Skocz do zawartości
portek

Pomoc & Rady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Może mi ktoś pomoże, a mianowicie zakupiłem MOH w wersji z polskimi napisami, lecz po zainstalowaniu gra posiada napisy w języku angielskim. Jak można to zmienić. Czy ma coś wspólnego z tym instalacja uaktualnień przed zaistalowaniem gry?? Dzieki za pomoc.

Masz w konsoli ustawiony język polski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tym kodem... Wpisuje go i sciaga sie jakis plik (100KB), ale w grze nie dostaje shotguna. Sciagalem ten plik przez gre, account management i PSS...

Ten kod co wpisałeś -pewnie to online pass -pozwala on grać po sieci i ma właśnie 100kb

Żeby mieć jakieś bronie to trzeba mieć tier 1 edycję i tam jest oddzielna karteczka z kodem na wcześniejszy dostęp do giwer

I tak są dostępne w grze ale trzeba najpierw zgarnąć odpowiedni lvl donej klasy

Edytowane przez 1908borsuk
Wyjaśnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shotgun jest dostępny tylko dla klasy Spec Ops. Jeżeli ściągnęło ci ten plik to musisz go mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jeżeli kod Onilen Pass został użyty to czy inna osoba będzie miała możliwość użycia go jeszcze raz, czy to jest jednorazowy kod??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesiłem się na misji z heli, rozwalam to co mam rozwalić a i tak wyskakuje że mision filed :/

Może miał ktoś podobny do mnie problem? :P

pomógł restart misji

Edytowane przez tomasii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jeżeli kod Onilen Pass został użyty to czy inna osoba będzie miała możliwość użycia go jeszcze raz, czy to jest jednorazowy kod??

jednorazowy kod

W sklepie kupisz ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie kupisz ponownie.

aha ile taki pass kosztuje?? pewnie kolo 30 zl

pytam bo mam okazje kupna MoH ale z użytym kodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy online pass MoH jest przypisane do regionu konta, czy jak kupiłem MoH europejskiego (PL) to mogę czy nie mogę wykorzystać go w US PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie grania online. Czy można stworzyć własną sesje nie zależną od serverow EA czy wszystko przechodzi przez ich serwery ( jeśli tak to czy własną sesja jest tylko lan czy dostępna dla wszystkich użytkowników)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM wszystkich manniakufff ;)

mam problem z MoHem i z MoHerami w autobusach hehe

Siekalem przez 5 dni non stop w MULTI i dzis odpalam multi i zawiecha, masakra!

nawet nie moge wklepac kodu na nowe mapy i nowa bron :( zenada do potegi....

jesli ktos moze mi pomodz w jaki kolwiek sposob bede bardzo wdzieczny

POZDRO!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Keny81 radzę się pozbyć gry jak tylko możesz :biggrin: ,w nowe mapki i tak nie pograsz bo konsola się wiesza :verymad:.Wątek MOH powoli zamiera jak zauważyłeś od daty 10.11.2010 userzy piszą już w dziale COD BO :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończ pisać bzdury portek bo ludzie dalej grają w MoH na sieci.Nie każdy jest maniakiem BO :P Co ciekawe to nie u wszystkich konsola zawiesza się przy tej nowej mapie.U mnie niestety jak włącze tą nową mapę wisi i pomaga tylko restart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ale moja gra juz nawet nie odpala multiplayera... wybieram multi i odrazu zawiecha nawet nic sie nie wgrywa :(

Jestem zalamany :(

Jesli ktos moze mi pomodz bardzo prosze o pomoc :)

Z gory dzieki!

POZDRO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zwiecha nastepuje jak wciskam select w trakcie gry (żeby sprawdzić czy gostek który mnie właśnie killnął to naczelny wymiatacz danej rozgrywki, nienawidzę wymiataczy)

Jak te cholery to robią, zwykle w bezpośrednich pojedynkach strzeleckich z wymiataczami mam k/d 1do 1

Pomocy ! przez tych cholernych wymiataczy nie moge zrobić trophy fire controller.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym całym kodem online? Bo chce sprzedać grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ten kod jest bezużyteczny ponieważ pozwala on jedynie na pobranie bezpłatnego dodatku który i tak nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna używki MOH. Nie mogę dojść tylko jak jest z tym kodem online pass. Raz czytam, że nieużyty kod to jedyna możliwość gry online. A raz, że służy on tylko do pobrania darmowego dodatku?

Jak jest w końcu z tym kodem? Czy jeśli kupię używkę z wykorzystanym kodem, to będę mógł grać po sieci czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna używki MOH. Nie mogę dojść tylko jak jest z tym kodem online pass. Raz czytam, że nieużyty kod to jedyna możliwość gry online. A raz, że służy on tylko do pobrania darmowego dodatku?

Jak jest w końcu z tym kodem? Czy jeśli kupię używkę z wykorzystanym kodem, to będę mógł grać po sieci czy nie?

Tak bez kodu można grać po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą. W singlu wszystko normalnie działa.

Włączam multi, pokazuje się okienko z napisem łączenie i w tym momencie gra się zawiesza, konsola również.

Co mam zrobić?

Mam problem z tą grą. W singlu wszystko normalnie działa.

Włączam multi, pokazuje się okienko z napisem łączenie i w tym momencie gra się zawiesza, konsola również.

Co mam zrobić?

Dodam tylko, że multi w Bad Company 2 działa normalnie, mimo że to ten sam wydawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam następujący problem, moze ktoś mi wytłumaczy jak dodawać nowych znajomych? i wysyłać zaproszenia? próbowałem z 50 razy i pipa.. chciałem dostać się do jakiejś polskiej ekipy mój nick to swiergol -1980_ wolałbym grać z jakąś zgraną ekipą bo wkurza mnie takie logowanie w ciemno..

Edytowane przez siwy2054

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W XMB przewijasz do ostatniej zakładki i wybierasz opcje dodaj znajomego wpisujesz jego nick i akceptujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodze w zakładke graj ze znajomymi i jest opcja stwórz grupę gracz lub pokaż zaproszenia ale nic niemoge tutaj wpisywać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko , a mianowicie jak mogę się ustawić z kolegom tak że np w trybie "atak na cel" oboje byli byśmy w innych drużynach ?:ninja:

Bo nas ciągle wrzuca do jednego składu , a my chcielibyśmy spróbować pograć przeciwko sb ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mogę załadować sobie ostatnią misję Kampanii i ustawić poziom na Trudny, wpadnie wtedy trofeum za przejście gry na wysokim poziomie trudności?

Pozdrawiam :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×