Skocz do zawartości
portek

Pomoc & Rady

Rekomendowane odpowiedzi

Może i to pytanie już było, ale czy bez EA online pass, pogram przez sieć?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro było to po co się pytasz xD?

Da się, będzie cie tylko denerwować komunikat o kupieniu kodu który zamykasz Kółkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro było to po co się pytasz xD?

Da się, będzie cie tylko denerwować komunikat o kupieniu kodu który zamykasz Kółkiem

A co dokładnie daje ten kod? I ile kosztuje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj, było już dużo razy. Daje broń M7 (czy jakoś tak) i M60. Daje też to że ci nie wyskakuje że trzeba kod wpisać. U mnie kosztuje 9.99euro więc nie wiem ile w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w misji Gunfighters

kiedy to mam ostrzelać te pozycje Mortars. Jak to zrobić? Strzelam w tę dziurę, ale i tak misja kończy się niepowodzeniem, bo 11 nie ma broni...

pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, kupilem nową, zafoliowaną grę Medal of Honor edycja limitowana (ta nowa) + dodatek na płycie w postaci Medal of Honor: Frontline i MOH Tier 1 nie działa, przy próbie wlączenia wyrzuca tylko błąd, znany wszystkim 80010514, wiadomo co to za kod, ale co dziwne, dodatek Frontline zainstalował się i moge go włączyć, ale MOH 2010 nie, dodatkowo inne moje gry na bluray działają bez problemu, także dla mnie jest to problem z płytą. Teraz tak, gra kupiona na Allegro, ale nowa, nawet po rozmowie ze sprzedającym odesłałem ją już pierwszego dnia w celu wymiany, ale sprzedający sprawdził grę u siebie i PODOBNO u niego działa wszystko pięknie w co nie wierzę bo wiem co widzę u siebie. Co mogę zrobić, sprzedający odmawia wymiany po chamsku, a sprawdzić nie mam u kogo.

PS3 Slim 160GB

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzoną grę łącznie z pudełkiem i instrukcją ewentualnie dowodem zakupu należy wysłać na adres:

Wymiana Gier

Electronic Arts Polska

Ul. Iłżecka 26

02-135 Warszawa

Wymiana gier może zająć dwa-trzy tygodnie, ponieważ zamawiamy te gry z magazynu, ale w większości przypadków nie ma problemu.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,7217555,Gdy_peknie_ci_plytka_z_gra.html

Jeszcze na wszelki wypadek skontaktuj się z pomocą EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, kupilem nową, zafoliowaną grę Medal of Honor edycja limitowana (ta nowa) + dodatek na płycie w postaci Medal of Honor: Frontline i MOH Tier 1 nie działa, przy próbie wlączenia wyrzuca tylko błąd, znany wszystkim 80010514, wiadomo co to za kod, ale co dziwne, dodatek Frontline zainstalował się i moge go włączyć, ale MOH 2010 nie, dodatkowo inne moje gry na bluray działają bez problemu, także dla mnie jest to problem z płytą. Teraz tak, gra kupiona na Allegro, ale nowa, nawet po rozmowie ze sprzedającym odesłałem ją już pierwszego dnia w celu wymiany, ale sprzedający sprawdził grę u siebie i PODOBNO u niego działa wszystko pięknie w co nie wierzę bo wiem co widzę u siebie. Co mogę zrobić, sprzedający odmawia wymiany po chamsku, a sprawdzić nie mam u kogo.

PS3 Slim 160GB

Pozdrawiam

To nie wina gry, poprostu laser/czytnik są "na wykończeniu". Miałem tak samo z MoH-m i jeszcze z Dead Space 2 i Dead Rising 2 pokazywały błąd 80010514 mimo,że są w idealnym stanie. Inne moje gry ok 27 sztuk działają normalnie. Za radą youtube odpaliłem recovery menu i zrobiłem  Restore File System i Rebuild Database i od dwóch dni te 3 tytuły wymienione wyżej działają(odpukać) normalnie spróbuj u siebie może pomoże. Chociaż ja wiem ,że u mnie czytnik pada bo słyszę jak się męczy startując grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina gry, poprostu laser/czytnik są "na wykończeniu". Miałem tak samo z MoH-m i jeszcze z Dead Space 2 i Dead Rising 2 pokazywały błąd 80010514 mimo,że są w idealnym stanie. Inne moje gry ok 27 sztuk działają normalnie. Za radą youtube odpaliłem recovery menu i zrobiłem Restore File System i Rebuild Database i od dwóch dni te 3 tytuły wymienione wyżej działają(odpukać) normalnie spróbuj u siebie może pomoże. Chociaż ja wiem ,że u mnie czytnik pada bo słyszę jak się męczy startując grę.

