Skocz do zawartości
ONE

Klasyki Z Psx

Rekomendowane odpowiedzi

Już 12 grudnia na PSstore wylądują wszystkie 3 części Spyro The Dragon :banana:

BTW: Jeśli ktoś kupił: TOMBA, TOMBA 2 i Allundra niech pobierze te gry jeszcze raz! Ponoć były jakieś problemy z emulacją i nowe wersje to naprawiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 12 grudnia na PSstore wylądują wszystkie 3 części Spyro The Dragon :banana:

Wszystkie 3 będą moje! :D Swoją drogą to mogliby dać Plusowiczom w bonusie za darmo, tak jak to uczynili w USA.

http://blog.us.playstation.com/2010/12/22/coming-to-playstation-plus-lead-gold-gangs-of-the-wild-west-and-spyro-the-dragon/

http://blog.us.playstation.com/2011/02/16/coming-to-playstation-plus-sonic-the-hedgehog-spyro-year-of-the-dragon-and-modnation-racers-full-game-trial/

Tak czy inaczej nie odmówię sobie zagrania w te dzieła. Przygoda z pierwszym Spyro to było coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem trylogię Spyra i przypomniałem sobie te wspaniałe czasy, gdy młóciło się na szaraku w przygody fioletowego smoczka :P Znalazłem tylko jeden mankament mianowicie niekiedy gra klatkuje i muzyka spowalnia, u Was też takie coś jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 3 będą moje! :biggrin: Swoją drogą to mogliby dać Plusowiczom w bonusie za darmo, tak jak to uczynili w USA.

http://blog.us.plays...yro-the-dragon/

http://blog.us.plays...ull-game-trial/

Tak czy inaczej nie odmówię sobie zagrania w te dzieła. Przygoda z pierwszym Spyro to było coś pięknego.

Nie chcę za darmo. Żona to młóciła z przerwami od 1999r. bodajajże więc jej kupię na zawsze a nie na czas subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was mzoe sciagal pierwsze trzy Rezydenty ? Da sie w oogle w to grac na ps3 ? Kiedys probowalem na PC zagrac w jedynke SH, odpuscilem, ale ze wzgledu na sterowanie. Na padzie moze to jeszcze jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was mzoe sciagal pierwsze trzy Rezydenty ? Da sie w oogle w to grac na ps3 ? Kiedys probowalem na PC zagrac w jedynke SH, odpuscilem, ale ze wzgledu na sterowanie. Na padzie moze to jeszcze jest ok.

A czemuż miałaby nie pykać ze względu na sterowania? Przecież to seria, która na PSX wychodziła, podobne gry grałem/gram (przerwę sobie niezamierzoną robię :confused:) na PC, emulator, pad od PS3 - dzięki, że zrobili pod USB :biggrin:, i przyjemnie się chodziło. Nie oczekuj od parunastu letniej gry, by się sama "prowadziła".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no po prostu nie dalo sie sterowac i tyle. Ja mam cierpliwosc na 10 minut. Nie wiem czy bym teraz dal rade zagrac po tylu latach w jedynke RE, a to nei jest takie tanie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę za darmo. Żona to młóciła z przerwami od 1999r. bodajajże więc jej kupię na zawsze a nie na czas subskrypcji.

W sumie racja. Z przyjemnością zapłaciłem za wszystkie trzy części i już grałem z bananem na ryju :D Piękna sprawa!

Ktos z was mzoe sciagal pierwsze trzy Rezydenty ? Da sie w oogle w to grac na ps3 ?

Na PS3 granie wygląda tak samo jak na PSX. Pad jest przecież niemal identyczny, za wyjątkiem triggerów. Nie widzę żadnej różnicy.

Ja mam cierpliwosc na 10 minut.

W takim razie gry i konsole nie są dla Ciebie. Zmień hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze czy CTR ma trofea jesli tak to czy ma tez platynke.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki tak myślałem bo patrzyłem na profile innych userów i nie wyświetlało ale chciałem się upewnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze czy CTR ma trofea jesli tak to czy ma tez platynke.pozdro

Rozczaruję Cię, ale żadna gra z PSX'a nie ma trofeów.

Edytka. Sorki, nie wiedziałem, że jest już odp. (pytanie str 8, nie zauważyłem 9) ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się harvest moon to z ps2 i back to nature. Na amerykanskim rynku jest juz od dawna a u nas lipa. Można gdzies jakąs petycje napisać czy cos? :(

Mam ff9 na ps3, jak by ktos chcial sie wymienic za innego rpg to ja chętna :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się harvest moon to z ps2 i back to nature. Na amerykanskim rynku jest juz od dawna a u nas lipa. Można gdzies jakąs petycje napisać czy cos? :(

Mam ff9 na ps3, jak by ktos chcial sie wymienic za innego rpg to ja chętna :biggrin:.

