Skocz do zawartości
Lucius_Ver

Medal Of Honor OnLine

Rekomendowane odpowiedzi

ok pojawil sie przeznaczony obline temat to pisze tutaj :) odkrylem jak wpisywac tego passa bez zadnych problemow :) sa dwa wyjscia:

- albo wchodzimy normalnie do PS Store i tam w Reedem wpisujemy kod,

- albo w grze wchodzimy do multi i pozniej do sklepu, zaraz po wejsciu naciskamy szybko "trojkat" i czekamy az zaskoczy :) tam na spokojnie wpisujemy kod i mamy cala dodatkowa zawartosc :) 

dla mnie to zadzialalo i juz od pierwszych min moglem korzystac z nowych broni :) jakby ktos chcial pograc i ma HS to zapraszam

P.S.  wczoraj pogralem chwile z photo i innymi polakami i gralo sie genialnie :) szkoda tylko, ze jak chcielismy zrobic misje to okazywalo sie, ze w druzynie przeciwnej sa tylko 2 osoby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminarz ligi ESL:

I tura

Start zapisów: 4.10.2010 

Koniec zapisów: 3.11.2010

1 runda: 05.11.2010 21:00

2 runda: 07.11.2010 21:00

3 runda: 09 11.2010 21:00

4 runda: 11.11.2010 21:00

3 miejsce: 13.11.2010 21:00

Finał: 13.11.2010 21:00

II tura

Start zapisów: 14.11.2010

Koniec zapisów: 19.11.2010

1 runda: 22.11.2010 21:00

2 runda: 25.11.2010 21:00

3 runda: 28 11.2010 21:00

4 runda: 01.12.2010 21:00

3 miejsce: 04.12.2010 21:00

Finał: 04.12.2010 21:00

III tura

Start zapisów: 05.12.2010

Koniec zapisów: 09.12.2010

1 runda: 11.12.2010 21:00

2 runda: 13.12.2010 21:00

3 runda: 15 12.2010 21:00

4 runda: 17.12.2010 21:00

3 miejsce: 19.12.2010 21:00

Finał: 19.12.2010 21:00

IV tura:

Start zapisów: 03.01.2011

Koniec zapisów: 08.01.2011

1 runda: 11.01.2011 21:00

2 runda: 14.01.2011 21:00

3 runda: 17 01.2011 21:00

4 runda: 20.01.2011 21:00

3 miejsce: 23.01.2011 21:00

Finał: 23.01.2011 21:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, od razu zaznaczę, że jestem fanem COD MW i z tej perspektywy zasiadłem do MOH on line. Single odpadł w przedbiegach tzn po 5 minutach grania. Jeśli zaś chodzi o on line to ... muszę przyznać, że zaskoczenie było na plus. Oczywiście nie jest to COD ale trzeba tez przyznać, że chyba nawet lepiej. Po prostu jest to FPS z innym klimatem. Wydaje mi się że o ile w COD on line gra jest ultraszybka i trochę "na pałę" o tyle w MOH trzeba troszkę pokombinować i bardziej się przyłożyć. Wg mnie realia walki są tu odwzorowane lepiej niż w COD. Tak więc MOH on line to całkiem przyjemna rozrywka ..... oczywiście do następnej części COD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miałby ochotę pograć to zapraszam;)

ID: RufusPL

HS: Jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizuję ustawkę pod trofeum ,,Dowódca ogniowy" polegający na użyciu wszystkich 7 killstreaków. Wiem, że są gracze, którzy nie wymiatają, nie mają szczęścia itd., czasem trochę przez lenistwo - sam do nich należę - dlatego myślę, że taka ustawka to nie jest zły pomysł do zorganizowania. Potrzebujemy dość sporo osób chętnych (24 osoby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizuję ustawkę pod trofeum ,,Dowódca ogniowy" polegający na użyciu wszystkich 7 killstreaków. Wiem, że są gracze, którzy nie wymiatają, nie mają szczęścia itd., czasem trochę przez lenistwo - sam do nich należę - dlatego myślę, że taka ustawka to nie jest zły pomysł do zorganizowania. Potrzebujemy dość sporo osób chętnych (24 osoby).

SzymuR ja się śmiało piszę moje ID Biz_SnD jak zbierzemy grupkę to trzeba jakoś to ogarnąć, także inne trofea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mam problem z tym pucharkiem :( więc też się na to pisze

Edytowane przez RufusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIRE CONTROLLER - Dowódca ogniowy

1.theycallmeoldman

2.RealAznTeaBagz

3.Tigerz_bone_21

4.markeric

5.DanBrown0531

6.THEsockman

7.mob_skater

8.Emblur

9.W3XF0RD

10.szymuR

11.saintdave-

12.Techno753

13.Angershock

14.ProjectSiX2

15.ArchChimaira

16.Kevlar013

17.LwiaNerka

18.slipi777

19.RufusPL

20.Biz_SnD

21.thegrim

22.RIVEL88PL

23.sosiu

24.(MetalGearCrysis) - Capitan if he accept

Kolesie od 1 do 16 i 24 nie są z Polski. Znalazłem ich na PS3Trophies.

