Skocz do zawartości
ONE

Klasyki Z Psx

Rekomendowane odpowiedzi

Z klasyk uwielbiamy pociskać z narzeczoną w Final Fantasy IX :biggrin: Szkoda, że klasyki nie mają achievementów, ale muszę przyznać, że w stare Finale dłużej i lepiej się gra niż w takiego FFXIII. Trzynastkę po prostu się przechodzi, słaby last boss, the end i tyle.

Teraz czekamy na Final Fantasy X HD. Nie ważne jaka będzie cena, jest to tytuł który jak tylko pojawi się na Store to od razu będzie lądował na naszej konsoli :P

Żałuję, że przegapiliśmy tą promocję Finali po 18zł Q_Q. No ale może jeszcze kiedyś się powtórzy lub poszukamy kogoś by się wymienić.

Edytowane przez Adler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę że ostatnio nabyłem Chrono Crossa :happy: Nieważne że "średnio" wygląda na większym ekranie, jeśli ktoś wychował się na starej szkole squaresoftu powróci do tego tytułu z wypiekami na twarzy. GENIALNA muzyka Yasunori Mitsudy to subiektywnie najlepszy ost z gier i jeden z wielu powodów dla których wydać te 10 dolców. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legend of Dragoon 1.V :) Mogli by jeszcze Kagero Deception 3 zapodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei najbardziej brakuje jeszcze Wipeouta 3 i 2097 wraz trzecim Tekkenem. No i może jeszcze Skullmonkeys :happy: Wtedy mógłbym rzec, że na psn jest kompletna kolekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można w gry z PSXa grać normalnie we dwóch (np. w Tekkena) po podłączeniu 2 padów,czy są jakieś problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy wiadomo do kiedy będzie trwać na psn Apokaliptyczna Wyprzedaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy wiadomo do kiedy będzie trwać na psn Apokaliptyczna Wyprzedaż ?

do 30 maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam ostatnio w grę z 1998 roku pod tytułem Final Fantasy Tactics i nadziwić się nie mogę jak bardzo nowe fajnale uwsteczniły się pod względem fabuły i dialogów...No i na co ta wypasiona grafa jak bardziej można się wczuć w dramat rozpikselowanego ludzika, na co ten voice- acting jak okienko dialogowe przekazuje więcej emocji, na co efekciarski system walki, paradigmy-srigmy jak turówka, joby, skile, ekwipunek zjada to wszystko na śniadanie, obiad i kolacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Sam na FFT straciłem pewnie z 200 h przy sesjach na psx i póżniej na psp. Jedna z lepszych fabuł i kreacji postaci w grach od square (Delita i Ramza). Ten tytuł jest nieśmiertelny, po tylu latach oferuje to, czego dzisiaj niestety większości gier brakuje. Do tej pory mam nr PE z opisem i tabelkami Stara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po ile jest HARVEST MOON ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harvest Moon dostępny jest tylko na PSN US za 5.99$

Hmn, czy mogę na moim US PSN użyć mojej karty kredytowej polskiego banku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to raczej nie jest możliwe. Ja korzystam ze zdrapek na Allegro i nie ma z tym żadnego kłopotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś używałem inteligo i była akceptowana, ale to dawno temu było, nie wiem czy coś się nie zmieniło od tamtego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi szkoda wydawać kase na US PSN zdrapkę, żeby kupić 1 grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Resident Evil 1 i 2 z PSX. Czy wersje dostępne na PSN obsługują Dual Shocka? Bo były 2 wersje tych gier a bez obsługi gałek nie gra mi się zbyt wygodnie w te tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Resident Evil 1 i 2 z PSX. Czy wersje dostępne na PSN obsługują Dual Shocka? Bo były 2 wersje tych gier a bez obsługi gałek nie gra mi się zbyt wygodnie w te tytuły.

Wystarczy że podczas rozgrywki wciśniesz przycisk :psbutton: i wejdziesz w ustawienia kontrolera. Tam wybierz tryb analogowy i voila! Mam nadzieję że pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie nie działa? Muszą Ci działać gałki po zmianie sterowania z cyfrowego na analogowe. Tym bardziej że RE1 i RE2 są dostępne w wersjach Dual Shock Version.

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. U mnie to działa. Mam chyba 8 czy 9 gier PSX na konsoli i wszystkie (łącznie z RE1) obsługują sterowanie gałką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już ostatnie godziny wyprzedaży kasyków na PSStore. Dostępne min:

Tomb Raider (wszystkie części)

Fighting Force 1 i 2

GEX (wszystkie części)

Fear Effect 1 i 2

Pandemonium 1 i 2

Blood Omen i Soul Reaver!!!

Sam upadłem na głowę i wykupiłem WSZYSTKIE :P :o

Przypominam że od dziś grywalne też na PSVita!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiś sklep, który sprzedaje wiarygodne karty zdrapki z $ ? Bo chce kupić bratu Spyro 1-3 i Dino Crisisy oba, a w naszym PSS tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameKeys z allegro mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiekolwiek informacje na temat gry "CLOCK TOWER"? Jest na japońskim PSN podobno, czytałem, że ma być też na europejskiej, ale od dwóch lat cisza :) hehe

Edytowane przez petanorech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiekolwiek informacje na temat gry "CLOCK TOWER"? Jest na japońskim PSN podobno, czytałem, że ma być tesz na europejskiej, ale od dwóch lat cisza :) hehe

oprócz gry kup TEŻ słownik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×