Back to nature masz dostępne w amerykańskim PSN za 5,99 $. Jest tam również HM: Save the Homeland z PS2 oraz peesdwójkowa wersja HM: A wonderful life (obie za 9,99$) - tej ostatniej nie polecam, bo to tragiczna konwersja z GC, z masą bugów i koszmarnie długich loadingów.

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie piszę, ze są na amerykanskim, ale co mi z tego, jak nie mogę tego sciagnąc. A przeróbka z GC daje rade. mialam na ps2 i mnóstwwo godzin spędzonych przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz konto na amerykę, kupujesz zdrapkę za 20$ i grasz ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piszę tutaj bo nie chcę zakładać nowego tematu.

Czy istnieje możliwość przeniesienia danych z memory card zapisanej na PS3 i odpalenia tego w emulatorze?

Przejściówki nie wchodzą w grę, nie zależy mi aż tak żeby dodatkową kasę wydawać.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was szybkie pytanko, liczę na szybkie info, bo promocja jeszcze tylko kilka dni na pss... ;-)

Szukam czegoś prostego a jednocześnie całkiem fajnego i grywalnego z platformówek dla 6-letniego dziecka. Teraz właściwie gra czasem (w nagrodę) jedynie w LBP2 lub F1 Racers lub Joe Danger (z plusa). Radzi sobie świetnie, przeszedł całą, podstawową opowieść w LBP2...

Zauważyłem, że w wyprzedaży wiosennej jest "Rayman 3 HD" klasyk PSOne za 17 zł dla plusowiczów zamiast 39. Grałem kiedyś w Raymana na kompie dobrych parę lat temu, wiem że gra jest ok. Pytanie jak jest z z jakością tej gry na PS3, bo jest emulowana z PSOne? Może ktoś ma lub miał i może się wypowiedzieć.

Widzę również, że jest kilka ciekawych gierek, np. zestaw "A Bug's life and Monster's Inc" za nieco ponad 11 zł. Warto to brać powiedzcie?

Promocje do 10 kwietnia.

Moje pytania wynikają głównie stąd, że nie miałem wcześniej konsol, PS3 jest moją pierwszą, więc nie wiem jak te gry wyglądały w PSOne, PS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman 3 HD nie jest z PSone, tylko z PS2. Ogrywałem na PS2 i to wyglądało bardzo ładnie, wersji HD nie znam, ale tu masz z niej filmik, tylko zmień rozdzielczość na najwyższą

Jak platformówki, to z PSone brać Crash Bandicoot 3 Warped - najłatwiejsza do oswojenia i według mnie najlepsza, oraz Klonoa: Door to Phantomile, ta ostatnia swoją piękną fabułą nawet starszaka rozweseli :cool:.

Chyba że szukasz dla dziecka coś z nowszych generacji?

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę również, że jest kilka ciekawych gierek, np. zestaw "A Bug's life and Monster's Inc" za nieco ponad 11 zł. Warto to brać powiedzcie?

Promocje do 10 kwietnia.

Broń Boże tego zestawu. Te gry były totalnymi crapami w dzień swojej premiery na PSone, aż strach pomyśleć czym są dziś.

Mogę polecić ewentualnie Mickey Wild Adventure (11 zeta w promo) i zestaw Hercules+Atlantis Disneya.

Tylko masz świadomość że te gry mają ok 20 lat na karku!? Jak Twój syn zareaguje na taką grafikę nie wiadomo, tym bardziej, że grał już w prześliczne LBP. W sumie grafika w tych grach co podałem jest rysunkowa, więc nie powinna dziś jakoś strasznie wyglądać, a same gry to fajne platformówki 2d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o takie wypowiedzi mi chodziło koledzy... ;-)

Czyli zaryzykuję Raymana - w końcu to nie majątek - a resztę na razie sobie odpuszczę.

A tym wspomnianym ciekawym tytułom z PSOne przyjrzę się bliżej mimo wszystko, jakieś gamplaye obadam.

LONG3r, a co z nowszych generacji możesz polecić? Widziałem, że również EpicMickey 2 jest w promocji, widziałem gamplaye, grałem w demko - ale nadal cena jak dla mnie zaporowa. Szukam tytułów nie koniecznie znanych i markowych, ale grywalnych i dających frajdę. No i niezbyt drogich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×