Czekajcie na dalsze informacje.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa czy nie lepiej samym Polaków do ustawki a dwa jakim cudem chcesz zorganizować taką ustawkę bo raczej nie da rady dołaczyć się na jeden serwer 24 osobom :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dostałem info, że trzeba mieć 24 osoby xD Nie wiem jak to tutaj jest. a samych Polaków 24 raczej ciężko będzie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko jak to zrobić z technicznego punktu widzenia, można tylko 4 osoby zaprosić na jeden serwer bo potem się wpakują inni ludzie a co z resztą by wpadli do przeciwnej drużyny a nie ma chyba trybów np z mniejszą ilością uczestników niż 12vs12. Ja się zastanawiam jakim cudem można zdobyć te wszystkie wsparcia przecież trzeba się nieziemsko skampić by mieć 20 kili do zera a i tak nie jest powiedziane że uda się zebrać w jednym meczu bo przez szybkie podkładanie można nie być w stanie osiągnąć takich punktacji. Dla mnie trofea strasznie nierówne jedne banalnie proste a inne po prostu na fuksa wręcz niemożliwe... ale to tylko moje odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie pogram aby wbić to trofeum.

PSid: tuter86

HS: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest maly blad i poprosze o zmienienie tego w poscie zeby pozniej nie bylo zadnych problemow :) moj ID na PSN to nie "thegrim" a "FoxyWoo" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko jak to zrobić z technicznego punktu widzenia, można tylko 4 osoby zaprosić na jeden serwer bo potem się wpakują inni ludzie a co z resztą by wpadli do przeciwnej drużyny a nie ma chyba trybów np z mniejszą ilością uczestników niż 12vs12. Ja się zastanawiam jakim cudem można zdobyć te wszystkie wsparcia przecież trzeba się nieziemsko skampić by mieć 20 kili do zera a i tak nie jest powiedziane że uda się zebrać w jednym meczu bo przez szybkie podkładanie można nie być w stanie osiągnąć takich punktacji. Dla mnie trofea strasznie nierówne jedne banalnie proste a inne po prostu na fuksa wręcz niemożliwe... ale to tylko moje odczucie.

Nie jest tak źle - to trofeum wpadło mi w pierwszej godzinie grania w multi...

Grunt to odpowiednio wykorzystywać kolejne wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnych na ustawkę zapraszam do tematu poświęconemu tej tematyce, wpisywać się śmiało i jakoś to ogarniamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem w posiadaniu gry MoH z możliwością pobrania MoH Frontline. W związku z tą ostatnią grą miałbym pytanie, czy jeżeli ją pobrałem na dysk (wiem, że bez płyty ani rusz) i pożyczę ją komuś to ta osoba będzie mogła swobodnie pobrać i cieszyć się rozgrywką we Frontline?

Z góry dzięki za odp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że Frontline jest do pobrania? Nie wiem jak w innych wersjach ale w wersji TIER1 Frontline jest na płycie z nowym MoHem i trzeba go zainstalować na twardzielu - ( zresztą płyta jest później wymagana aby grę uruchomić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że Frontline jest do pobrania? Nie wiem jak w innych wersjach ale w wersji TIER1 Frontline jest na płycie z nowym MoHem i trzeba go zainstalować na twardzielu - ( zresztą płyta jest później wymagana aby grę uruchomić)

Źle się wyraziłem, oczywiście chodziło mi o instalację. I powstaje pytanie czy jak go zainstalowałem i teraz usunąłem to czy ktoś inny (komu grę oddam) będzie mógł się cieszyć klasykiem?

Edytowane przez Gambas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie mógł o ile będzie miał plytę w napędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł gry: Medal of honor

Trofea: Dowódca ogniowy (online)

Liczba graczy: 20 lub więcej

Dzień/Godzina: od poniedziałku do piątku (od 17 do 22 oraz weekend, mogę się dopasować

Wymagania: headset , cierpliwość

20 lub więcej- dołączamy razem do chat'u pod XMB; jak będą wszystkie osoby dogadujemy się co i jak . Zakładam serwer i wysyłam zaproszenia do 4 osób.Reszta robi to samo zakłada swoje teamy i na mój znak dajemy kontrola sektora i szukamy się jeśli to nie wypali poszczególne osoby -szefowie temu wchodzą na serwer po przez dołączanie reszta próbuje dostać się za ich pomocą i kiedy już będą wszyscy -może to potrwać, bostujemy sektor na przemian, zbieramy odpowiednią ilość pkt. i odpalamy akcje wsparcia z dala od siebie więc wszystkie osoby naraz to zrobią. Jeśli coś jest nie jasne walić do mnie na pw

LISTA :

1.borsuk1908

2.troll1908

3.mario774

4.LuCCas18

5.ZJAWA

6.kolczak

7.tomi-psn-pl

8.Glief

9.s3b3k1a

10.widmo-pl

11.Siwy96

12.kazmisz

13.bujaczes

14.stiepan87

15.Yayuro

16.Chipolek

17.freezy89

18.fakir87

19.staszekPL

20.Zawiszaskapy

21.RufusPL

22.FoxyWoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×