Skocz do zawartości
ONE

Klasyki Z Psx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam oto taki problem:

Ostsnio zakupilem sobie gry Abbe odysey i exodus i oczywiscie utworzylem wirtualne memory card i przypisalem je do obu slotow...

Niestety grajac ponad 2h w gre i chcac ja zapisac pojawil sie komunikat ze gra nie znajduze zadnego memory card i 2h stracone...

Co mam zrobic aby gra je widziala?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zauważył, że w sklepie od ostatniego razu można zakupić Silent Hilla za 26 zł? Niezły rarytas.

Ostro się zajarałem, ale akurat nie mam ani grosza na koncie xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie że dali Silent Hill, ale mogliby wreszcie coś zrobić z RE2 i RE3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie że dali Silent Hill, ale mogliby wreszcie coś zrobić z RE2 i RE3...

Też bardzo dobre tytuły. Zwłaszcza RE2. Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać. Może w końcu dostaniemy ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy gry z PlayStation 1 w jakiś sposób się różnią od tych co dają nam na PlayStation Store? Interesują mnie nawet najmniejsze szczegóły :happy: Czy jest to jednak zrobiony taki "obraz płyty" przerobiony tak by odpalało nasze PS3 i wsio?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gnapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy gry z PlayStation 1 w jakiś sposób się różnią od tych co dają nam na PlayStation Store? Interesują mnie nawet najmniejsze szczegóły :happy: Czy jest to jednak zrobiony taki "obraz płyty" przerobiony tak by odpalało nasze PS3 i wsio?

Pozdrawiam.

Jest to "obraz płyty" bez żadnych poprawek i trzeba uważać, bo na plaźmie 42 wygląda to o wiele gorzej niż na 21 cali CRT :) - można sobie zniszczyć bardzo fajne wspomnienia z jakąś starą grą, patrząc na nią dziś po ograniu tylu tytułów w HD ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie w Crasha 3 z wygładzonymi teksturami - myślałam że to będzie wyglądać źle, a wygląda całkiem ładnie (gram na Sony Bravia "42) :thumbsup: Szkoda że nie ma Crasha 2 na PSS :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem setkę godzin w Final Fantasy Tactics na PSOne, grałem równie dużo w te grę na PS3 i najmniejszej różnicy nie zauważyłem :) Taka sama historia z Vagrant Story.

Mimo, że szczególnie VG straszy grafiką na dużym ekranie, bawiłem się przy obu grach tak samo dobrze jak za czasów PSOne.

@up

Crasha drugiego możesz kupić z amerykańskiego PSS.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda że nie ma Crasha 2 na PSS :rolleyes:

Jest Crash Bandicoot 2 na naszym PSstore!! :yes: Dla Plusiaków free, a normalnie 18 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zakupiłem ostatnio pierwszą część Raymana (cena promocyjna: 10 zł) i mam dość nietypowy problem. Otóż nie działa mi "piącha". Skoki, kucanie itd. działają bez zarzutu, natomiast zadawanie ciosu bezramiennym bohaterem nie działa. Przestawiałem w opcjach konfigurację by zweryfikować czy to wina przycisku (domyślnie kwadrat), ale skutek był taki, że przy ustawieniu np. na trójkąt, to właśnie on nie działał, podobnie reszta przycisków. Próbowałem też innego pada i przełączałem porty - bez efektu. Czy ktoś kto zakupił Raymana na PSOne spotkał się z takim problemem? Próbowałem szukać rozwiązania w Internecie jednak bezskutecznie. Pomóżcie.

--

Przeczytałem pierwszą stronę tego tematu i natrafiłem na następujący wpis:

Pewnie was kiedyś ciekawiło co to oznacza Medievil, albo i nie, gdyż mnie ciekawiło bo tak jakoś zawsze chciałem wiedzieć jak to się zwie po "Polishu". Okazuję się że nazwa brzmi" Wcielone Zło. Dziwne, ale prawdziwe.

Polemizował bym. Medievil to po prostu gra słowna, połączenie wyrazów "medieval" (średniowieczny) oraz "evil" ("zły" lub "zło", ciężko mi o kontekst, bo grałem dość dawno).

Edytowane przez Panaes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medievil to po prostu gra słowna, połączenie wyrazów "medieval" (średniowieczny) oraz "evil" ("zły" lub "zło", ciężko mi o kontekst, bo grałem dość dawno).

