Skocz do zawartości
Lucius_Ver

Medal Of Honor OnLine

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawke najlepiej zrobił w weekend wtedy można próbować nawet do późnych godzin nocnych tak jak było na ostatniej ustawce. Ja osobiście mogę się dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilką z borsukiem1908 możemy jutro zrobić ustawkę z Polakami ;) na 19.30, musimy mieć 24 osoby tzn jeszcze 22 bo ja antur69 i borsuk1908 jesteśmy na 100%

Może wpisujcie się kto będzie chętny na jutro na godzine 19.30

Lista:

1. borsuk1908

2. antur69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilką z borsukiem1908 możemy jutro zrobić ustawkę z Polakami ;) na 19.30, musimy mieć 24 osoby tzn jeszcze 22 bo ja antur69 i borsuk1908 jesteśmy na 100%

Może wpisujcie się kto będzie chętny na jutro na godzine 19.30

Lista:

1. borsuk1908

2. antur69

Chetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetny :)

Witam jako swieżynka na forum. 

Chętnie się dołącze do ustawki a przy okazji bym sprawdził headset dopiero co nabyty sonego. psn id piotrekm80 . W piątek od 21:15 mogę  być on-line.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to uzupełniamy listę kto będzie na 100 % w piątek wieczorem:

1. borsuk1908

2. antur69

3. elvisss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na 100 % będe o 19:30. To niech mnie np Borsuk zarosi. Będe czekal o 19.30 pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra widać że nas przybywa ;) Weźmy się dziś za to i będzie z głowy ustalimy z borsukiem jak to zrobimy dalej. Jak coś będę wiedział to zaraz będę pisał na forum, pilnujcie i sprawdzajcie. Musimy chyba być w swoich znajomych więc kto już może niech dodaje, mój ID: antur69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiliście tą grę aby się dobrze przy niej bawić czy dla łatwej platyny? Mój skill w fps`y jest cieniutki a mimo to udało mi się już kilkakrotnie odpalić ostatni atak z ofensywnego wsparcia, osiągnięcie wysokiego score streak w razie potrzeby też nie jest jakimś większym problemem. Tak się zastanawiam czy te ustawki to wynik braku zaangażowania w zakupioną grę czy po prostu skill jaki reprezentują gracze "idący na łatwiznę" na serwerach odnosi się do miana "mięsa armatniego". Więcej opanowania, zaangażowania i spokoju a trofeum dowódca ogniowy wpadnie bez żadnych ustawek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiliście tą grę aby się dobrze przy niej bawić czy dla łatwej platyny? Mój skill w fps`y jest cieniutki a mimo to udało mi się już kilkakrotnie odpalić ostatni atak z ofensywnego wsparcia, osiągnięcie wysokiego score streak w razie potrzeby też nie jest jakimś większym problemem. Tak się zastanawiam czy te ustawki to wynik braku zaangażowania w zakupioną grę czy po prostu skill jaki reprezentują gracze "idący na łatwiznę" na serwerach odnosi się do miana "mięsa armatniego". Więcej opanowania, zaangażowania i spokoju a trofeum dowódca ogniowy wpadnie bez żadnych ustawek.

Kolego po twojej wypowiedzi sądzę że jesteś typem snajpera który zamyka tyły bez żadnego zaangażowania w zdobycie celu, chodzi Ci o nastukanie jak największej liczby trafień a nie wygranie rozgrywanego meczu. Niestety nie każdy preferuje ten styl gry. Założę się że w grze strzelcem lub komandosem nie zdobyłbyś połowy punktów i kto tu mówi o zaangażowaniu. Ustawka jest dla dobrej zabawy wśród znajomych walczących na pierwszej linii frontu a nie trzy bazy od celu (z tyłu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem liste z ostatnich wypowiedzi, trochę nasz mało, ale może reszta się dopisze, poniżej osoby, które zdeklarowały się być dziś o 19.30

1. Borsuk1908

2. antur69

3. ElanDelScorcho

4. piotrekm80

5. panatha1975

6. elvisss81

7. RIVEL88PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Borsuk1908

2. antur69

3. ElanDelScorcho

4. piotrekm80

5. panatha1975

6. elvisss81

7. RIVEL88PL

8. SzczurekPB

No, dzisiaj raczej nie da rady bo za mało chętnych. Trzeba sobie dać więcej czasu na zebranie ekipy.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coraz lepiej, aktualna lista:

1. Borsuk1908

2. antur69

3. ElanDelScorcho

4. piotrekm80

5. panatha1975

6. elvisss81

7. RIVEL88PL

8. SzczurekPB

9.MickiTheSilence

10.lacha559

11.Roki-81-

Pamiętajcie naładować swoje HSy ;) i dalej się dopisywać, jak na razie aktualne, godzina 19.30 ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej jutro na spokojnie, (19.30) zawsze jeden dzień dłużej na zebranie ekipy ... Co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to nie ma sensu przy 14 - 15 osobach. Musi co najmniej być 25 żeby ustawka sie udała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzajcie zamętu, jutro będzie to samo co dziś. Dopisywać się do listy, godzina 19.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kto jeszcze chętny, niech wysyła zaproszenie do znajomych antur69 Spróbujmy może się uda ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

No niestety ustawka nie wyszła (szkoda), za mało ludzi, ale dziękuję wszystkim tym co stawili się na godzinę 19.30.

Może innym razem się uda :)

Edytowane przez ogien82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, zbierzmy sie i zrobmy to dziś. 24 osoby, w tym polowa juz była, napewno macie we friendsach jeszcze kogos, to też go zaproście. Ja 2 ludzi z listy bede tez mial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×