Skocz do zawartości
ONE

Klasyki Z Psx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie odnośnie gry z psx. Otóż nie wiem jak ona się nazywa, a bardzo dobrze ją kojarzę i chętnie bym pobrał

Chodzi mi o grę w której jesteśmy niebieskim ninja i walczymy z brązowaymi miecznikami. Całoś w 3d. Pod koniec poziomu był potwór do pokonania, z którego wylatywały monety po jego pokonaniu,

za które można było kupić miecze itp. w sklepie, który otwierał się zaraz po jego pokonaniu.

Za poprawną nazwę daję plusa. ;)

Pzdr.

Na 80% chodzi Ci o Ninja Shadow of Darkness. Jeśli to ta pozycja, to nie ma jej niestety na psn

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 80% chodzi Ci o Ninja Shadow of Darkness. Jeśli to ta pozycja, to nie ma jej niestety na psn

This is it. :D Wielki thx stary, szkoda że nie ma na pss, ale chociaż sobie gameplay'e pooglądam.. teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta3 - spoko;)

Nie przychodzi Wam czasami taki kryzys że nowe tytuły, choćby nie wiem jak hypowane nie robią na Was wrażenia i tym samym swą uwagę kierujecie na klasyki? Ja taką "zwiechę" mam już jakiś czas i sądzę że stare pozycje (zwłaszcza te z psx) miały to coś co przyciągało i pozwalało naprawdę cieszyć się danym tytułem. Taki Dead Space 2 - przeszedłem, po tygodniu sprzedałem, nie czułem jakoś chęci do dalszego katowania, mimo że miałem platynkę w jedynce. Niby gra w porządku, ale kończąc ją myślałem sobie: jak fajnie byłoby sobie odświeżyć pierwsze trzy części resident evil...A na psn oczywiście nie ma tej serii bo po co :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym wam przedstawić inny problem jeśli chodzi o klasyki z ps one. Czy słyszeliście kiedyś o czymś takim, że jakaś gra ZNIKNĘŁA z ps store? Ja niestety tak. Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zakupu Tarzana i Herculesa (mi też się łezka kręci) z polskiego pss ale ciągle odkładałem, bo to matura itp. i do tej pory nie kupiłem. Dziś uświadomiłem sobie przeglądając store'a że Tarzana tam nie ma (A BYŁ) a Hercules jest tylko w bundle'u z Atlantydą (A BYŁ POJEDYNCZO). Co więcej obie gry były też na amerykańskim ps store i też ich tam NIE MA! Czy ktoś wie może o co w tym chodzi? Przysięgam na wszystko ze te gry były dostępne i wielu pewnie może to potwierdzić... To j....e Sony nie dość że dodaje same gówna z ps one, to jeszcze najlepsze klasyki USUWA? Jaki w tym sens? Zapraszam do dyskusji, myślę że inni też zauważyli zniknięcie tych gier, może ktoś wie co tu jest grane...

PS. Czy oryginalne płyty z grami na ps one pójdą na PS3? Próbował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do znikania gierek Ci nie odpowiem, ale czy gry z psx pójdą na ps3? Tak, ale Sony nie daje gwarancji, że każda odpali. Może Tobie się trafić, że 5/5 gierek pójdzie, a może się trafić tak, że tylko 2/5 odpalą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w slimie 360 gb odpalę gierki z psx? No to jedwabiście, może odpalę Quake. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Future Cop LAPD z psx psn ?? Bo się zastanawiam nad kupnem.... tak samo nad grandią i Finalami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Future Cop LAPD z psx psn ?? Bo się zastanawiam nad kupnem.... tak samo nad grandią i Finalami

Zależy jakie gatunki preferujesz i czy grałeś wcześniej w któryś z wymienionych tytułów. Future Cop to typowa zręcznościowa strzelanka z widokiem z góry (takie pseudo 3D), w nieco oldschoolowej formie. Klimat przyszłości został całkiem fajnie ukazany, na ekranie sporo się dzieje, z tego co pamiętam masz możliwość sterownia mechem/helikoterem. Jeśli idzie o Finale - w wypadku, gdy nie grałeś w żadną z psxowych części to moim zdaniem powinieneś (a raczej MUSISZ) zapoznać się którąś z szarakowych odsłon serii. Każda z tych części jest warta tych 36 PLN, jeśli choć trochę lubisz jrpg, to bierz od razu. Oprawa jest co prawda nieco archaiczna (zwłaszcza w VII) ale klimat, fabuła i muzyka jest czymś z czym po prsotu musisz się zapoznać. Co do Grandii - brałbym na ostatnim miejscu.

