie wypada.. Na pocieszenie jest opcja 7 dni za darmo :thumbsup:

I jestem ciekawy ile potrzeba czasu na zdobycie wszystkich pucharków online oraz tego pasa Strikforce ? :shok:

Pozdrawiam i Czekam na szybką odpowiedź :biggrin:

Zdobycie wszystkich trofeów online to 500+ wygranych walk a do tego trzeba doliczyć jeszcze masę przegranych więc jak się napalasz na platynę w 7 dni to lepiej sobie odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie że tryb kariery jest zbyt krótki? Pożyczyłem od kolegi Xboxa z tą grą na weekend i troche sie ździwiłem widząc końcowe napisy  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie, gdzie mam wklepać ten kod Online pass co znajduje się z tyłu instrukcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie, gdzie mam wklepać ten kod Online pass co znajduje się z tyłu instrukcji ?

W PSStore który nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie część z was wie, część pewnie nie, ale myślę, że wszystkich fanów EA MMA to zainteresuję. Zuffa(właściciel UFC) kupił federację Strikeforce. Co to oznacza? A to, że jeszcze przez dwa lata Strikeforce będzie istnieć, bo ma podpisaną umowę telewizyjną, ale stopniowo co raz lepsi zawodnicy będą przechodzili do UFC. A po dwóch latach Strikeforce przestanie istnieć. Biorąc pod uwagę, że obecnie MMA w Japonii jest w kryzysie, w Stanach jedynym godnym konkurentem UFC był Strikeforce to niezbyt różowo wygląda sytuacją "ciekawych" zawodników spoza UFC. Co to może oznaczać dla serii? Na pewno spory problem z zawodnikami w grze. Druga sprawa to świadomość Amerykanów jeśli chodzi o MMA. Dla większości MMA=UFC, a przy wyżej wspomnianych problemach z ciekawymi zawodnikami poza UFC, może to oznaczać, że nie zobaczymy EA MMA 2.

Z góry zaznaczam, że Zuffa już dawno temu kupiła Strikeforce, jednak nikt nie poruszył tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie część z was wie, część pewnie nie, ale myślę, że wszystkich fanów EA MMA to zainteresuję. Zuffa(właściciel UFC) kupił federację Strikeforce. Co to oznacza? A to, że jeszcze przez dwa lata Strikeforce będzie istnieć, bo ma podpisaną umowę telewizyjną, ale stopniowo co raz lepsi zawodnicy będą przechodzili do UFC. A po dwóch latach Strikeforce przestanie istnieć. Biorąc pod uwagę, że obecnie MMA w Japonii jest w kryzysie, w Stanach jedynym godnym konkurentem UFC był Strikeforce to niezbyt różowo wygląda sytuacją "ciekawych" zawodników spoza UFC. Co to może oznaczać dla serii? Na pewno spory problem z zawodnikami w grze. Druga sprawa to świadomość Amerykanów jeśli chodzi o MMA. Dla większości MMA=UFC, a przy wyżej wspomnianych problemach z ciekawymi zawodnikami poza UFC, może to oznaczać, że nie zobaczymy EA MMA 2.

Z góry zaznaczam, że Zuffa już dawno temu kupiła Strikeforce, jednak nikt nie poruszył tego tematu.

Mi się marzy połączenie dokładności THQ z silnikiem graficznym od EA ale wiadomo, że nie można mieć wszystkiego. Wiadomo, że jak Strikeforce na stałe przejdzie do UFC to nie ma co liczyć na kontynuację gry EA MMA. Na razie można poczekać. Gra nie osiągnęła jakiegoś wielkiego sukcesu (mi się bardzo podobała) więc i tak bym nie liczył na kontynuację mimo tego, że kiedyś czytałem, że mają w planach. A nikt nie poruszył tego tematu bo pewnie nie wiele osób interesuje się MMA w Polsce a jak interesują się to tylko wiedzą, że Pudzian gdzieś tam walczy a ci którzy się znają uznali, że jest to aspekt wyłącznie sportowy i nie ma wpływu na samą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. O co chodzi z tymi submissions? Gdy to kółko się pojawia? Totalnie tego nie ogarniam. I jak się bronić przed nim? Bo naciskam kółko szybko to mi stamina spada bardzo szybko a jak ja zakładam dźwignie kolesiowi to on jak się broni to ledwo mu spada ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. O co chodzi z tymi submissions? Gdy to kółko się pojawia? Totalnie tego nie ogarniam. I jak się bronić przed nim? Bo naciskam kółko szybko to mi stamina spada bardzo szybko a jak ja zakładam dźwignie kolesiowi to on jak się broni to ledwo mu spada ;/

Widzisz w bronieniu sie przed i zakladaniu dzwigni nie chodzi o naparzanie przycisku, kto szybciej. Nie koncentruj sie tylko na samamym pasku, a X-rayu wyginanej konczyny. Jesli sie bronisz kosc w wykrecanej rece lub nodze robi sie czerwona(tak jakby pasek sie ladowal - czerwien opada i wzrasa). Gdy ktos atakuje, blokujesz kolkiem i nie trzeba tapowac szybko przycisku, bo jak tak zrobisz to obronisz sie przez atakiem, jednak zuzyjesz przy tym stamine na darmo i przeciwnik to wykozysta. Musisz poprostu wyczuc ile uderzen kolka trzeba, zeby odeprzec atak. W ogole chodzi o to, aby tak balansowac stamina, zeby przeciwnik popelnil blad(zuzyl za duzo stamin) wtedy atakujesz lub sie bronisz do oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×