Skocz do zawartości
Flo

Medal Of Honor: Frontline

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadacze najnowszej odsłony Medal of Honor mogą cofnąć się w historii i zagrać w Medal of Honor: Frontline. Każdy gratis cieszy, ale czy warto poświęcić grze czas? Jak u Was wygląda ten powrót do przeszłości?

Ja muszę przyznać, że sam nie zdawałem sobie sprawy jaki postęp, nie tylko graficzny, zaszedł w naszej ulubionej formie domowej rozrywki. Nie przeszedłem zbyt wiele ponieważ jakoś nie potrafię się przestawić na ten styl, grafika wiadomo, po przesiadce z najnowszych gier, kłuje w oczy. Rozgrywka też daleka jest, co nie dziwne, od dzisiejszych standardów, często gra ma problem z detekcją trafień, uczucie liniowości i 'korytarzowości" gry zmienia się z uczucia w namacalny fakt. Pamiętam, że kiedyś grałem w MoH: Frontline na PS2 w momencie gdy jeszcze nie miałem swojej konsoli i byłem zachwycony. To tylko udowadnia, że oczekujemy, słusznie zresztą, coraz więcej od gier, a to co kiedyś było szczytem marzeń jest tylko wspomnieniem.

Gra jest wymagająca, dla tego z całą pewnością do niej wrócę i ją ukończę, traktuje to jak wyzwanie wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze najnowszej odsłony Medal of Honor w edycji Tier 1 mogą cofnąć się historii i zagrać w Medal of Honor: Frontline. Każdy gratis cieszy

Chyba masz złe informacje, bo każda wersja moha na ps3 posiada Medal of Honor: Frontline -nie tylko Tier1

A czy warto pograć?-pytanie retoryczne .Dla samego oddania hołdu grze powinniśmy ją przejść . Fakt gra się dziwnie , są bugi , ale tak jak mówię za dobre czasy ukończyć całą -nie chodzi mi o platynę, tylko po prostu o ukończenie wszystkich misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione, faktycznie mój błąd, przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadła mi platynka, i z wielką satysfakcją ja wbiłem. Największa boolączką byli przeciwnicy biegający bogiem, bo gdy biegnie bokiem jest praktycznie nietykalny... szczególnie na hardzie to denerwuje gdy pod koniec 20 min skradanki giniesz bo jakiś szkop biegnie bokiem i zabija cie 2 strzałami <_< No i może trochę denerwowała niewiedza czy już się zabiło niemca czy jeszcze nie, bo animacje sa takie, że pada leży, lezy i nagle wraca do walki za moimi plecami xD Ale ogólnie fajnie się grało, dawno juz nie czulem takiej satysfakcji z zabijania szkopów :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! To faktycznie sporo osiągnięcie ;) Sam gram na hardzie więc wiem, że lekko nie jest. Te animacje faktycznie wprowadzają błąd, no i te trafienia których nie zalicza... cóż jak to mawiają starość nie radość, a to, że gra się zestarzał widać i czuć. Co nie zmienia faktu, że to klasyk i nie wypada nie zagrać w momencie gdy dostajemy go gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi do platyny brakuje kilku misji na hardzie :) Po odpaleniu Frontline, postanowiłem przypomnieć sobie pierwsze Medale na PSX i to dopiero jest jazda, hehe.

Gra w 2010 roku szału nie robi, ale za Flo zagrać warto chociażby dlatego żeby sobie przypomnieć stare, dobre czasy, ewentualnie dlatego bo mamy tą grę za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja stanąłem na ostatniej misji

ale gra jest super

grafika by sie lepsza przydała chociaż z taką jest klimacik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od wczoraj mam ps3 i mam pytanie czy w tym dodatku frontline można grać multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od wczoraj mam ps3 i mam pytanie czy w tym dodatku frontline można grać multi?

niewidzialem takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za platynowanie tego tytułu i faktycznie jest ciężko. Obecnie pozostał mi do zaliczenia najwyższy poziom trudności i podejrzewam, że to będzie spora mordęga <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za platynowanie tego tytułu i faktycznie jest ciężko. Obecnie pozostał mi do zaliczenia najwyższy poziom trudności i podejrzewam, że to będzie spora mordęga <_<

ja latwiejszej platyny nie mailem oprocz BBC2

przejscie gry na HARD to latwa pestka / porownujac do np. Killzone 2 gdzie ubicie gry na b. trudnym jest ciezkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja latwiejszej platyny nie mailem oprocz BBC2

przejscie gry na HARD to latwa pestka / porownujac do np. Killzone 2 gdzie ubicie gry na b. trudnym jest ciezkie

Ja mam zgoła odmienne zdanie, bo:

- skopane sterowanie

- błędy, przeciwnicy biegający bokiem

- brak checpointów

Gra sama w sobie może trudna nie jest, ale poprzez w/w powody trochę mnie to frustruje. Na razie utknąłem na The Golden Lion i nie mogę przejść ostatniej blokady, gdzie gość strzela do mnie z panzershrecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przejść tego moha ale za dużo bugów i kijowe sterowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem tą grę z polskiego PSS, mam w konsoli ustawiony polski język, a gra jest W PEŁNI PO NIEMIECKU.

Komuś udało się zmienić język na angielski? Bo nie jestem w stanie w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za różnica angielski czy niemiecki, i tak nie można polaka ustawić, a jak ty pobrałeś tą gra ona nie jest czasami na płycie ?

Edytowane przez pankal422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też skusiłem się na MoH Frontline.Oczywiscie gra jest po niemiecku :biggrin:

Niestety nigdzie w sieci nie ma żadnej informacji na ten temat.Nie wiadomo czy to celowe działanie, czy głupi błąd.Raczej to drugie.

Może to zauważą i wrzucą angielska wersję albo chociaz patcha.

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za różnica angielski czy niemiecki, i tak nie można polaka ustawić, a jak ty pobrałeś tą gra ona nie jest czasami na płycie ?

Róznica duża jak ktoś nie obczaja po niemiecku...

Ja niestety mam to samo :(

Za cholere nie moge dojść o co chodzi w tym menu :down: A co dopiero w grze...

A skąd gra? A z PSN za 29zeta.

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to jak miałem ps2 czyli nie tak dawno temu xD i powiem tyle 1 misji normalnie nie mozna bylo przejśc ale gra fajna tylko SI jest do bani ja do nich strzleam od tyłu a oni nadal nawalaja do przodu nie odwracajac się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z wersją HD i nigdzie nie mogę znaleźć żadnej wzmianki na ten temat. Mianowicie - nie mam widocznego na ekranie celownika (mimo że gram na normalu). Dwa lata temu grałem w wersję z płyty i celownik był, na filmikach z YT też go widzę, a u mnie nic - zero. Mogę jedynie wyłączyć/włączyć HUD na krzyżaku, ale nic więcej. W opcjach też nic w tej kwestii. Ktoś wie o co chodzi?

edit

Ok, wychodzi na to że celownik jest tylko w klasycznym systemie celowania - zamiast muszki. Ale byłem pewien, że grałem z nim cały czas, no cóż :P

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę jako dodatek na płycie do MoH i tu moje pytanie: czy gra wam też się tak długo instalowała? Pasek postępu po ok. 10min wskazuje mi 4% Coś chyba jest nie halo.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×