Skocz do zawartości
portek

Pomoc & Rady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy mogę załadować sobie ostatnią misję Kampanii i ustawić poziom na Trudny, wpadnie wtedy trofeum za przejście gry na wysokim poziomie trudności?

Pozdrawiam :whistling:

Nie, musisz całą grę przejść na najwyższym poziomie trudności, ale nie jest to zbyt wymagające ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, musisz całą grę przejść na najwyższym poziomie trudności, ale nie jest to zbyt wymagające ;)

Wiem, ale nie za bardzo widzi mi się przechodzić drugi raz kampanię, bo wypadła ona wg. mnie słabo. Mogłem za pierwszym podejściem wziąć na Hard ale teraz już się czasu nie odwróci ;)

Tak w ogóle mam pytanie dotyczące multiplayera. Mianowicie chodzi mi o wsparcia. Dlaczego skoro wsparcia są kolejno od 60 pkt, 100, 175, 250, 350, 450, 600 to mimo że mam nieraz ponad 260 pkt to mam tylko wsparcie za 60 pkt??? Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest? Jakiś chory bug gry czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz utrzymac killstreak czyli ciaglasc. 600pkt musisz zdobyc na jednym zyciu. jezeli zginiesz to masz tylko ostatni nalot(atak), a punkty sie resetuja

Edytowane przez Kilicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dasz rade. dodaj mnie na PSN.

wystarczy snajper, dolina halmand, strona koalicji(atak) i tylko trzymac sie z tylu. powinno wpasc w miare szybko. tylko nie zapomnij o celowaniu w glowe i trzymaniu sie z dalleka

Edytowane przez Kilicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie jedno pytanko - muszę użyć wszystkich akcji wsparcia ofensywnego w jednej rundzie czy w ciągu wszystkich rund? Czyli wszystkie akcje można wbić np. w ciągu tygodnia i trophy wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby pucharek wpadł musisz użyć akcji wsparcia w jednej sesji tzn. dopóki nie rozłączysz się z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ktos dobrze bawi snajperem to wystarzy 1 rundaok.gif

czasem trzeba miec szcescie i tylko wyczekiwac tzw pionkow ktorzy sie powiedzmy podstawia i stoja jak kolkithumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim.. Zastanawiam sie nad kupnem MOH.. Myslice ze jest dobre? Slyszalem ze multiplayer to konsolowy szit. Co o tym sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie raz udalo zrobic ostatni atak ale jakims picem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stanik

Witam

Mam takie moze banalne pytanie, ale przejżałem już instrukcję i nic nie znalazłem. Otóż czemu jest tak, że jednego dnia mam w centralnym punkcie ekranu pomocniczy celownik, a na drugi dzień odpalam MOH w trybie gry wieloosobowej, i nie mam tego celownika na środku ekranu. Troche to uciazliwe, bo jak mam przecoiwnika, to ciezko w niego trafic jesli jest troche odsuniety na bok, a ja nie mam celownika i musze troche po omacku celowac (ewentualnie oczywiscie L1 i wtedy mam tak zwany celownik mechaniczny, ale... w ferworze walki przydalby sie ten centralny na ekranie, zeby nie trzeba bylo uzywac L1, które znów spowalnia chodzenie). No wiec pytanie, z czego ynika ze czasem jest a czasem nie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie moze banalne pytanie, ale przejżałem już instrukcję i nic nie znalazłem. Otóż czemu jest tak, że jednego dnia mam w centralnym punkcie ekranu pomocniczy celownik, a na drugi dzień odpalam MOH w trybie gry wieloosobowej, i nie mam tego celownika na środku ekranu. Troche to uciazliwe, bo jak mam przecoiwnika, to ciezko w niego trafic jesli jest troche odsuniety na bok, a ja nie mam celownika i musze troche po omacku celowac (ewentualnie oczywiscie L1 i wtedy mam tak zwany celownik mechaniczny, ale... w ferworze walki przydalby sie ten centralny na ekranie, zeby nie trzeba bylo uzywac L1, które znów spowalnia chodzenie). No wiec pytanie, z czego ynika ze czasem jest a czasem nie?

Pozdrawiam

moze jak dla mnie wlaczyles przypadkowo hardcore a tam z tego co sie orientuje niema celownika

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stanik

moze jak dla mnie wlaczyles przypadkowo hardcore a tam z tego co sie orientuje niema celownika

Dzięki za sugestie. I powyższe chyba naprowadziło mnie na odpowiedź. Otóż wybierałem zawsze "gra dowolna" co powodowało, że czasem losowo kierowało mnie na "hardcore" a w efekcie nie miałem celownika.

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego, Kilicz ma w w PSN nazwe "Kilicz" a w grze miał [PL]Kilicz. Jak tak zrobić żebym też miał PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy customizacji(jest takie słowo? :) ) broni możesz sobie nadać przedrostek klanowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej 4 razy byłem w pierwszej trójce a jak zajrzałem do statystyk i odznak to było, że tylko jeden raz byłem... ktoś miał podobny problem? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że byleś w trójce najlepszych swojej drużyny, a musisz być w trójce wszystkich graczy w meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś inny sposób żeby nie grać snajperem w helmand valley? Bo na tym telewizorze nigdy tego trofeum nie wbije ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do trophy nie. wtedy szybciej na np kontroli sektoru zrobic to komandosem lub szturmowcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest możliwość wyboru serwera, bo do tej pory mam "szybkie wybieranie". Na innych forach piszą o patchu ale to pewnie na PC a co z konsolą ?

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×