Skocz do zawartości
ONE

Klasyki Z Psx

Rekomendowane odpowiedzi

Na amerykańskim storze można pobrać za free Oddworld: Abe's Exoddus w ramach darmowego psn+. Jak na tak leciwego szpila wygląda zadziwiająco dobrze, pozatym ogólny dizajn wszystkiego w tej grze to przebłysk geniuszu i nawet dzisiaj można się nim zachwycić. Ehh mogliby zrobić jeszcze jedną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przechodzę Metal Gear Solid i po prostu jest epicko. Ta gra jest tak wykonana że nic do niej dodać, nic ująć. Geniusz Kojimy zjada wszystkie gry z PSXa. Teraz odbieram grę zupełnie inaczej niż 10lat temu, piękna opowieść o licznych stanach emocjonalnych. Polecam wszystkie gry z serii MGS ! A w szczególnie tą, która jest tak niesamowicie przedstawiona. Dostępna na PSS za jedyne 36zł i 4-8 godzin cudownego gameplayu. Polecam i pozdrawiam wszystkich fanów serii. "I have no name..." G. Fox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim storze można pobrać za free Oddworld: Abe's Exoddus w ramach darmowego psn+. Jak na tak leciwego szpila wygląda zadziwiająco dobrze, pozatym ogólny dizajn wszystkiego w tej grze to przebłysk geniuszu i nawet dzisiaj można się nim zachwycić. Ehh mogliby zrobić jeszcze jedną część.

Tez gram, wyglada rzeczywiscie dobrze. W abe'a gralem zawsze na PC i to kilka lat temu, fajnie jest wrocic do starych tytolow plus sterowanie padem duzo lepsze. Gra poza psn+ kosztuje ok 16 zl, jest tez dostepny Abe Oddysey w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest na US może Heart Of Darkness ? Ta gra to po prostu legenda, aż napiszę chyba do SONY z prośbą żeby dodali to na PSS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. A szkoda bo to klasyk, pamiętam że męczyłem się z tym tytułem, ale było warto :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co pamiętam to nie przeszedłem tej gry, chciałbym to nadrobić. Pamiętam kilka momentów w grze a szczególnie ta ściana po której się wchodziło a z niej takie robaki wychodziły, strasznie denerwujący fragment... Chyba sobie z Allegro zamówię ;)

Edit: A co wy wgl sądzicie o grach z PSX które są dostępne na PSS ? Inwestujecie w nie ? Czy macie wrażenie że 18zł (standardowa cena za grę PSX) to za dużo, i czujecie że SONY śmieje się nam w twarz zbijając fortunę na grach z przed 10 lat ? Może napiszcie jakie macie tytuły z PSX te pobrane ze Store. Sam ogólnie uważam że te gry powinny kosztować 10zł max jednak je kupuje ponieważ mają to coś, nieraz jednak bardzo długo się zastanawiam nad zakupem, i rozważam opcje czy nie lepiej kupić coś na PS3 np. Outland.

Moje gry z PSX:

Toy Story 2

Toy Story Racer

Crash Team Racing

Crash Bandicoot 3

Abe Odysee

Metal Gear Solid (gra warta 36 zł)

Teraz czaje się nad Disney Hercules, i nie wiem czy nie bd żałował ;) Pozdro

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czaje się nad Disney Hercules, i nie wiem czy nie bd żałował ;) Pozdro

W Hercules'a zagrywałem się jak byłem mały. Co to była za gra! Wciągała jak nic innego, eh... Na pewno się nie zawiedziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czaje się nad Disney Hercules, i nie wiem czy nie bd żałował ;) Pozdro

Nie pożałujesz :) Ja też grałem w podstawówce, ale nie dawno wróciłem do gry po latach (a stary koń ze mnie) i grało mi się wyśmienicie, udało nawet się odblokować sekretny level, którego nie odblokowałem grając "za gówniarza" Hercules jest świetną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko krótką ;D 10 leveli tylko. Ale zawsze się można pobawić w kolekcjonowanie... wazonów, literek itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko krótką ;D 10 leveli tylko. Ale zawsze się można pobawić w kolekcjonowanie... wazonów, literek itd.

Tak krótką, zapewne dlatego że to gra dla dzieci, a nie konsolowych wyjadaczy-hardkorowców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopacy, pytanko mam. Interesuje mnie Future Cop L.A.P.D. z klasykow. Z kumplem zarzynalismy sie w multi na PSXie . Czy ze sie tak wyraze ta wersja ma wsio jak na jedynce? Czyt. bede sobie mogl na splicie pograc?