Dokładnie. Prędzej tytuł należałoby przetłumaczyć jako coś w rodzaju(zachowując oryginalną pisownię) "ŚrednioZły" ewentualnie "WiecznieZły" lub coś w ten deseń. Chyba że zabrali by się za to tłumacze od tytułów filmowych. Wtedy pewnie tytuł brzmiałby "O szkielecie bez oka co zgładził Zaroka" :)

Swoją drogą to czekam na część drugą serii na PSS i trzecią na PS3. Dodatkowo fajnie by było jakby wzorem God of War przenieśli Resurrection z PSP na PS3.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam głupi problem, zakupiłem Crasha 3 i po instalacji gry zastał mi plik instalacyjny, kiedy chciałem go usunąć otrzymałem info, że spowoduje to usunięcie gry. Tak ma być?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mam podobny problem z Silent Hill.

Tylko nie wiem, czy mam go wykasować, ten plik instalacyjny, czy zostawić. A jeśli wywalę, to czy można potem ponownie zassać?

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, będziesz mógł grę pobrać dowolną ilość razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo. Chyba zaczęło się od Crasha właśnie, ale podobnie było przy ostatniej aktualizacji PS+, wszystkie darmowe gry z PS1 oraz minisy nie usuwały automatycznie plików instalacyjnych. W końcu skasowałem je ręcznie - zainstalowane gry nie wyparowały, więc bez obaw ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trwa promocja w której można kupić Final Fantasy za 18 zł. Dostępne są wszystkie części od 1 do 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie może czy na PSS (polskim lub USA) była kiedyś lub jest pierwsza część Diablo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielką pewnością mogę stwierdzić, że nie ma. W innym razie wszędzie by o tym pisali z powodu nadchodzącej premiery Diablo 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko do graczy, którzy posiadają serię RE na płytkach z PSX, działają te wersje pudełkowe RE2 i RE3 Nemesis na PS3? :) Pytam ponieważ chciałbym w najbliższym czasie zakupić pudełkowe RE2 i RE3 i popykać na czarnulce, a póki co na PSS nie ma :(

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do graczy, którzy posiadają serię RE na płytkach z PSX, działają te wersje pudełkowe RE2 i RE3 Nemesis na PS3? :) Pytam ponieważ chciałbym w najbliższym czasie zakupić pudełkowe RE2 i RE3 i popykać na czarnulce, a póki co na PSS nie ma :(

Dzialaja 1,2,3 mam w kolekcji :) Natomiast re4 i code veronica mozesz dokupic na ps store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code Veronika X juz leci na hdd :) Nie umie sie doczekać kiedy zagram (dopiero 48 %). Crash Bandicoot - na pierwszy rzut oka wygląda tragicznie (tv 42) , grywalność bez zmian :biggrin: stary dobry lisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu zakupiłem oba Rayman'y z PSone (1 i 2) i dopiero niedawno się nimi zająłem. I muszę powiedzieć, że gram już chyba któryś raz, a i tak strasznie wciągają :P Jeśli chodzi o grafikę to część pierwsza wygląda znakomicie (rysowana grafika 2D zrobiła swoje), druga już niestety o wiele gorzej, choć da się grać. Mogliby wrzucić Rayman: Revolution (remake dwójki) do działu PS2, wtedy grałoby się wspaniale. No i zostaje jeszcze Rayman Rush (PSone) lub ładniejszy Rayman M (PS2). Ale pewnie nie przerobią xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu zakupiłem oba Rayman'y z PSone (1 i 2) i dopiero niedawno się nimi zająłem. I muszę powiedzieć, że gram już chyba któryś raz, a i tak strasznie wciągają :P Jeśli chodzi o grafikę to część pierwsza wygląda znakomicie (rysowana grafika 2D zrobiła swoje), druga już niestety o wiele gorzej, choć da się grać. Mogliby wrzucić Rayman: Revolution (remake dwójki) do działu PS2, wtedy grałoby się wspaniale. No i zostaje jeszcze Rayman Rush (PSone) lub ładniejszy Rayman M (PS2). Ale pewnie nie przerobią xd

jest jeszcze Rayman 3 HD z PS2 :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie wiem czemu zapomniałem, skończyłem go dwa dni temu. Oczywiście jest też Origins, ale mi bardziej o te klasyczne części chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×