Skocz do zawartości
portek

Pomoc & Rady

Rekomendowane odpowiedzi

Piszemy o problemach związanych w grze w trybie SP jak i MP,a na pewno się znajdą :laugh2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość na ustawkę, żeby użyć wszystkich ataków za kill strike? Albo jakąś rade gdzie najlepiej to próbować robić (tryb/mapa/klasa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawkę na ten pucharek chciał zorganizować szymuR93 ale jak na razie nic nie ruszyło. Wydaje mi się że najlepszym trybem do tego pucharka jest misja bojowa ponieważ jest dłuższa od pozostałych trybów. Ja na razie próbuje snajperem udało mi się użyć góra 5 a potem dead;( i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest i tak niemożliwe bo mnie na misji bojowej zawsze wywala z serwera, oczom moim pokazuje się o ironio zawsze komunikat że aktualnie serwery są niedostępne ma ktoś podobny problem?? Ja chętnie bym się pisał na jakąś ustawkę bo już mam dosyć tej gry zniechęciła mnie do siebie maksymalnie przez to wywalanie (wszelkie odblokowywania portów nie pomogły, ip wprowadzone do MDZ routera) ręce opadają...

Kto chętny na pucharek Kwatermistrz oraz Dowódca ogniowy. Zrobimy jakąś listę i zaczniemy działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gracie w multi to nie macie tego problemu ale jednak zapytam.

Ja się w ogóle z trybem multi nie mogę połączyć. Za każdym razem gdy wybiorę tę opcję zawiesza mi się PS3

Z kilku forów wiem, że nie tylko mnie dotyczy ten problem. Na razie jednak nikt nie podał żadnego rozwiązania.

Wiecie może jak to ugryźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobiłem Fire Controller w trybie misji na mapie Dolina Hellmand.Grałem snajperem i nie było problemu.Końcowe k/d ratio 35/0 :rofl:

to idealne miejsce na to trophy, szczegolnie 1 i 2 baza w ataku. Ja dzisiaj mialem 50/1 a kilka dni temu 58/2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest i tak niemożliwe bo mnie na misji bojowej zawsze wywala z serwera, oczom moim pokazuje się o ironio zawsze komunikat że aktualnie serwery są niedostępne ma ktoś podobny problem?? Ja chętnie bym się pisał na jakąś ustawkę bo już mam dosyć tej gry zniechęciła mnie do siebie maksymalnie przez to wywalanie (wszelkie odblokowywania portów nie pomogły, ip wprowadzone do MDZ routera) ręce opadają...

Kto chętny na pucharek Kwatermistrz oraz Dowódca ogniowy. Zrobimy jakąś listę i zaczniemy działać.

Ja mam to samo i nie mam pojęcia jak to rozwiązać u mnie żaden tryb nie działa najdłużej udało mi się pograć około 5 minut.Ps3 mam podpięte kablem przez kompa łącze 30 Mb inne gry działają normalnie u tu lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie jaki macie typ NAT bo być może wina stoi po stronie poblokowanych portów. Na pewno nie jest to wina gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie jaki macie typ NAT bo być może wina stoi po stronie poblokowanych portów. Na pewno nie jest to wina gry.

Ja mam cały czas NAT 2.Jeśli chodzi o porty to nie znam się na tym,jeśli możesz napisz mi na priv co i jak pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam NAT2 porty odblokowane te, które są podane w instrukcji i wywala nonstop, dobrze wiedzieć że nie jestem sam :P Ea mi napisało żebym sobie sprawdził poprawność połączenia łącza internetowego jakbym tego nie robił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez napisali żebym sprawdził połączenie internetowe a jak im odpisałem że wszystko jest ok to napisali żeby im wysłać płytkę to wymienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem: w trybie single dochodzę do misji na złomowisku samolotów następnie oczyszczam magazyn i tu się zaczyna problem ponieważ moi kompani stają przy drzwiach w pomieszczeniu na podwyższeniu i nic się nie dzieje, drzwi są na wpół otwarte - nie idą dalej i ja tez nie mogę otworzyć tych drzwi. Czy ktoś też tak miał??? Proszę o pomoc. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja już nie pamiętam ale spróbuj zrestartować misję ja tak często musiałem robić w medal of honor co chwile jakieś błędy miałem :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc może został gdzieś jakiś żywy czeczen/talib. Wróć się kawałek i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja już nie pamiętam ale spróbuj zrestartować misję ja tak często musiałem robić w medal of honor co chwile jakieś błędy miałem :verymad:

Dzięki za podpowiedź, rozpocząłem tą misje od początku i poszło bez problemu :)

pozdro for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy jest możliwość ustawienia tag clanu w trybie MP

Tak[; Na 100% widziałem to gdzieś w menu, ale teraz nie powiem ci gdzie dokładnie, wiem że na ekranie była tez postać żołnierza więc zawęziłem trochę poszukiwania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące kodu w edycji Tier 1. Czy ten kod służy tylko do odblokowania dodatków w postaci Frontline'a i późniejszej bety Battlefield 3, czy może po prostu bez niego nie można grać w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące kodu w edycji Tier 1. Czy ten kod służy tylko do odblokowania dodatków w postaci Frontline'a i późniejszej bety Battlefield 3, czy może po prostu bez niego nie można grać w sieci?

Z tego co mi wiadomo służy on tylko do odblokowania bety Battlefield 3, MOH Frontline dostaje każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki niemu od 2 listopada za darmo będzie można pobrać dodatek który zawierać będzie 2 nowe i 2 podrasowane mapy oraz nowy tryb rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Może mi ktoś pomoże, a mianowicie zakupiłem MOH w wersji z polskimi napisami, lecz po zainstalowaniu gra posiada napisy w języku angielskim. Jak można to zmienić. Czy ma coś wspólnego z tym instalacja uaktualnień przed zaistalowaniem gry?? Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×