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak krótką, zapewne dlatego że to gra dla dzieci, a nie konsolowych wyjadaczy-hardkorowców ;)

Reasumując to wszystkie gry z PSX są bardzo krótkie... Dla przykładu - Metal Gear Solid, tą grę można przejść w 4 godz. (gdy wiesz co robić, i nie spieszysz się zbytnio) gdy ktoś gra pierwszy raz, zmieści się w 7godz. (można mieć problem z PSG-1 i numerem do Meryl). Potem jest Abe's Oddysee (przeszedłem przedwczoraj ; ) ) i szczerze się zawiodłem, za małolata myślałem "100 Mudokonów ! Jaka ta gra musi być dłuuuga". Z krótkich gier jest jeszcze Heart Of Darkness, Jackie Chan Stuntmaster, Syphon Filter 3, Crash Bandicoot 1,2,3 - to wszystko, można zaliczyć w +/- 4 godziny. Dlatego warto inwestować w gry z czystym gameplayem, gdzie można grać i grać np. Crash Team Racing - polecam. Pozdrawiam Old-school'i którzy grają dzisiaj w gry z PSX ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar zakupić Crash Bandicoot 3 Warped z PSX na PS Store i tutaj moje pytanie czy warto i jak z ta grafiką akurat w tej grze ???? Grałem w nią na PSx i był to mój numer 1 tego typu gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar zakupić Crash Bandicoot 3 Warped z PSX na PS Store i tutaj moje pytanie czy warto i jak z ta grafiką akurat w tej grze ???? Grałem w nią na PSx i był to mój numer 1 tego typu gierek.

Ogólnie z grafiką psxowych tytułów na PS3 nie jest zbyt "różowo". Jeśli do tego jeszcze masz powiedzmy 40 calowy lcd to twoim oczom może ukazać się obraz daleki od tego, co pamiętałeś szarpiąc na szaraku. Z drugiej strony - jeśli jakiś tytuł jest dla Ciebie ponadczasowy (a z treści posta wynika że tak) zaryzykuj te kilkanaście złotych. Grafika to nie wszystko - pamiętaj o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tam patrzy na grafikę grając w klasyki? Tylko maniacy i hamburgery, z tego co wiem. Bierz śmiało, w Crasha zawsze warto pograć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę Crasha Bandicoota na PS3 :( Ja się pytam - gdzie jakaś nowa gierka z tej serii? Pewnie nie byłby to taki klasyk, jak CB1, 2, 3 Crash-Bash czy CTR (o, jak ja to kocham :)), ale i tak powinni coś wydać ku pamięci liska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest problem bo ja nie znam nic podobnego na Ps3... chyba że ktoś mnie oświeci czymś podobnym i w miare dobrym... czy nawet czymś ala Mario... typowy klasyk Nintendo... a kontynuacja Crasha powinna być i tyle... poprawić grafike pozmieniać levele i heja do sklepu a samo by sie sprzedało bo taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest problem bo ja nie znam nic podobnego na Ps3... chyba że ktoś mnie oświeci czymś podobnym i w miare dobrym... czy nawet czymś ala Mario... typowy klasyk Nintendo... a kontynuacja Crasha powinna być i tyle... poprawić grafike pozmieniać levele i heja do sklepu a samo by sie sprzedało bo taka prawda.

Święta prawda, nie wiem jakie jest zdanie innych, ale mnie osobiście podobało się też Crash Of The Titans na PS2. Myślę, że Naughty Dog byłoby spokojnie w stanie wymyślić coś równie dobrego, chociaż, gdyby przekombinowali wygląd liska na jakiś nowoczesne 3D , to może faktycznie, niech już nie kontynuują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już za jedyne 18zł zassałem Crasha 3 i powiem Wam że jest OK... Grafa na LCD wcale nie jest taka zła i oficjalnie z pełna odpowiedzialnością POLECAM ZAKUP TEJ GRY na PSN... Grafa OK... Grywalność 10...Klasyka MIÓD... Nic tylko żałować że na PSN nie ma Spyro... a przynajmniej ja nie znalazłem...

Oprócz Crasha zakupiłem Armageddon Riders za ok chyba 36 zł także jak zagram to równierz sie podziele wrażeniami....

P.S. W ramach spamu dodam że moja Panna zakupiła sobie dziś Wii z Mario Kartem i Mario Worlds... i innymi bajerami... niby nic takiego ale jak na laske i na te checi jakie ma żeby grać to mój prywatny powód do dumy.... :ok: :ok: :ok: :ok: B)

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@skapol

Spyro jest na amerykańskim PSstore (chyba nawet wszystkie 3 części jeśli mnie pamięć nie myli). Wystarczy kupić na Alledrogo zdrapkę w dolarach i kupować.

Dodam jeszce, że zdecydowanie najlepszą opcją do klasyków jest PSP. Używane już można za grosze wyrwać i gry wyglądają znakomicie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@skapol

Spyro jest na amerykańskim PSstore (chyba nawet wszystkie 3 części jeśli mnie pamięć nie myli). Wystarczy kupić na Alledrogo zdrapkę w dolarach i kupować.

Dodam jeszce, że zdecydowanie najlepszą opcją do klasyków jest PSP. Używane już można za grosze wyrwać i gry wyglądają znakomicie!

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to wygląda to w przypadku PSP tak:

Ściągnołem sobie Crasha 3 na dysk PS3 i teraz z PS3 moge go skopiować do PSP ???? Czy jak to wygląda??? Chodzi mi o samo wgranie do PSP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrail...ing-to-psn/3925

FUCK YEAH!!! Jeden z najlepszych RPGow wszechczasow niedlugo wyladuje na PSN! Ciekawe czy rozdzielczosc/grafika beda w jakikolwiek sposob podbite jak to mozna zrobic na emulatorach na PC?

Raczej zwykły port jak FF VII.... ale to nie ważne, dawać potem Chrono cross

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Żywy

Nie sądzę. Podejrzewam żę będzie wersja z psx z wkurzającymi loadingami i niezmienioną oprawą

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×