Jeśli nie grałeś w żaden z tych tytułów najlepiej popatrz na gameplaye na youtubie i zobacz sam. Nie kieruj się jednak grafiką bo w przypadku gierek z psxa nie o to chodzi :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajnie byłoby sobie odświeżyć pierwsze trzy części resident evil...A na psn oczywiście nie ma tej serii bo po co :confused:

za niedługo ma się pojawić pierwsze resident evil w wersji directors cut :)

ja bym też chętnie grał w te starsze gry, ale nie jestem w stanie zaakceptować ich wyglądu na moim telewizorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że w EU wyjdzie pierwsza część RE, ale przydałyby się także pozostałe, zwłaszcza dwójeczka. Pozostaje liczyć na to, że Sony zrozumie wreszcie, że nie wypuszczając tych tytułów na nasz rynek traci kasę. Wtedy może jakość tytułów na europejskim PSN dorówna temu w US. Brak serii RE, xenogears, harvest moona, castlevanii, dino crisis i wielu innych klasyków pokazuje niestety co Sony myśli o Europie...

wczoraj na us store ukazało się Legend of mana. W Europie jak znam życie będzie Psybadek lub inny Batman i Robin :sad:

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem... Nie ma Heart Of Darkness na PSS... boli ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy istnieje jakaś możliwość kupna gry z amerykańskiego psn?

Strasznie czaję się na Final Fantasy Tactics, ale niestety w europie pewnie nie uświadczę.

Dlatego jestem skazany na grę przy PC na emulatorach albo właśnie zakup gry w amerykańskim psn.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy była kiedyś możliwość (lub jest obecnie) zakupu w PSS gry Crash Bash?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy była kiedyś możliwość (lub jest obecnie) zakupu w PSS gry Crash Bash?

Na US PSS są wszystkie trzy części. Na europejskim jest na pewno jedynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem final fantasy VIII i juz nie moge sie doczekac kiedy wejde w ten epicki swiat po raz kolejny po bardzo dlugiej przerwie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem final fantasy VIII i juz nie moge sie doczekac kiedy wejde w ten epicki swiat po raz kolejny po bardzo dlugiej przerwie ;>

daj znac jak ta gra wyglada. Tez sie czaje na FF7 i 8 , ale nie wiem jak to bedzie wygladac na 40 calowym ekranie :|. Gral ktos na takiej kombinacji w te gry ? , bylbym wdzieczny za podzielenie sie wrazeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda okropnie. O ile renderowane tła jeszcze idzie przełknąć to już walka i postacie to zlepek trzęsących się pixeli. Wyglądają jakby zaraz mieli się rozpaść na kawałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystkie klasyku z PSX na dużym LCD wyglądają nieciekawie, ja w te gry gram tylko na PSP, bo na tym małym ekranie wygląda to wszystko świetnie (w święta odświeżyłem sobie MGS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z PSX na dużym ekranie wyglądają 'okropnie'.

Po pierwszym odpaleniu FF VII odrzuciło mnie od ekranu.

Jednak po chwili oko przyzwyczaiło się do ogromnych pikseli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak ta gra wyglada. Tez sie czaje na FF7 i 8 , ale nie wiem jak to bedzie wygladac na 40 calowym ekranie :|. Gral ktos na takiej kombinacji w te gry ? , bylbym wdzieczny za podzielenie sie wrazeniami.

mam 42` tła sa w miare ok, nie mam do nich jakis zastrzezen, postacie pikselowate ale przelykam to bez problemu bo w FF VIII nie chodzi przeciez o grafike :) zajebiscie jestem zadowolony, ze znow moge pograc w karcianke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na US Crash Bash ? nie chodzi o CB 1-3. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na US Crash Bash ? nie chodzi o CB 1-3. Pozdro

Nie ma nigdzie, kiedys przeszukalem cale PSN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×