No niestety u mnie przywracanie systemu plikow czy bazy danych z poziomu recovery menu nie pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gdy odpalam MoH-a a konkretnie kampanię i biorę new game w prologu czyli w tym filmiku w którym siedzą w smigłowcu i wyskakują z niego pod ostrzałem gra strasznie tnie ba wiesza się nawet! Co ciekawe kiedy ten filmik odpalam w sekcji "filmy" wtedy działa bez problemu. Błagam powiedzcie że też tak macie bo boję się że mi laser pada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gdy odpalam MoH-a a konkretnie kampanię i biorę new game w prologu czyli w tym filmiku w którym siedzą w smigłowcu i wyskakują z niego pod ostrzałem gra strasznie tnie ba wiesza się nawet! Co ciekawe kiedy ten filmik odpalam w sekcji "filmy" wtedy działa bez problemu. Błagam powiedzcie że też tak macie bo boję się że mi laser pada!

mi na pierwszym filmiku tez cial sie obraz, reszta leciala dobrze a konsolka smiga do dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jeżeli pisze w złym dziale to przepraszam.

Od niedawna zacząłem grac w moh 2010 w trybie multiplayer,

i tu moje pytanie do was: jak przeprowadzić atak rakietowy?

powiem tak po zabiciu kilku przeciwników dostajemy wsparcie z powietrza,

i po przyciśnięciu przycisku R1 atak ten zamiast uderzać w wyznaczony cel uderza we mnie (szybka śmierć) haha

co robię źle proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie próbujesz oznaczyć cel tuz zza przeszkody. Gra ma z tym problemy i gdy wydaje Ci się że oznaczyłeś wroga to tak naprawdę oznaczyłeś przeszkodę zza której oznaczałeś cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekii za rade wszystko działa jak powinno .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam dziwny problem z ta gra.Od jakiegos czasu mam serdecznie dosyc bf3 i odpalilem sobie MoH wszystko bez wiekszych problemow sie uruchamia jestem w menu gry klikam multiplayer i czasami mam czarny ekran a czasami lacze sie z serwerem na dowolnym trybie i gra laduje sie bez konca.Teraz pytanie gra czy konsola wadliwa?U kolegi gra dziala bez zajakniecia.Skasowalem wszystkie pliki gry i sciagnalem wymagany patch zainstalowalem jeszcze raz i to samo.Wszystkie gry takie jak BF3,GoW3,MW2,BC2 ,Crysis 2 dzialaja bez problemu.I podkreslam ze ten MoH tez kiedys dzialal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam dziwny problem z ta gra.Od jakiegos czasu mam serdecznie dosyc bf3 i odpalilem sobie MoH wszystko bez wiekszych problemow sie uruchamia jestem w menu gry klikam multiplayer i czasami mam czarny ekran a czasami lacze sie z serwerem na dowolnym trybie i gra laduje sie bez konca.Teraz pytanie gra czy konsola wadliwa?U kolegi gra dziala bez zajakniecia.Skasowalem wszystkie pliki gry i sciagnalem wymagany patch zainstalowalem jeszcze raz i to samo.Wszystkie gry takie jak BF3,GoW3,MW2,BC2 ,Crysis 2 dzialaja bez problemu.I podkreslam ze ten MoH tez kiedys dzialal.

Zresetuj konsole i router.

aha sprawdź czy nie masz poplątanych kabli za tv i jak włanczasz konsolke to miej tylko ją i tv w kontakcie (odłącz np.dvd)taki mały pikuś a kiedyś grając to co kilka minut łapałem yolda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka nadal nie dziala,ale ktos mi podpowiedzial zebym wszedl w recovery menu ps3 i poklikal tam troche to gra na luzie smigala,ale na nastepny dzien juz nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Pytanie do Was. Czy wiesza Wam konsolę gra MOH Warfighter? Niestety u mnie ostatnio po jakimś czasie gra ścina konsolę i twardy reset jest wymagany. Co na moją "Czarnulkę" może źle wpłynąć. Podobny problem miałem kiedyś z Homefront. Mieliście takie przypadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Pytanie do Was. Czy wiesza Wam konsolę gra MOH Warfighter? Niestety u mnie ostatnio po jakimś czasie gra ścina konsolę i twardy reset jest wymagany. Co na moją "Czarnulkę" może źle wpłynąć. Podobny problem miałem kiedyś z Homefront. Mieliście takie przypadki

Ostatnio niestety coraz częściej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×