Skocz do zawartości
ONE

Klasyki Z Psx

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza Castlevania 2D ever czyli Castlevania: Symphony Of The Night, ale u nas chyba jej nie ma, tylko na amerykańskim. Blood Omen: Legacy Of Cain jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się już na sb ale może tu się więcej osób wypowie i ktoś inny też na tym skorzysta. W jakie gry-klasyki z PSXa warto się zaopatrzyć ? Zastanawiam się na trylogią Crasha i Spyro, coś jeszcze ? Słyszałem że ten Crash z PS2 strasznie ssie i nie warto się nim interesować jedynie te oryginalne z PSX. Gatunek w sumie dowolny, ale najlepiej żeby to były platformówki, gdyż ten gatunek się nie starzeje :) No i dobrze by było jakby prezentowały dość hardkorowy poziom trudności :) Pozdrawiam.

 

Spyro i Crash obowiązkowo. Polecam też Herculesa z platformówek, całkiem niezły jest, choć niezbyt trudny. Medievil też jest ponoć dobry.

Oprócz tego łykaj obie części Syphon Filter (niestety dwójki u nas nie ma), Soul Reavera, no i na dokładkę jakiegoś Tomba (zależnie od preferencji).

 

Na PSS jest tyle świetnych klasyków, że wydałbyś majątek, aby mieć je wszystkie. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o crashu, to ja mam pytanko. Mają pucharki, te wersje z pss ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to żadne gry z PSX nie mają pucharków, więc Crash też ich niestety nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, przedłużyło by to grę w liska. ;) Ale dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pytają o Crasha ja kiedyś też pytałem i mam ... i nie rozumiem dlaczego nikt nie robi np. Nowej 3 części tylko ulepszonej graficznie itd a dalej tak prostej bez udziwnień jak np. W Giana Sisters ... nigdy nie zrozumiem po co ją tak udziwnili tą zmianą między postaciami... mi się to nie podoba... prosta dająca wiele uciechy platformówka dla ludzi w każdym wieku ... a wystarczyło by zrobić dobrą grafe nowe levele i każdy by chętnie kupił kto upalał to na psx ... i to właśnie trzecia część była moim zdaniem najlepsza a miałem wszystkie łącznie z Crash Team Racing... najgorsza to Crash Bash czy jakoś tak... i to samo tyczy się serii Spyro

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robotyk, masz vitę, więc łykaj te tytuły na handhelda. Ja mam taką małą zasadę/tradycję/potrzebę (wybierz wedle uznania), że przy każdej większej promocji na PSS łapię jeszcze jakieś starsze tytuły, które na vicie sprawdzają się nieźle lub wręcz bardzo dobrze. Ogrywam stare residenty, sillent hila, MGS-y, Metal Slugi i inne, wyżej polecane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Rayman i tyle w temacie:

 

 

Cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu w styczniu małe przekłamanie było odnośnie Crasha, te gierki na PS2 wcale nie są takie słabe więc jeśli ktoś nie grał to powinien się w nie zaopatrzyć, dopiero 2 ostatnie odsłony z mutantami zaczęły odbiegać od "Crashowatości". Choć jest to tylko moje zdanie. : )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu w styczniu małe przekłamanie było odnośnie Crasha, te gierki na PS2 wcale nie są takie słabe więc jeśli ktoś nie grał to powinien się w nie zaopatrzyć, dopiero 2 ostatnie odsłony z mutantami zaczęły odbiegać od "Crashowatości". Choć jest to tylko moje zdanie. : )

 

Zgadzam się. Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex był całkiem spoko i wcale nie odstawał aż tak bardzo od swoich poprzedników. Natomiast dalej było już tylko gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko The Wrath of Cortex, ale Crash Twinsanity też było fajne, dokładniej mówiąc dopiero Crash of the Titans był słabszy, może przez te małpy na których się toczyło pojedynki, ale dałem radę ukończyć mimo iż nie był taki sam jak poprzednie części. W Mind over Mutant nie grałem, ale z tego co można wyczytać to troszkę lepsze od Titans'a.

Warto także nadmienić, że każda część od Cortexa po Titans'a otrzymuje średnio 7/10, a mimo to inaczej gracze to odbierają, ja się dobrze bawiłem z Crashem na PS2.

Wg. mnie jeśli ktoś nie grał w Crasha na PS2, to powinien nadrobić zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pogral w Harvest Moon Back to Naturę. Jest tylko w dystrybucji USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali za darmo Theme Hospital, a mimo to i tak nie wciąga jak kiedyś, pewnie odrzuca mnie sterowanie, kiedyś grałem myszką i łatwiej to szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie proszę, że wznawiam temat. Akurat mam fazę na klasyki z PSXa, szczególnie z rozrzewnieniem myślę o wspomnianym tutaj Herkulesie. Pod koniec życia mojej konsoli był jedyną grą, jaką dało się odpalić :) Niedawno pobrałam go z PS Store, a dziś zrobiłam o nim materiał. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i przypomni lata grania w szaraczka :)

 

Edytowane przez GRYzonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×