Skocz do zawartości
Pzet90

Nowy Sklep Konsolowy W Gdańsku

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele widziałem w Galerii Przymorze w Gdańsku nowy GAME-SHOP mają naprawdę duży wybór na ps2 i psp.

Co prawda jeszcze nie wymieniałem u nich gier ale chyba się przespaceruje bo nie mam w co grać a masa gier kurzy się w półkach.

Nie spotkałem się jeszcze z żadna opinia na ich temat tak samo jak nie spotkałem się z podobnym sklepem w trójmieście, może ktoś z tego forum już u nich robił zakupy ? czekam na opinie

Pozdrawiam

Pzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PS3 hmm... dosyć sporo i na psp maja wiecej niż w Empiku :D

PS byłeś juz u nich ? Ja przynajmniej 3 razy w tygodniu coś wymieniam, chłopaki mają ruch jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel tam był i bardzo pozytywnie ocenia to miejsce, z tego co mówił wyliczają Ci wartość danej gry i wymieniasz na tytuł o takiej samej wartości plus 20zł dopłaty

samych gier mają sporo

więc może coś z tego będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że ja już powoli nie mam życia chłopak jak znalazł ten punkt to się tak nakręcił, że ciągle mnie naciska żebym poszła mu gry wymienić bo sam nie ma czasu, a ja chyba w końcu będę musiała się wybrać, ale z tego co mówił, to wybór jest całkiem ok. Chciałabym mu zrobić niespodziankę i wymienić jedną grę taką żebym też mogła z nim pograć, bo nie lubie jak spędza caaaaaaaaaaałe godziny grając, a teraz to już pewnie będę miałą w ogóle przesrane, także pójdę tam i spróbuje oprócz tego co on chce znaleźć też coś żebyśmy razem mogli spędzic trochę czasu grając, a może mi też się spodoba. Aaa no i mówił, że tak jak pisaliście można tam kupować i wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się wczoraj tym sklepem. Pierwsze co próbowałem odnaleźć jakiś kontakt do sklepu aby nie jeździć na darmo. Google znalazło tylko tematy z tego forum, na stronie Galerii Przymorze brak jakiejkolwiek informacji o sklepie Game-Shop. No dobra niedawno się otworzyli może jeszcze strony nie mają, a strona galerii nie zaktualizowana - co mi tam przejadę się. W galerii byłem parę minut po 20 (galeria czynna do 21), wychodząc z parkingu od razu rzuciło mi się w oczy stoisko z grami - sukces znalazłem. Ale co to nie ma nikogo kto by mógł mi cokolwiek sprzedać. No dobra pewnie pracują w innych godzinach niż reszta sklepów w galerii. Zacząłem szukać jakiekolwiek informacji o godzinach otwarcia stoiska - na próżno. Poszukiwania numeru kontaktowego też nie wyszły. Na oglądnięciu gierek leżących w gablotach skończyła się moja przygoda z Game-Shop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep nazywa się "Gry-Sky" nie game-shop xd a na stronach galerii nie ma zaznaczonych stendów tylko sieciówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie w Galerii Przymorze to jest?

Wchodząc od parkingu?

I czy nadal GRY-SKy funkcjonują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×