Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

W amazon nie miałem takiego przypadku, ale mi dzisiaj przyszła Castlevania: LoS zamówiona w zavvi i właśnie jest bez folii, a na używaną nie wygląda (ale żalu nie mam bo zapłaciłem za nią 88 zł z wysyłką :D )

no właśnie taki przypadek mam na castlevani - 2 sztuki zamówione i obie przyszły bez foli ale żadnych śladów użytkowania - po prostu nowe.

Natomiast na zavvi też zamawiałem castlevanie:) i była w foli ale takiej jakby nie "oryginalnej"

No nic można zamawiać spokojnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na przesyłkę z zavvi od czasu ściągnięcia kasy z konta ?

To wszystko zależy od szczęścia(chyba) średnio tydzień(7dni roboczych),

raz mi się zdarzyło że otrzymałem grę w 4 dni,a dwa razy czekałem ponad 3tygodnie

(nie wiem jakim cudem ale moje przesyłki wylądowały w Kanadzie,mieszkam w Toruniu,a przesyłka miała stempel Toronto :ninja: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na Castlevanię(tą za 87 zł z zavvi) czekam już 8 dzień(6 nie licząc weekendu) i na razie nic :/

Ostatnio Batman szedł 7 dni(wliczając w to weekend i 1 listopada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na Castlevanię(tą za 87 zł z zavvi) czekam już 8 dzień(6 nie licząc weekendu) i na razie nic :/

Ostatnio Batman szedł 7 dni(wliczając w to weekend i 1 listopada)

Ja zamówiłem UFC we wtorek w następną środę było w skrzynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Da się płacić debetówką z mBanku w zavvi czy trzeba mieć kredytową?

Rozumiem, że nie ma problemu z przewalutowaniem ze złotówek?

Nigdy nie wysyłałem przelewu za granicę, więc nie wiem jak to wygląda.

Jak ktoś korzysta z debetówki mBanku i kupuje tam cokolwiek, to byłbym wdzięczny jakby napisał co i jak albo tutaj albo na priv.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem właśnie płatniczą z mbanku(z delfinem), nie było problemów.

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej gazetce promocyjnej sieci hipermarketów Real dwa tytuły są po 179zł(wersje na PS3 i X360)

Assassin's Creed Brotherhood oraz Need for Speed Hot Pursuit,premiera 19.11.2010 ale znając życie może już będą dostępne od jutra :whistling:

Link do źródła

http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku MM Matarnia Need for speed Hot Pursuit - 179zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie Targówek (Warszawa) już mają NFS Hot Pursuit (wersja Special Edition) - z rozmowy telefonicznej wychodzi, że dzisiaj sprzedają za 199PLN a od jutra (zgodnie z gazetką) po 179PLN. W gazetce jest też Assassins Creed Brotherhood Edycja Auditore po 199PLN (pewnie mają od dzisiaj ale nie pytałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na przesyłkę z zavvi od czasu ściągnięcia kasy z konta ?

Moja została wysłana 8 listopada, a dostałem 16. Rekord to miałem z Borderlands zakupionym w amazon.co.uk - w poniedziałek wysłali, a w piątek czekała na mnie paczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mowil o zavvi, ja jestem zadowolony, zamowilem 4 gry, jedna przyszla po 5 dniach, druga ktora razem z nia zostala wyslana nie przyszla:P ale wina pewnie poczty, bo przyszla w srode przed swietem, pewnie bedzie jutro. RE5 mialo zostac wyslane w grudniu bo nie mieli na stanie, wyslana 3 dni temu, a gra ktora miala byc wyslana 22 listopada poszla dzisiaj, wiec nie przejmowac sie datami wstepnymi w zamowieniu :P

Dokładnie. To są tylko daty orientacyjne.

Castlevania po promocjach październikowych i w konsekwencji szybkiej wyprzedaży pojawić się ponownie miała dopiero na początku grudnia. Po niecałych dwóch tygodniach dostali nowe partie i rozpoczęli wysyłkę.

Było pytanie o czas dostawy.

Zamawiałem niedawno sporo u nich, zazwyczaj w przeciągu 4-6dni roboczych przesyłki były już w 3city ;) Część z nich nawet zdążyło w tym czasie odwiedzić urząd celny :P Reguły jednak nie ma i jak ktoś trafnie zauważył na innym forum, kupowanie za granicą jest dla ludzi cierpliwych ;)

Warto też wiedzieć, że magazynów wysyłkowych mają na kontynencie bodajże kilka. UFC dla przykładu przyszło ze stemplem od France La Poste ;)

Co do folii to nie ma chyba reguły. Część przychodzi bez, a część z (dotyczy to tak tytułów na PS3, jak i np. na PC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał może ktoś z Was o jutrzejszej promocji w Empik'ach?

Podobno ma być tak, że przy zakupie NFS Hot Pursuit za 1zł można wybrać jakąś grę z serii platinum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał może ktoś z Was o jutrzejszej promocji w Empik'ach?

Podobno ma być tak, że przy zakupie NFS Hot Pursuit za 1zł można wybrać jakąś grę z serii platinum.

To chyba tylko wtedy oplaca sie kupic w empiku, wczoraj megastore junior w wawie byl nfs za 219zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych gier to chyba tylko dantes inferno albo dragon age warte jest uwagi, z ta fifa 08 przegieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn i Mediamarkt NFS za 179 w Mediaexpert za 189, EA Active Sports 2 w Saturnie za 299, ale wersja na xbox, nie wiem jak z ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed Brotherhood jest już w Saturnie w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Na razie 199 zł za zwykłą edycje, chociaż w gazetce jest Auditore edition za tą samą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w Saturnie będzie edycja Codex?

bo pytałem w MM i nie :( tylko Auditore... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku Media markt Matarnia jest juz Assassin's creed wersja zwykła 199zł wesja Auditore 199zł wersja Codex w ogóle nie będzie tylko Empiki podobno mają mieć no i oczywiście internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w Saturnie we Wrocławiu pewnie też nie :(

mogłem zamówić przez neta:/

a tak empik i 279 zł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszła do mnie paczuszka z Castlevanią z zavvi, również bez folii. Teraz już wiem, że następnym razem gdy wyślą mi tego samego dnia co look4z to muszę doliczyć dwa dni do jego daty odbioru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tydzień czekam na swoją przesyłkę. Powoli zaczynam się niecierpliwić..... Czy w razie czego da się jakoś hajs odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×