Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Też pragnę zgłosić, że mam podobny problem co użytkownik graqzu. Udało mi się dopiero zalogować jak zmieniłem styl forum na jasny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jest nowa wizualizacja forum, to generalnie forum chodzi dużo słabiej. Najbardziej frustrujące jest chyba oczekiwanie na dodanie postu. Że w wersji mobilnej często dodawało bardzo długo, aż trzeba było wyłączyć forum to było jasne, ale teraz zauważyłem normalnie na przeglądarce, że dodawanie postów trwa zdecydowanie dłużej. Wczoraj to w ogóle wiadomość prywatna wysyłała się z dobrą minutę, postanowiłem wyłączyć i wiadomość się nie wysłała. Nie jest to coś co uniemożliwia korzystania z forum, ale chyba warto o tym wspomnieć.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to napisać wprost:

Forum zostało popsute, a nie zaktualizowane...

Było dobrze, jest kicha.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 14.06 nie mogłem korzystać z forum. Gdy wchodziłem w adres ps3forum.pl przenosiło mnie do strony z takim oto komunikatem:

 

Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting variable (T_VARIABLE) or heredoc end (T_END_HEREDOC) or ${ (T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES) or {$ (T_CURLY_OPEN) in /NFSDATA/www.ps3forum.pl/datastore/widget_topContributors_kxljc103a_950fec2650829e0719007c257b8b460f.c3bb7a0598.php on line 4

 

Od dzisiaj wszystko działa po staremu.

Ktoś wie o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, alien666 napisał:

Od 14.06 nie mogłem korzystać z forum. Gdy wchodziłem w adres ps3forum.pl przenosiło mnie do strony z takim oto komunikatem:

 

Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting variable (T_VARIABLE) or heredoc end (T_END_HEREDOC) or ${ (T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES) or {$ (T_CURLY_OPEN) in /NFSDATA/www.ps3forum.pl/datastore/widget_topContributors_kxljc103a_950fec2650829e0719007c257b8b460f.c3bb7a0598.php on line 4

 

Od dzisiaj wszystko działa po staremu.

Ktoś wie o co chodzi???

Też mieliśmy ten błąd , ale problem dotyczył tylko czarnego motywu, po zmianie na biały działało normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak cud że tapa ruszyło, bo do wczoraj ani widu ani slychu...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia ruszyły.

Jeszcze odnośniki do YT i inne media wypadałoby naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ostatnio zauważyłem ze na Chrome (Android) przy zmianie strony w temacie nic się nie wczytuje , trzeba odświeżyć żeby zaskoczyło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiadomienia ruszyły.

Jeszcze odnośniki do YT i inne media wypadałoby naprawić.

YT już działa. Problem jest z Twitterem jeszcze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dzialanie na taplaku?? Jakies newsy??

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienie o tym ze napisales np nie przyszlo...:38_worried:

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia działają jak chcą. Dla tego zamiast subskrybowanych ja używam tematów w których pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam błąd w ustawieniach ignorowania, gdy chcę kogoś odignorować to wyskakuje błąd. Wejście poprzez "ignorowani użytkownicy" również nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na białym motywie.

ogólnie na białym wszystko lepiej śmiga ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przyciskiem "Pokaż więcej aktywności", mianowicie, nie działa. Ktoś coś..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z przyciskiem "Pokaż więcej aktywności", mianowicie, nie działa. Ktoś coś..?

spróbuj na białym motywie.

ogólnie na białym wszystko lepiej śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie jest problem z forum, ale lepszego wątku nie znalazłem.

@DigitalMan_PL @Grecky ten problem z "ą" to jest problem chroma, który gryzie się z flashem. Przed chwilą spróbowałem po prostu zaktualizować chroma i zaczęło działać normalnie. W poniedziałek sprawdzę jeszcze w robocie, czy też będzie ok. Jak aktualizacja chroma nie pomoże, to spóbujcie jakoś wypieprzyć w flasha i zainstalować od nowa.

A niektórym polecam, zanim zaczną sugerować, że ktoś jest ślepy albo głupi, poświęcić trzy sekundy na sprawdzenie, czy coś nie jest faktycznym problemem. Ale w sumie nie, po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xavris napisał:

W sumie to nie jest problem z forum, ale lepszego wątku nie znalazłem.

@DigitalMan_PL @Grecky ten problem z "ą" to jest problem chroma, który gryzie się z flashem. Przed chwilą spróbowałem po prostu zaktualizować chroma i zaczęło działać normalnie. W poniedziałek sprawdzę jeszcze w robocie, czy też będzie ok. Jak aktualizacja chroma nie pomoże, to spóbujcie jakoś wypieprzyć w flasha i zainstalować od nowa.

A niektórym polecam, zanim zaczną sugerować, że ktoś jest ślepy albo głupi, poświęcić trzy sekundy na sprawdzenie, czy coś nie jest faktycznym problemem. Ale w sumie nie, po co...

 

Ja mam tak na przeglądarce OPERA

43.0.2442.1144 (PGO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ja mam tak na przeglądarce OPERA

43.0.2442.1144 (PGO)

Mimo wszystko spróbował bym tego samego. Zaktualizuj operę.

Albo coś z flashem. U mnie ten problem pojawił się niedawno, więc może jakaś nowsza wersja flasha go wywołuje.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś używa Tapatalk i nie mógł używać ostatnio, to trzeba na nowo wyszukać forum w Tapatalku. Obecnie teraz są dwa i działa tylko jedno, także musimy tylko to stare wywalić, albo po prostu cache musi się odświeżyć u nich.

W każdym razie dodajcie sobie nowe i wszystko działa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z logowaniem na forum. Często mnie wywala po otwarciu jakiegoś tematu - tak, że muszę się ponownie zalogować. Czasem nawet logowanie nie działa i próbuje kilkukrotnie, aż do skutku. Gdy chciałem wejść pierwszy raz o dłuższego czasu na forum, to chrome zakwalifikował tę stronę jako niebezpieczną. Może ktoś pomóc? Używam Chrome'a. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde prawie dwa miesiące nie było mnie na forum bo Tapatalk nie śmigal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie dziala na TapaTalku to poszukajcie bo wynajduje 2 razy to samo forum.
Jedno z nich działa

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli komuś nie dziala na TapaTalku to poszukajcie bo wynajduje 2 razy to samo forum.
Jedno z nich działa

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Dokładnie jak kolega pisze, jeśli komuś nie działa forum na tapatalku to usunąć, poszukać raz jeszcze i dodać. Będzie działać. Ja miałem to samo i zastanawiałem się co się dzieje, ciągle błędny login lub hasło i okazało się, to rozwiązanie pomogło.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×